Viaxi Genital Tightening  Sıkılaştırıcı  Jel 50 ml
  • Viaxi Genital Tightening  Sıkılaştırıcı  Jel 50 ml

Viaxi Genital Tightening Sıkılaştırıcı Jel 50 ml

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

Markası : Viaxi

5167

Barkod : 8699313000245

₺58,00
30%
İNDİRİM
₺40,60

Bu sayfadan ucuz fiyata sipariş verebileceğiniz ve elinize gizli bir paketleme tekniği ile ulaşacak Viaxi Genital Tightening  Sıkılaştırıcı  Jel 50 ml, kadınların genital bölgelerinde daralma sağlamaya yardımcı olabilecek bir üründür.

Adet
Stok Durumu: Stokta

 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Viaxi Genital Tightening  Sıkılaştırıcı  Jel 50 ml

Viaxi Tightening Gel Vajina Sıkılaştırıcı Jel : Cildimizi, saçlarımızı temizler ve ihtiyaç duyulan ürünlerle bakımlarını yapmaya özen gösteririz. Ancak bir de mahrem bölgeler ile ilgili sorunlarımız olabilir. Kadınların sıklıkla karşılaştığı sorunlardan biri de sıkılığını ve esnekliğini kaybetmiş vajinadır. Doğum sonrası, hormonal nedenler, ilerleyen yaş gibi farklı sebeplerle vajinada sarkmalar oluşabilmektedir, eski sıkılığını kaybeden vajina özellikle kadın için de partneri için de can sıkıcı olabilmektedir. Viaxi Tightening Gel Vajina Sıkılaştırıcı Jel, vajina bölgesini sıkılaştırmaya yardım edecektir. İhtiyacını olduğunda vajinanın iç duvarları ve dış bölgesine masaj yaparak uygulayınız. İlk günkü gibi sıkılaşmış bir vajina hissi sağlamaya yardım eder. Cinselliğin doğallığı kadar bu tarz sorunlar da doğaldır ve pek çok kişi bu ve benzeri sorunlar yaşayabilir. Viaxi ürünleri değişik özelliklere sahip kayganlaştırıcı ürünler, masaj jelleri ve kadınlara özel bakım ürünleri de içermektedir. Kadınların cinsel sağlığı için farklı ürünler tasarlayan Viaxi, şimdi de kadınlar için oldukça önemli bir sorun olan vajinanın sıkılığını kaybetmesi sorunu ile mücadele etmeye yardımcı bir ürün olan Viaxi Tightening Gel Vajina Sıkılaştırıcı Jel’i tasarladı. Kullanım Şekli : Yetişkinlerin kullanımı için uygundur. İhtiyaç duyduğunuzda (günde 1-2 kez) vajinaya masaj yaparak uygulayınız. Sıkılığı hissetmenize yardım edecek. Viaxi Tightening Gel Vajina Sıkılaştırıcı Jel, Turuncu Kasa’da satılan ve ucuz fiyata sahip olan bir üründür. İnceleyin indirimleri yakalayın.

Cildimizi, saçlarımızı temizler ve ihtiyaç duyulan ürünlerle bakımlarını yapmaya özen gösteririz.

Ancak bir de mahrem bölgeler ile ilgili sorunlarımızolabilir.

Kadınların sıklıkla karşılaştığı sorunlardan biri de sıkılığını ve esnekliğini kaybetmiş vajinadır.

Doğum sonrası, ilerleyen yaş gibi farklı sebeplerle vajinada sarkmalar oluşabilmektedir, eski sıkılığını kaybeden vajina özellikle kadın için de partneri için de can sıkıcı olabilmektedir.

Viaxi Tightening Gel Vajina Sıkılaştırıcı Jel, vajina bölgesini sıkılaştırmaya yardım edecektir.

İhtiyacını olduğunda vajinanın iç duvarları ve dış bölgesine masaj yaparak uygulayınız.

Viaxi Tightening Gel Vajina Sıkılaştırıcı Jel :

İlk günkü gibi sıkılaşmış bir vajina hissi sağlamaya yardımeder.

Cinselliğin doğallığı kadar bu tarz sorunlar da doğaldır ve pek çok kişi bu ve benzeri sorunlar yaşayabilir.

Viaxi ürünleri değişik özelliklere sahip kayganlaştırıcı ürünler, masaj jelleri ve kadınlara özel bakım ürünleri de içermektedir.

Kadınların cinsel sağlığı için farklı ürünler tasarlayan Viaxi, şimdi de kadınlar için oldukça önemli bir sorun olan vajinanın sıkılığını kaybetmesi sorunu ile mücadele etmeye yardımcı bir ürün olan Viaxi Tightening Gel Vajina Sıkılaştırıcı Jel’i tasarladı.

Kullanım Şekli :

Yetişkinlerin kullanımı için uygundur.

İhtiyaç duyduğunuzda (günde 1-2 kez) vajinaya masaj yaparak uygulayınız.

Sıkılığı hissetmenize yardım edecek.

Viaxi Genital Tightening  Sıkılaştırıcı  Jel 50 ml, TuruncuKasa’da satılan ve ucuz fiyata sahip olan bir üründür. İnceleyin indirimleriyakalayın.

5167

Özel Referanslar

Yorumlar

Giriş yaparak ilk yorumu yazan siz olun

Write your review

Viaxi Genital Tightening Sıkılaştırıcı Jel 50 ml

Bu sayfadan ucuz fiyata sipariş verebileceğiniz ve elinize gizli bir paketleme tekniği ile ulaşacak Viaxi Genital Tightening  Sıkılaştırıcı  Jel 50 ml, kadınların genital bölgelerinde daralma sağlamaya yardımcı olabilecek bir üründür.

Write your review

kategorideki diğer ürünler: 14