Veet Tüy Dökücü Krem Naturals Doğal Üzüm Çekirdeği Yağı 90 ml

Veet Tüy Dökücü Krem Naturals Doğal Üzüm Çekirdeği Yağı 90 ml
Kapıda Ödeme İmkanı Kargo 1TL
  • Veet Tüy Dökücü Krem Naturals Doğal Üzüm Çekirdeği Yağı 90 ml

Veet Tüy Dökücü Krem Naturals Doğal Üzüm Çekirdeği Yağı 90 ml

Markası : Veet

40342

Barkod : 3215774013300

5/1
40.95 TL

Veet Tüy Dökücü Krem Naturals Doğal Üzüm Çekirdeği Yağı 90 ml

Adet
Stok Durumu: Stokta yok

Tüm Siparişlerinizde Kargo Sadece 1TL!
 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Ürün Adı: Veet Tüy Dökücü Krem Naturals Doğal Üzüm Çekirdeği Yağı

Marka Adı: Veet

Ürün Miktarı: 90 ml

Ürün Özellikleri:

- Tüy dökücü kremler, istenmeyen tüylerden kurtulmanın en cazip görünen yöntemlerinden biridir. Hızlı, kullanışlı ve acısız olması nedeniyle tüy dökücü krem kullanımı oldukça artmıştır.

- Tüy dökücü kremlerin tercih edilme sebeplerinden diğeri ise, traş bıçağı gibi cildi tahriş etmemesi ve etkisinin traş bıçağına göre daha uzun sürmesidir. Cildin üzerine sürülerek tüylerin yüzeyden dökülmesine destek olan pratik ürünlerdir.

- Veet Tüy Dökücü Krem Naturals Doğal Üzüm Çekirdeği Yağı 90 ml, duşta kullanmak üzere istenmeyen tüylerle vedalaşmak için tasarlanmış bir üründür.

- Veet Tüy Dökücü Krem, hızlı ve acısız bir şekilde tüylerden kurtulmanın en etkili yoludur.

- Havaların ısınmaya başlamasıyla beraber istenmeyen tüyler kadınlar için daha büyük kabus haline gelmektedir. Bu durumda Veet Tüy Dökücü Krem kurtarıcı olarak imdadımıza yetişir.

- Bu kremler özellikle kişisel bakımına yeteri kadar vakit ayıramayanlar için oldukça idealdir. En kısa ve zorlu tüylerin bile yok edilmesinde etkili olan ürünü tercih ederek bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz.

- Veet Tüy Dökücü Krem, tüylerinizdeki keratin proteinlerinin zayıflamasına destek olarak çalışır. Bu, tüylerin tabanını incelterek etkin bir şekilde eritir ve krem temizlendiğinde tüylerinizde kolaylıkla temizlenir.

- Ürün, doğal üzüm çekirdeği yağı ile formüle edilmiştir.

- Kabus haline gelen tüylerden hızlı bir şekilde kurtulmanıza destek olan ürün içeriğinde bulunan üzüm çekirdeği yağı cildin nemlenmesine ve beslenmesine katkı sağlar.

- Veet Naturals Tüy Dökücü Krem, cildin nemlenmesine destek olurken pürüzsüz bir cilt görünümüne kavuşmanıza da katkı sağlar.

- Yanlızca 10 dakikanızı kişisel bakımınız için ayırarak bir hafta kadar pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz.

- Bacaklar, kollar, koltuk altı ve bikini bölgesi kullanımına uygun olan krem, kıl köküne yakın bir depilasyon işlemi yaptığı için tüyler daha yumuşak dokuda çıkmaktadır.

- İlk kullanımdan itibaren eskiye oranla tüylerinizin yumuşadığını hissedebilirsiniz.

- Veet Naturals Tüy Dökücü Krem, sadece tüylerinizden kurtulmanıza destek olmakla kalmaz aynı zamanda uygulamadan sonra parlak bir cilt görünümüne kavuşmanıza katkı sağlar.

- Bazı tüy dökme metodları hassas cilt yapısına sahip olan kişilerde tahrişe sebep olabilir. Böyle bir durumda Veet Tüy Dökücü Krem sizin için doğru bir seçim olacaktır.

Kullanım Şekli: Duşa girmeden önce tüyleri temizlemek istediğiniz bölgeye kremi kalın bir tabaka halinde uygulayın ve önerilen sürede spatula ile kremi temizleyin. Bol su ile durulayınız.

Kullanım Sıklığı: Duşta kullanım için geliştiren ürün, ihtiyaç hissedilen durumlarda kullanılabilir. Yüz ve genital bölge kullanımına uygun değildir.

İpeksi pürüzsüzlük ve uzun süren etkili sonuç için üretilmiş olan Veet ürünlerini ve Veet Tüy Dökücü Krem Naturals Doğal Üzüm Çekirdeği Yağı 90 ml'i, uygun fiyata Turuncu Kasa'dan satın alabilirsiniz.

40342

Özel Referanslar

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Veet Tüy Dökücü Krem Naturals Doğal Üzüm Çekirdeği Yağı 90 ml

Veet Tüy Dökücü Krem Naturals Doğal Üzüm Çekirdeği Yağı 90 ml

Veet Tüy Dökücü Krem Naturals Doğal Üzüm Çekirdeği Yağı 90 ml