Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Vialix

Gizlilik içinde teslimi yapılan cinsel sağlık ürünlerine ait bir marka olan Vialix markasına Turuncu Kasa sayfasından ulaşarak uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

Vialix Ürünleri

İnsan doğasında cinselliğin önemi oldukça fazladır. Herkes düzenli, haz dolu ve ateşli bir cinsel hayat beklentisindedir. Doğal olarak hayatın bir parçası olan cinsellikte de aynı sağlığımızda olduğu gibi farklı farklı pek çok sorunla karşılaşabilirsiniz.

Bu sorunlar bazen tüm hayatınızı, ilişkinizi etkileyebilir ve çözümlenmediğinde ise mutsuzluğu, ayrılıkları da beraberinde getirebilir.

Oysa cinsel sağlık ürünleri bu sorunlarınıza çözüm sunabilmek için tasarlanmışlardır.

Vialix markası da cinsel sorunlarınız için tasarlanmış ürünlere sahiptir.

Eğer cinsel hayatınızda yaşadığınız sorunlara uygun çözümler arıyorsanız fazla beklemeyin, ilişkiniz zarar görmeden ihtiyacınız olan ürünlerle etki elde edebilirsiniz. Vialix markasında bulunan geciktirici özellikteki sprey de erken boşalma sorunu yaşayan erkekler için özel olarak tasarlanmıştır.

Artık hiçbir şey için geç kalmayın, zamanında gelin.

Erken boşalma sanıldığından çok daha ciddi bir durumdur, bu tarz cinsel sorunlar sadece bir kişiyi değil her iki tarafı da etkiler.

Üstelik yapılan araştırmalar erkeklerin yarıdan fazla bir bölümünün erken boşalma sorunu yaşadığını göstermektedir. Erken boşalma, erkeğin cinsel ilişkiyi yeteri kadar sürdüremeden, özellikle de partnerini mutlu edemeden doyuma ulaşmasıdır.

Vialix Ürünleri ve Fiyatları

Bilindiği gibi kadınlar ilişki sırasında erkeklere göre daha geç doyuma ulaşırlar bu nedenle de erken boşalma sorunu yaşayan erkek partnerini beklemeden doyuma ulaşır ve ilişki yarım kalır bu da erkeğin kendine olan güveninde zedelenme yaşamasına ilişkiyi doyuma ulaşmadan bitirmek zorunda kalan kadınlarda da mutsuzluğa yol açabilmektedir. Bu sorunlar uzun süre devam ettiğinde ise ilişki giderek daha fazla yıpranır ve sonuç belki de ayrılıklara kadar gider.

Oysa şimdi Vialix markasında bulunan Geciktirici özellikli sprey ile daha mutlu bir cinsel birliktelik yaşayabilirsiniz. Erken boşalma sorununuz için çözüm sunmaya yardımcı sprey ile ilişkiyi daha uzun süre devam ettirebilirsiniz.

Vialix Natural Spray Geciktirici Sprey 20ML, erkeğin penisine sıkılarak uygulanır ve kullanıldıktan 15-20 dakika kadar sonra ilişkiye girilebilir. İçeriğinde bitkisel özellikli etken maddeler kullanılmıştır.

Erkeklerin kullanımına uygun tasarlanmış olan ürünün sperm öldürücü etkisi yoktur.

Sitemizden aldığınız tüm özel, cinsel sağlık ürünleri özel bir gizlilikle paketlenir ve ürün elinize geçene kadar içinde ne olduğunu kimse bilemez, gizlilik ilkesine uygun olarak elinize ulaştırılır.

Vialix markasına Turuncu Kasa sayfasından ulaşarak sipariş verebilirsiniz.