Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Venux For Women

Venux For Women ürünlerini, sayfamızda bulabilir ve indirimli fiyat seçenekleriyle siparişini verdikten sonra gizlilik içinde teslim alabilirsiniz.

Venux Aşk Parfümü Ürünleri

Canlıların birçok haberleşme yolları vardır kimyasal haberleşmede bu yollardan biridir.Bu tür bir haberleşme sistemi sadece insanlar için değil diğer canlılar içinde bir haberleşme kaynağıdır.

Kimyasal haberleşmenin sözcüklerini feromonlar oluşturur. Feromon vücutta hormon taşıcı anlamına gelmektedir. Araştırmalar sonucu böceklerin yanı sıra örümcekler, kurbağalar, sürüngenler ve memelilerin de feromon salgıladıkları bulundu. Feromon salgılayan tüm canlılar da merkezi sinir sistemine uyarı bildiren bir duyu organı bulunmaktadır.Feromonlar insanlarda üreme dürtülerini ve eşeysel davranışlarını kontrol eder.

Feromon hormonu canlılar üzerinde birbirleri arasında bir mesajdır. Hayvanlarda ve insanlarda fazla salgılanan bir hormondur. Ancak hayvanlarda iletişim aracı olarak kullanılan bir hormondur.

Venüx koku bayan ve erkekler için ayrı tasarlanmış farklı kokulardır.Venux Aşk Parfümü, etkili formülü ve kokusu ile kısa sürede piyasalarda kendini kanıtlamıştır.Türkiye ve Yurt dışında bayilik vermeye başlamıştır.Bu ürünün etkisi kişiden kişiye değişebilir.Kokular her zaman oldukça büyük önem taşır.Çevrende bazen kokunla bile tanınabilirsin.Ne kadar etkili ve güzel kokarsan o kadar ilgi çekici olursun. Bu parfüm her tene uyumlu olması özelliğiyle her an mükemmel kokmanızı sağlamaya yardımcı olacaktır.Şimdiye kadar kullandığınız parfümlerden farklı özelliklere sahip bu parfüm sadece güzel kokmanızı sağlamakla yetinmez.

Güzel kokmanızla birlikte etkileyici, ilgi çekici ve baş döndürücü bir kokuya sahip olmanızı sağlamaya çalışır.Sizlere, güzel bir kokunun yanı sıra; cinsel istekleri ve arzuları harekete geçiren bir koku sunmaya çalışır.

Venüx koku,herhangi bir parfümünüz gibi kullanabilirsiniz.Boynunuza, dirsekle bilek arasına veya vücudunuzun herhangi bir bölümüne uygulayabilirsiniz Erkeklerin dikkatini çekmek isteyen bayanlar ve bayanların dikkatini çekmek isteyen erkekler istedikleri sıklıkla kullanabilirler.Gündelik yaşamda, işte, okulda veya istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz.

Venux For Women Ürünleri ve Fiyatları

Güzel koku insanı canlandırır ve çevresine mutluluk saçmasını sağlar.Güzel kokmayı herkes ister fakat her insanın kendine özgü bir vücut kokusu vardır bazen bu koku çevremizi hatta bizi bile rahatsız edebilir bunu önlemek için Venux Aşk Parfümü ile mükemmel kokmayı ve çevremizdekileri kokumuzla etkilemeyi başarabiliriz.

Güzel koku insanın özgüven duygusunu arttırmaya da yardımcıdır.Kokusunu beğenmediğimiz bir yere bir daha gitmek istemeyiz hatta kokusu yüzünden görüşmek istemediğimiz insanlar bile olabiliyor.Bu nedenle her zaman güzel ve etkileyici kokmamız için güzel kokular kullanmamız gerekir Venux Aşk Parfümü ile her zaman etkileyici ve güzel kokabiliriz.

Venux markasının Venux For Women Aşk Parfümünü ve  Venux For Men Aşk Parfümünü bay ve bayanlar için üretilmiş harika kokularına Turuncu Kasadan uygun fiyatlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.