ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50 TL Üzeri Kargo Bedava

Güneş Ürünlerinde İndirimler

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Vichy Cellu Destock Expert 200 Ml.

ZZ18272

Markası : Vichy

0 Item Items

Selülit görünümün azalmasına yardımcı olabilecek, Vichy Cellu Destock ürününü, bu sayfadan inceleyerek, saipariş verebilir ve uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

Daha fazla detay

89.00 TL

84.55 TL

5% indirim

Kazanacağınız puan 845 tupara Toplam tutarı: 0.85 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Vichy Cellu Destock Expert 200 Ml.

vichy cellu

Marka Adı : Vichy

Ürün Adı : Vichy Cellu Destock Expert

Ürün Miktarı : 200 ml.

Ürün Özellikleri : Dirençli selülit görünümlerinde etki sağlamak için tasarlanmış olan bir üründür.Bel bölgesi, kalçalar, karın, basenler ve baldırlarda oluşan portakal kabuğu görüntüsüne sahip bölgelerde düzelme sağlamaya yardımcıdır.Vichy Cellu Destock Expert yüksek kafein konsantrasyonu ve Lipolytic ile formüle edilmiştir. Selülit görünümlerinde azalma sağlamaya yardım ederken deri dokusunun altında yeni portakal kabuğu görünümleri oluşmasını önlemeye yardımcı olmak için çalışır.Kadınların korkulu rüyası selülitlerle Vichy ile mücadele edebilirsiniz.

Sonuç : Selülitlerle mücadelede yardım.

Kullanım Şekli : Her gün selülit oluşan ya da oluşabilecek bölgelere masaj yaparak uygulayınız.

İçerik : Yüksek kafein konsantrasyonu ve Lipolytic,Lipocidine etken maddesi, Vichy termal suyu içerir.

Vichy laboratuvarlarında tasarlanan ürün, portakal kabuğu görünümlerinde ve diyete karşı düzelmede direnç gösteren bölgelerde düzgün bir görünüm elde etmeye yardım eden bir üründür.

Ürün, yüksek kafein konsantrasyonu ve Lipolytic içermektedir.

Etkisiyle selülit görünümlerinde azalma sağlamaya yardım eder.

Düzensiz beslenme, yeterince su tüketmeme, kişiye göre değişkenlik gösteren ve vücudun değişik bölgelerinde oluşan portakal kabuğu görünümündeki selülit ve yağlanmalar özellikle kadınlar için bir hayli can sıkıcı olabilmektedir.

Diyet yaptığınızda bile direnç gösteren zorlu bölgelerde daha düzgün bir görünüm kazandırmaya yardım eder.

Saf kafein,Lipocidine etken maddesi içermektedir.

Vücudun bazı bölgeleri yağ depolamaya daha yatkındır (Belbölgesi, kalçalar, karın, basenler ) ve kalori diyetlerinde sonuç almakta zorlanılan bölgelerdir. Bu bölgelerde ürünü kullanabilirsiniz.

Vichy Cellu Destock Expert, düzenli kullanımla birlikte daha düzgün bir görünüm kazanmanıza yardımcı olmak için çalışacaktır.

Kullanım Şekli :

Her gün kullanıma uygun bir üründür. Gerekli bölgelere masaj yaparak uygulayınız.

Vichy Cellu Destock Expert 200 Ml.’ye sitemizden uygun fiyatlarıyla ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler