Vichy Aqualia Thermal Riche Nemlendirici 50ml

Kapıda Ödeme İmkanı Kargo 1TL

Vichy Aqualia Thermal Riche Nemlendirici 50ml

Markası : Vichy

4032

Barkod : 3337871325541

5/1
159.9 TL

Bu sayfadan uygun fiyata satın alabileceğiniz Vichy Aqualia Thermal Riche Nemlendirici çok kuru ciltlerde bile etkili nemlendirme sağlamaya yardım eder.

Adet
Stok Durumu: Stokta yok

Tüm Siparişlerinizde Kargo Sadece 1TL!
 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Vichy Aqualia Thermal Riche Çok Nemsiz Ciltler için Yoğun Nemlendirici 50 ml

Marka Adı: Vichy

Ürün Adı: Vichy Aqualia Thermal Riche Çok Nemsiz Ciltler İçin Yoğun Nemlendirici

Ürün Miktarı: 50 ml

Ürün Özellikleri: Normal, kuru ve çok kuru ciltleri nemlendirmede kullanılır. Günlük kullanıma uygundur. Cildi nemlendirmeye ve rahatlatmaya çalışır. Cildin yapılanmasını sağlamaya yardım eder.İnce çizgi görünümlerini hafifletmeye de yardım eder.

Sonuç: Parlak ve yumuşak bir cilt görünümü elde etmenizde yardımcıdır.

Kullanım Şekli: Sabah ve akşam temiz yüze uygulanır. Cildi yıpratmamak için, bir miktarda krem, yüz ortasından dışa doğru uygulanır.


Cilt kuruluğu en az yağlanma kadar ciddi bir sorundur. Hava koşulları, uygunsuz ürün kullanımı, sebum eksikliği ve suyun, sabunun cildin dengesini bozan çeşitli sebeplerden dolayı ciltte kuruma görülme olasılığı sık rastlanan sorunlardan biridir.


Her cildin neme ihtiyacı vardır. Nemli cilt, daha canlı görünür. Cilt nemsiz kaldığında kepeklenme, kırışıklık belirtileri, soluk bir görünüm meydana gelebilir. Kuruyan cilt gerilir ve rahatsızlık hissi verir.

Cildin nem dengesinin korunması için dengeli beslenmeye ve yeterli sıvı tüketmeye özen gösterilmelidir. Bunun yanı sıra dışardan kullanılacak ürünler de cildi nemlendirmeye yardımcı olabilir.Cildi nemlendirmede kullanılacak ürünlerin özenle seçilmesi gerekir.


Vichy Aqualia Thermal Riche Çok Nemsiz Ciltler İçin Yoğun Nemlendirici, rahatlatıcı bakım sağlayarak cildi güçlü bir şekilde nemlendirmeye yardımcı olur.

Kuruyan ciltlerin derinlerine etki ederek cildi koruyucu bir özellik sağlarken cildin yapılanmasına destek olur.Kurumadan doğan gerginliği azaltmaya, cildi rahatlatmaya ve yumuşatmaya yardımcı olur. Cildin salgılanan yağ dengesini düzenleyerek cilt için gerekli seviyeye çıkmasına yardımcı olur.


Kuruluk sonucu ortaya çıkan kırışıklıkları düzeltemeye ve yeni kırışıklık oluşumunu en aza indirmeye yardım eder. Cildi parlak ve yumuşak bir görünüme ulaştırarak nem dengesinin 24 saat korunmasına yardımcı olur.


Özellikle hassas ciltler için kullanıma çok elverişlidir.

Vichy, Fransız bilim adamları tarafından geliştirilen bir markadır. Çoğu ülkede tercih edilen marka olan Vichy, cilt yapısına bakmadan tüm ciltler için çözümler sunan ürünler geliştirmektedir. Cilt, saç, vücut, el ve tırnak bakım ürünleri bulunan Vichy, çok fazla ürün seçeneğine sahiptir.

Sağlıklı bir cilde sahip olmak için, cilt yapısına uygun ürünler kullanmak gerekir. Vichy ürünleri, farklı cilt sorunlarına ve ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiği ürünlerle tercih edilmektedir.


Vichy Aqualia Thermal Riche Çok Nemsiz Ciltler İçin Yoğun Nemlendirici, Turuncu Kasa' da indirimli fiyata satılan bir üründür.

4032

Özel Referanslar

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Vichy Aqualia Thermal Riche Nemlendirici 50ml

Bu sayfadan uygun fiyata satın alabileceğiniz Vichy Aqualia Thermal Riche Nemlendirici çok kuru ciltlerde bile etkili nemlendirme sağlamaya yardım eder.

Vichy Aqualia Thermal Riche Nemlendirici 50ml