Vichy Capital Soleil Spf 50+ Yüz ve Vücut Sütü 300 ml Capital Soleil Spf 50+ Yüz Kremi Hediyeli

ZZ7265

Markası : Vichy

0 Item Items

Güneşe karşı yüksek koruyuculuk sağlamaya yardımcı,Vichy Capital Soleil Spf 50+ Yüz ve Vücut Sütü 300 ml,Yüz Kremi Hediyesi ile bu sayfada indirimiyle satılmaktadır.

Daha fazla detay

69.90 TL

66.4 TL

5% indirim

Kazanacağınız puan 664 tupara Toplam tutarı: 0.66 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 5,95 TL dir.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Vichy Capital Soleil Spf 50+ Yüz ve Vücut Sütü 300 mlCapital Soleil Spf 50+ Yüz Kremi Hediyeli :

Vichy Capital Soleil Spf 50+ Yüz ve Vücut Sütü 300 ml Capital Soleil Spf 50+ Yüz Kremi Hediyeli : Vichy Capital Soleil Spf 50+ Yüz ve Vücut Sütü 300 ml Capital Soleil Spf 50+ Yüz Kremi Hediyeli :

Marka Adı :Vichy

Ürün Adı :Vichy Capital Soleil Spf 50+ Yüz ve Vücut Sütü 300 ml,Capital Soleil Spf 50 yüz kremi hediyeli

Ürün Miktarı :Vichy Capital Soleil Spf 50+ Yüz ve Vücut Sütü 300 ml ;Capital Soleil Spf 50 yüz kremi 30 ml

Ürün Özellikleri :*Vichy Capital Soleil Spf 50+ Yüz ve Vücut Sütü 300 ml ; Tüm vücudunuzda güneşe karşı yüksek koruma sağlamaya yardım eder. Parfüm ve paraben içermeyen formüle sahip olan ürün cildinizi rahatlatarak güneşe karşı güçlendirir ve güneş koruması sağlamaya yardım eder. Suya karşı dayanıklı olarak formüle edilmiştir.

*Capital Soleil Spf 50 yüz kremi 30 ml ; Normal ve kuru ciltlerin kullanımı için tasarlanmış olan, güneş koruyucu içeren yüz kremidir. Suya karşı dayanıklı olan krem cildinizi nemlendirerek ipeksi bir yumuşaklık kazandırmaya yardım eder. Paraben içermeyen ürün hipoalerjenik olarak formüle edilmiştir. Yüz bölgesini güneşin neden olduğu kuruluk, lekelenme, erken yaşlanma belirtilerine karşı korumaya yardım eder. Kırışıklık ve ince çizgilerde azalma sağlamaya da yardım eder. Vichy termal suyunun rahatlatıcı etkisine sahiptir.

Sonuç :Vücudunuzda ve yüzünüzde güneşe karşı yüksek koruma sağlamaya, cildi nemlendirmeye yardımcı iki ürün bir arada.

Kullanım Şekli :Vichy Capital Soleil Spf 50+ Yüz ve Vücut Sütü 300 ml ; Güneşe çıkmadan önce tüm vücudunuza uygulayabilirsiniz.

Capital Soleil Spf 50 yüz kremi 30 ml ; Yüz bölgenize nazikçe masaj yaparak kullanabilirsiniz. Düzenli olarak kullanarak cilde nem kazandırabilirsiniz.

**Vichy Capital Soleil Spf 50+ Yüz ve Vücut Sütü 300 ml:

Hassas ciltlerde bile güvenle kullanılabilecek şekilde formüle edilmiş, spf 50 derece koruma faktörü ile güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarından koruma özellikli bir kremdir ve Capital Soleil Spf 50+ Yüz Kremi Hediyesi ile satılmaktadır.

Ürünün içeriğinde VichyLaboratuvarları tarafından Mexoryl bazlıfotostabil ve de geniş spektrumlu UVA ve UVB güneş ışınları filtre sistemleri bulunmaktadır. Parabensiz ve hipoalerjenik olan ürün dermatolojik testler altında hassas ciltlerde de test edilmiştir.

Koruma faktörü 50 derece ve üstüdür, büyük boyuyla kadın ve erkeklerin cildine uyumlu olarak güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarından korumadan faydalanabilmesi için düşünülmüştür. Nonkomedojenik bir üründür. Vichy Termal Suyu içermektedir. Uzun süre dayanıklıdır.

Güneş ışınlarının insanlar için faydaları bilinmekle birlikte, yaz aylarında, öğlen saatlerinde ya da uzunsaatler güneşe maruz kalınması oldukça sakıncalıdır. Zamanla, incelen ozon tabakasının da etkisini kaybetmesiyle güneş ışınlarının zararları artmakta ve cilt, normalden çok daha hızlı bir şekilde yaşlanmaya, lekelenmeye ve hasarlanmaya başlar. Uzmanlar yaz ve kış aylarında bile zararlı güneş ışınlarından korunmak gerekliliğini anlatmaktadırlar. Parfüm ve paraben içermez.

Özellikle açık tenli kişiler mutlaka etkili ve yüksek koruma faktörlü bir ürünle korunmalıdırlar. 

Vichy Capital Soleil Spf 50+ Yüz ve Vücut Sütü 300 ml, yüksekkoruma faktörüyle uzun süreli koruma sağlamaya yardımcı olur. Paraben ve parfüm içermeyen yapısıyla hassas ciltlerde de kullanılabilen ürün yağlı ve yapışkan bir tabaka bırakmadan cilt tarafından emilir.

Kullanım:

Güneşe çıkarken açıkta kalan tüm cilt yüzeyine ince bir tabaka halinde sürebilirsiniz.

Sudan çıktıktan sonra ve yoğun terlemelerden sonra kullanımınızı tekrarlayınız.

**Capital Soleil Spf 50+ Yüz Kremi Hediyeli (30 ml):

Güneş ışınlarının UV ışınlarının cilt yüzeyi için zararlı etkileri uzmanlarca anlatılmaktadır, tedbir alınmazsa açıkta kalan cilt yüzeyi güneş yanıkları ve güneş lekelenmeleri, buna bağlı olarak cilt dokusunda çeşitli bozulmalar ve kırışıklıklarla kendini gösterir.

Güneş koruyucu krem 50 faktör değerinde koruma içeren yüz kremi normal ve kuru ciltler de kullanım için geliştirilmiştir, ciltte parlamaya ve yağlanmaya yol açmadan kolayca emilen, yüksek bir koruma konforu sağlayabilmektedir. Paraben içermeyen formülü ile cildinize zarar vermez, gerekli dermatolojik testlerden geçirilen ürün, hipoalerjeniktir. Cilde ipeksi bir yumuşaklık kazandırmaya da yardımcı olur.

Vichy thermal suyundan içeren ürün, non-komedojeniktir. Vichy Laboratuvarları bu güneş koruyucu yüz kreminin içeriğine Mexoryl bazlı fotostabil ve geniş spektrumlu UVA ve UVB filtrelerini ekledi.

Güneşe çıkmadan önceuygulayınız, sudan çıktıktan sonra ve terlediğinizde yenileyiniz.

Vichy Capital Soleil Spf 50+ Yüz ve Vücut Sütü 300 ml,Capital Soleil Spf 50 yüz kremi hediyesi ile Turuncu Kasa'da satılan ucuz fiyatlı bir üründür.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.