Vichy Eau Thermale 150ml

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

Markası : Vichy

4030

Barkod : 3337871308612

₺69,90
15%
İNDİRİM
₺59,42

Vichy Eau Thermale 150 ml,cildinizi yatıştırarak rahatlatmaya yardımcı, zengin içerikli özel bir termal su olarak bu sayfada ucuz fiyata satılmaktadır.

Adet
Stok Durumu: Stokta

 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Vichy Eau Thermale 150ml :

VİCHY THERMAL
Marka Adı:Vichy

Ürün Adı: Vichy Eau Thermale

Ürün Miktarı: 150 ml

Ürün Özellikleri: Hassas ciltlerin kullanımına uygundur. Cildi nemlendirmeye, korumaya ve beslemeye çalışır.

Sonuç: Sağlıklı ve güçlü bir cilde sahip olmanıza yardımcıdır.

Kullanım Şekli: Makyajınızı temizledikten sonra gözlerinizi kapatarak yüzünüze veya ihtiyaç duyduğunuz cilt yüzeyinize ortalama 30 cm uzaktan birkaç kez püskürtünüz. 4-6 saniye bekledikten sonra cilt yüzeyine fazla bastırmadan masaj yapar gibi hafifçe dokunarak temizleyiniz.

İçerik: Potasyum, demir, kalsiyum, mangan, silikon,mineral tuzlar elementleri içermektedir.

Vichy Eau Thermale 150ml
En önemli hazinemiz,değişimi olamayacak tek giysimiz; cildimizdir;bu yüzden cildimizi özenle korumalıyız bunu yaparken yanımızdaki en büyük yardımcı ve destekçimiz VICHY ürünleridir.
Vichy Eau Thermale, cildi nemlendirmeye ve beslemeye yardımcıdır.

Vichy Eau Thermale 150ml,mineral tuzlar  elementleri içermektedir.Ürün,içinde potasyum, demir, kalsiyum, mangan, silikonla birlikte 17 çeşit mineral barındırır.
1931 yılından beri Vichy, insanların cilt sağlığı ve güzelliği için uzmanlarla büyük çalışmalar yapmaktadır. Piyasada sıkça tercih edilen ve memnun kalınan ürünler çıkarmakta ve
geliştirmektedirler.

Vichy Eau Thermale, özellikle hassas ciltler uygundur. Hassas ciltlerde oluşan kızarıklığı,tahrişi gidermeye ve tekrar oluşumunu azaltmaya yardımcıdır. Kuruluktan ve başka sebeplerden oluşan kaşıntıları gidermeye çalışır.
Sıcak yaz günlerinde oluşan kızarıklıkları da serinleterek yatıştırır, kışın soğuklarında oluşan kuruluk ve çatlaklar için de bakım ve yumuşaklık sağlar.Spor yaptıktan sonra ferahlatır,makyaj temizleme işleminden sonra da cildi kullanılan kozmetik ürünlerin yıpratıcı etkilerinden arındırmış olur.

Cilt canlandırmaya ve nemlendirmeye yardım eder.
Her gün dış ve iç olarak birçok etkene maruz kalan cildimize özen göstermeli,korumalıyız. Özellikle de sigara,stres,hava kirliliği gibi etkenlere maruz kalan, hassas bir cildiniz varsa bu etkileri gidermek için, cildi besleyebilmek için ihtiyacınız olan destek Vichy’dir.

Vichy Eau Thermale, Turuncu Kasa' da indirimli fiyata satılan bir üründür.
4030

Özel Referanslar

Yorumlar

Giriş yaparak ilk yorumu yazan siz olun

Write your review

Vichy Eau Thermale 150ml

Vichy Eau Thermale 150 ml,cildinizi yatıştırarak rahatlatmaya yardımcı, zengin içerikli özel bir termal su olarak bu sayfada ucuz fiyata satılmaktadır.

Write your review

kategorideki diğer ürünler: 16