Vichy Dercos Aminexil Pro 5 Serum Kadın 18 Adet x 6 ml

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

ZZ11025

Markası : Vichy

0 Item Items

Vichy Dercos Aminexil Pro 5 Serum Kadın 18 Adet x 6 ml, Başlangıç ve ileri seviye saç dökülmesi sorunu yaşayan kadınlar için saç bakım serumudur.

Daha fazla detay

249.9 TL

0% indirim

Kazanacağınız puan 2499 tupara Toplam tutarı: 2.50 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Vichy Dercos Aminexil Pro 5 Serum Kadın 18 Adet x 6 ml

vichy dercos

Marka Adı: Vichy

Ürün Adı: Vichy Dercos Aminexil Pro 5 Serum Kadın 18 Adet x 6 ml

Ürün Miktarı: Ürün 18 ampulden oluşur.

Ürün Özellikleri: Saç dökülmesi sorunu yaşayan kişilerin kullanımına uygundur. İnce telli saçların beslenmesine yardımcı olur.

Sonuç: Dolgun ve hacimli saçlara kavuşmanıza yardımcıdır.

Kullanım Şekli:Günde bir kez tek doz olarak veya en az haftada üç doz halinde en az altı haftalık kür olmak üzere kullanılması tavsiye edilmektedir. Tüm saç cildinize masaj başlığıyla masaj yaparak uygulayınız, gözlerinize değdirmeyiniz. Göze kaçması halinde bol su ile durulayınız.

İçerik: Aminexil Sp94 molekülleri ve Arginin maddesi bulunur.

Saçlarımız da cildimizin bir parçası gibidir, zaman zaman birçok etkene bağlı olarak dökülür, matlaşır, sağlıksız bir görünüm alır.Yetersiz beslenme, bazı rahatsızlıklar, çevresel kirlilik veya genetik etmenler saç yapınızın bozulmasına neden olabilmektedir.

İnsanların birçoğu yaşantıları boyunca saç sorunlarıyla karşılaşabilmektedirler.

Her yaşta, her dönemde görülebilen saç dökülmelerinin birçok sebebi vardır ve herkes çözüm beklemektedir. Her 4 insandan biri saç dökülmesi problemleri yaşamaktadır.

Saçlar da yaşayan canlı organizmalardır ve saçlarda yaşanan sıkıntılar insanlar üzerinde büyük üzüntüler yaratabilmektedir.

vichy dercoss

Vichy Dercos Aminexil Pro Kadın saçlarınızın sağlığına kavuşması için üretilmiştir. Saç köklerinizin büyümesi ve kalınlaşması için gerekli enerji maddelerini sağlamaya yardımcıdır.Ürün içeriğinde Aminexil Sp94 molekülleri veArgininmaddesi bulunur.

Bronz uçlu, yuvarlatılmış olan, tüm ciltlerin kullanabileceği masaj başlığına sahiptir.

Vichy DercosAminexil Pro Kadın serumu saç sorunlarıyla mücadele etmeye yardımcı olur. İçeriğinde PP veB6 bulunmaktadır.

Kadınlar ve erkekleriçin iki türü bulunan bu ürünü kadınlar kullanabilirler. Parabensizdir. Vichy DercoAminexil Pro Kadın ucuz fiyatıyla Turuncu Kasa' da sizi memnun etmek için yer almaktadır.

Vichy, Fransız bilim adamları tarafından geliştirilmiş, çok ülkede tercih edilen markadır ve cilt yapısına göre; kuru, karma, yağlı veya hassas ciltlerin tümü için çözümler sunan ürünler ve saç bakım ürünleri geliştirmektedir. Cilt, saç, vücut, el ve tırnak bakım ürünleri bulunan Vichy,çok fazla ürün seçeneğine sahiptir.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
02 Nis. 2014
(5/5
Başlık :
sipariş verdik.arkadaşı önerdi babamada
(Vichy Dercos Aminexil Pro 5 Serum Kadın 18 Adet x 6 ml)

 Report abuse
Benzer Ürün Tavsiyesi

Vichy neogenic ampul, yoğun saç dökülmesi yaşayan kişiler için tasarlanmış bakım ampülleridir. Saçlarınızın köklerden beslenmesine ve uyuma moduna giren saçların yeniden canlanmasına ve sağlıklı bir şekilde uzamasına yardım eder. Düzenli ve doğru kullanımla daha hacimli ve yoğun saçlara sahip olmanıza yardımcı olur.