Vichy Aqualia Thermal Day Spa Cream Gel 75 ml

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

ZZ18246

Barkod : 0

₺86,90
₺82,56 5%
Vergi dahil

Gündüzleri, cildinizin ihtiyaç duyduğu nemi sağlamaya yardımcı olabilecek, Vichy Aqualia Thermal Day Spa Cream Gel ürününü, bu sayfada inceleyebilir ve uygun fiyata sipariş edebilirsiniz.

Adet
Kullanılabilirlik: Stokta yok

 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Vichy Aqualia Thermal Day Spa Cream Gel 75 ml 

Marka Adı :Vichy

Ürün Adı : Vichy Aqualia Thermal Day Spa Cream Gel 

Ürün Miktarı :75 ml

Ürün Özellikleri : Hassas, yorgun ve nem kaybı yaşayan ciltlerde nemlenme sağlamaya yardımcı bir bakım ürünüdür. Gündüz kullanımı için tasarlanmış olan jel yapılı krem, cildinizde gün boyu sürecek bir nemlenme sağlamaya ve nemin cildinizde tutulmasını desteklemeye yardım eder. Cildin yumuşaklık ve canlılık kazanmasına, kadifemsi görünmesini sağlamaya ve kuruluk nedeniyle oluşan rahatsızlıkların yatışmasına da yardım eder. Hipoalerjenik olarak tasarlanan ürün cildi besleyen ve güçlendiren Vichy Termal suyu ile formüle edilmiştir. Cildinizde daha parlak ve canlanmış, tazelenmiş bir his ve görüntü elde etmenize yardım eder. Jel formu ile cilt tarafından hızlıca emilir ve yağlandırmadan etkili bir nemlendirme sağlar.

Sonuç : Gün boyu nem kazanan, tazelenen ve canlanan bir cilt cilt için yardım.

Kullanım Şekli : Sabahları temiz ve kuru cildinize yumuşak bir şekilde masaj yaparak uygulayınız. Göz çevresine getirmeyiniz.

Ürün, istenirse haftada bir veya iki kez de maske olarak kullanılabilir.

İçerik: 15 mineralle zengin Vichy Termal Suyu ve Hyaluronik Asit birleşimi bulunmaktadır.

Tüm hassas ciltler için kullanıma uygun olan ürün, cildin susuzluğunu gidermeye yardım eden krem formunda bir jeldir.

Vichy thermalsu, Hyaluronikasid ve Aquabioryl içermektedir.

Hassas ciltler iç ve dış etkenlerden daha çabuk ve daha fazla etkilenirler. Mutlaka özel bir bakıma ihtiyaç duyarlar, Vichy Aqualia Thermal Day Spa Cream Gel 75 ml, cilde ihtiyacı olan bakım ve nemlenmeyi sağlamaya yardım eder. Canlıların ihtiyacı sudur, cildin suyu da nem.

Gün boyu nemlenen cildinizi kuruluklara karşı korumaya da yardım eder. Cildin canlanmış bir görünüm almasını da sağlamaya yardım edebilirsiniz.

Paraben içermeyen ürün, dermatolojik testlerden geçirilmiştir.

Hipoalerjenik üründür. Yağlı ve yapışkan bir his bırakmaz, cildin yumuşamasına yardımcı olur.

Canlandırıcı, güçlendirici, nemlendirici ve aydınlatıcı jel yapılı kremdir. Yorgun ve susuz kalan hassas ciltler kullanabilir. 15 mineral içeren Vichy Termal Suyu ve Hyaluronik Asit formülünde bulunur. Ürün, cildin yenilenmesine ve onarımına yardım eder. Cildi tazelemeye, aydınlatmaya, rahatlatmaya yardımcı olur.

Vichy, Fransız bilim adamları tarafından geliştirilen bir markadır. Çoğu ülkede tercih edilen marka olan Vichy, farklı ciltlerin tümü için değişik çözümler sunmaya yardımcı ürünlergeliştirmektedir. Cilt, saç, vücut, el ve tırnak bakımları için ürünleri bulunan Vichy markasında geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır.

Kullanım:

Her gün sabahları; göz çevrenize değdirmeden, temizlenmiş yüz ve boyun bölgenize uygulayabilirsiniz. (Göz çevrenizden sakınınız)

Bu ürünü de haftada bir veya iki kez maske gibikullanabilirsiniz.

Vichy Aqualia Thermal Day Spa Cream Gel 75 ml Jel Yapılı Gündüz Kremi, sitemizde ucuz fiyatlara bulunmaktadır.

ZZ18246

Özel Referanslar

Yorumlar

No customer reviews for the moment.

Write your review

Vichy Aqualia Thermal Day Spa Cream Gel 75 ml

Gündüzleri, cildinizin ihtiyaç duyduğu nemi sağlamaya yardımcı olabilecek, Vichy Aqualia Thermal Day Spa Cream Gel ürününü, bu sayfada inceleyebilir ve uygun fiyata sipariş edebilirsiniz.

Write your review

kategorideki diğer ürünler: 16