Vichy Capital Soleil Spf 50+ Renkli Dokulu Yüz Kremi Cilt Bakım Seti Hediyeli

ZZ7268

Markası : Vichy

0 Item Items

Vichy Capital Soleil Spf 50 ürünü, hediyesi olan, renkli dokulu yüz kremi cilt bakım seti ile birlikte, bu sayfada uygun fiyata bularak, sipariş edebilirsiniz.

Daha fazla detay

59.90 TL

56.91 TL

5% indirim

Kazanacağınız puan 569 tupara Toplam tutarı: 0.57 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 5,95 TL dir.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Vichy Capital Soleil Spf 50+ Renkli Dokulu Yüz Kremi CiltBakım Seti Hediyeli :

Vichy Capital Soleil Spf 50 BB krem, yanında Purete Thermal3ü 1 Arada 100 ml Solution Micellaire Apaisanteve Vichy Idealia krem hediyesi ile satılmaktadır.

Vichy Capital Soleil Spf 50+ Renkli Dokulu Yüz Kremi Cilt Bakım Seti Hediyeli :

Marka Adı : Vichy

Ürün Adı :Vichy Capital Soleil Spf 50+ Renkli Dokulu Yüz Kremi Cilt Bakım Seti Hediyeli

Ürün Miktarı :Vichy Capital Soleil Spf 50+ BB 50 ml , Purete Thermal 3ü 1 Arada Solution Micellaire Apaisante 100ml, Vichy Idealia krem 15 ml

Ürün Özellikleri :*Vichy Capital Soleil Spf 50+ BB 50 ml ; Normal ve kuru ciltlerde zararlı güneş ışınlarına karşı koruyuculuk sağlamaya, cildi nemlendirmeye yardımcıdır. BB krem özelliği ile de cildinize renk vererek cilt tonunuzda daha eşitlenmiş ve pürüzsüz bir görünüm kazanmanıza yardımcı olur. Mexoryl bazlı fotostabil ve geniş spektrumlu UVA ve UVB filtre sistemi içermektedir. Suya karşı dayanıklı yapıya sahip olan ürün renkli formu ile makyajdan önce de kullanılabilir. Cildi nemlendirerek yumuşaklık da kazandırır.

*Purete Thermal 3ü 1 Arada Solution Micellaire Apaisante 100ml ; Hassas ciltlerdeki kir, yağ fazlası ve makyaj artıklarını etkili bir şekilde temizlemeye, cildi ferahlatarak hava almasını sağlamaya yardım eder. Temizleme sırasında cildi kurutmaz. Göz çevresinde de kullanılabilir.

*Vichy Idealia krem 15 ml ; Karma ve normal ciltlerde bakım sağlamaya, cildinizde oluşan ilk çizgiler ve kırışıklıklarda düzelme sağlamaya, yenilerinin oluşmasını geciktirmek için için cildinizi güçlendirmeye yardımcıdır. Cildi nemlendirerek yumuşaklık ve esneklik de verir.

Sonuç : Cildinizde nazik bir temizleme, kırışıklık bakımı ve renkli güneş koruması sağlamaya yardım bir settir.

Kullanım Şekli :Vichy Capital Soleil Spf 50+ BB 50 ml; yüzünüze güneşe çıkmadan önce uygulayınız ve homojen bir dağılım sağlayınız.İhtiyaç halinde ve güneş altında uzun süre kaldığınızda uygulamayı tekrarlayınız.

Purete Thermal 3ü 1 Arada 100 ml Solution Micellaire Apaisante; Pamuk yardımı ile tüm yüz ve boyun bölgenizi temizleyebilirsiniz.

Vichy Idealia krem 15 ml ; Her gün sabah veveya akşam yüzünüze nazikçe masaj yaparak uygulayınız. Düzenli olarak her gün kullanmaya özen gösteriniz.

**Vichy Capital Soleil Spf 50 + BB 50ml :

Normal ve kuru cilt yapısına sahipseniz ancak cildiniz hassas ise ve her ürünü kullanamıyorsanız, zorlanabilirsiniz.

Hassasciltlerde de kullanabileceğiniz ürün, spf 50 derecesinde yüksek koruma içermektedir.

Yüz için, renklendirici özellikli yüz kremidir.

Güneşten gelen UV ışınlarının zararlı etkileriyle savaşmak ve cildinizin genetik yapısını bozulma ve hasarlardan korumak için güneşten korunmalısınız.

Vichy Laboratuvarları tarafından güneş sütüne Mexoryl bazlı fotostabil ve geniş spektrumlu UVA ve UVB filtre sistemi eklenmiştir.

Güneşin zararlı etkilerden kaynaklanan sorunlar için cilt yüzeyini ince bir tabaka halinde sararken, yağlı ve yapışkan bir his bırakmaz. Renkli formu ile cilt tonunda eşitlenmiş renk sağlamaya yardımcı olur ve cilt kusurlarının düzgün görünmesini destekler.

Renkli formu ile cilt bronz bir görünüm kazanır, cilde nem kazandırmaya yardım eder.

Güneş ışınlarının faydaları olduğu gibi, yaz aylarında, öğlen saatlerinde ya da uzun saatler güneşe maruz kalınması cildiniz için oldukça sakıncalıdır. Zamanla güneş ışınlarının zararları artmakta ve cilt hızlı bir şekilde yaşlanmaya, lekelenmeye, çillenmeye ve hasarlanmaya başlayabilir. Uzmanlar yaz ve kış aylarında bile güneş ışınlarının UVA ve UVB etkilerine karşı korunması gerekliliğini anlatmaktadırlar.

Açık renkli cilde sahip kişilerde etkili ve yüksek koruma faktörlü bir ürünle korunmalıdırlar, daha koyu renk cilde sahip olanlar da orta derece koruma etkisi sağlamaya yardımcı ürünlerle korunabilirler. Zararlı Işınlar cildinizde erken yaşlanma belirtileri, kuruluklar, yanıklar, leke oluşumlarına sebebiyet verebilirler.

Güneşin zararlı UVA ve UVB ışınları hücrenin DNA formunda bozulmaya neden olabilir ve ciltte kalıcı hasar oluşumlarına sebep olabilir. Ayrıca korumasız olarak güneşe maruz kalma durumlarında cildinizde ciddi, ağrılı yanıklarda oluşabilmektedir.

Vichy Capital Soleil Spf 50 BB, yüksek koruma faktörüyle uzun süreli koruma sağlamaya ve renkli formuile daha düzgün ve pürüzsüz bir görünüm elde etmeye yardımcı olur.

Güneşe çıkmadan önce yüzünüze uygulayabilirsiniz.

Sudan çıkıldığında, yoğun terlemelerden sonra ve güneşteuzun süre kalındığında uygulamayı tekrarlayınız.

**Purete Thermal 3ü 1 Arada 100 ml Solution Micellaire Apaisante :

Hassas cilt yapısına sahip kişiler için geliştirilmiş olan yüz ve makyaj temizleme solüsyonudur.

Miselar teknolojisi içermektedir.

Ürün nonkomedojenik yapıdadır ve hipoalerjeniktir.

Dermatolojik ve oftalmolojik olarak testlerden geçirilmiştir. Vichy Thermal suyu ile güçlendirilmiştir, yüzdeki makyajı ve gözlerdeki makyajı bile rahatlıkla temizlemeye ve ovalamadan makyajı çıkartma rahatlığını sağlamaya yardım eder.

**Vichy Idealia krem 15 ml:

Karma ve normal ciltler için tavsiye edilen Vichy Idealia PNM; kırışık karşıtı bir bakım kremidir.

Kambucha maddesi içerir.Kambucha, bir çeşit çay ekstresidir.

Cildin tüm katmanlarına etki ederek, cildi sıkılaştırmaya veoluşmuş kırışıkların görünümlerinde düzelme etkisi sağlamaya yardımcıdır.

Gözeneklerde de sıkılaşma sağlamaya yardımcı olur. Cildindaha düzgün bir görünüm almasını sağlamaya yardımcı olur.

İlk kullanımdan itibaren farklılık hissedilebilir.

Paraben içermeyen ürün hassas ciltlerde de kullanılabilir.

Cilt pigmentasyonunu da düzenlemede yardımcıdır.

Özellikle ilk kırışıklıklarda önlem alabilmek etkileri güçlendirir. Vichy Idealia PNM; kırışıklıklarla savaşırken renk tonunuzu da eşitlemek için üretilmiş bir üründür. En alt katmanlara kadar ulaşabilen krem, etkisini en üst düzeyde gösterebilmek için savaşır.

Vichy; herkesin kendi cilt yapısını, ihtiyaçlarını ve eksikliklerini tanımasına yardımcı olabilmek için çalışmalar yapmaktadır.

Cildinizin yapısını tanıyarak buna uygun ürünlerin kullanımını tercih ettiğinizde ve ürünleri düzenli olarak kullandığınızda olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

Kullanım:

Temiz bir cilde göz çevresine getirmemeye özen göstererek hafif ve yukarı doğru dairesel hareketler yaparak uygulayınız. Kalıcı ve etkili bir sonuç için her gece kullanmaya özen gösteriniz.

Vichy Capital Soleil Spf 50+ Renkli Dokulu Yüz Kremi CiltBakım Seti Hediyeli ürün Turuncu Kasa’dasatılan ucuz fiyatlı bir üründür.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.