Vichy Ideal Soleil Anti-Dark Spots SPF50 50ml
  • Vichy Ideal Soleil Anti-Dark Spots SPF50 50ml

Vichy Capital Soleil 3in1 Anti Dark Spot Spf50 50ml

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

Markası : Vichy

40715

Barkod : 3337875419802

₺145,00
20%
İNDİRİM
₺116,00

Vichy Capital Soleil 3in1 Anti Dark Spot Spf50 50ml

Çok yüksek korumalı leke karşıtı yüz kremi.

Adet

 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Marka Adı: Vichy

Ürün Adı: Vichy Capital Soleil 3in1 Anti Dark Spot Spf50 

Ürün Miktarı: 50 ml

Ürün Özellikleri:

-Cildi güneşin zararlı etkilerinden korumaya destek yüz kremidir. Leke karşıtı güneş kremi, lekeli ciltlerin kullanımına uygundur.

-Vichy capital soleil leke karşıtı güneş kremi  Spf 50 güneş koruma faktörü içerir. Spf 50 güneş kremi, cildi güneşin neden olabileceği zararlı etkilerden korumaya çalışır. Yüksek koruma sağlamaya çalışır.

-Vichy güneş kremi 50 faktör, cildinizi güneşin zararlı etkilerinden korumaya çalışırken aynı zamanda nemlenme ve yumuşaklık hissi sağlamaya da çalışır.

-Cildin esnekliğini ve pürüzsüzlüğünü ortaya çıkarmayı amaçlayan Vichy leke karşıtı güneş kremi cilde yağlılık hissi vermez ve cilt tarafından kolay emilir.

-Koyu lekelerin görünümünde düzelme sağlamaya destek olan Vichy Capital Soleil Spf 50 ciltte homojen ve renk tonu eşitlenmiş bir görünüm sağlamaya çalışır.

-Vichy spf 50 güneş kremi, yeni leke oluşumunun da önüne geçmeyi hedefler. Lekeli ciltlere uygun güneş kremi arıyorsanız bu ürünü deneyebilirsiniz.

-Hipoalerjenik olan Vichy marka güneş kremi paraben içermez. Hassas ciltlerin kullanımına uygundur. İçeriğinde Vichy Thermal suyu bulunur. Vichy termal su, cilde nemlenme sağlar. Hissedilir bir yumuşaklık ve ferahlık kazandırmaya çalışır.

-Pek çok güneş ürününde gördüğümüz spf nedir? Spf, ürünlerin içerdiği güneş koruma faktörüdür. Spf değeri ne kadar yüksek ise koruma da daha etkili olabilir. Vichy spf 50 güneş kremi kullananlar memnuniyetlerini dile getiriyor.

-Güneşe maruz kalmak, ciltte yaşlanma belirtilerine ve lekelenmelere yol açar. Pek çok kişi için bu güneş lekeleri cildin pürüzsüzlüğünü bozan bir faktör olarak görülür. Güneş bakım ürünlerini cilt bakım alışkanlıklarınıza dahil ederek bu olumsuz etkileri en aza indirmeye çalışabilirsiniz.

-Güneş koruyucu ürünler kullansanız da doğrudan güneş ışığına maruz kalmaktan kaçınmalısınız. Özellikle güneş ışınlarının dik geldiği saatlerde güneşe çıkmamayı tercih edebilirsiniz.

Kullanım Şekli: Yeterli miktarda ürünü cildinize masaj yaparak iyice yedirin. Uygulama sırasında göz çevresinden sakının ve Vich güneş kreminin kıyafetlerle temasından kaçının.

Kullanım Sıklığı: Günlük kullanım için uygun özelliktedir. Güneşe çıkmadan önce uygulanması önerilir. Güneş koruma etkisinin sürekliliği sağlamak için yüzme, durulanma ve kurulanmanın ardından uygulamayı yenileyebilirsiniz.

Vichy markasının ürün çeşitlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa’dan kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

40715

Özel Referanslar

Yorumlar

Giriş yaparak ilk yorumu yazan siz olun

Write your review

Vichy Capital Soleil 3in1 Anti Dark Spot Spf50 50ml

Vichy Capital Soleil 3in1 Anti Dark Spot Spf50 50ml

Çok yüksek korumalı leke karşıtı yüz kremi.

Write your review

kategorideki diğer ürünler: 16