Vichy Liftactiv Hyalu Mask Hyalüronik Asit İçeren Cilt Bakım Maskesi 50 ml
  • Vichy Liftactiv Hyalu Mask Hyalüronik Asit İçeren Cilt Bakım Maskesi 50 ml

Vichy Liftactiv Hyalu Mask Hyalüronik Asit İçeren Cilt Bakım Maskesi 50 ml

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

43499

Barkod : 3337875607322

₺395,00
₺276,50 30%
Vergi dahil

Vichy Liftactiv Hyalu Mask Hyalüronik Asit İçeren Cilt Bakım Maskesi 50 ml, nemsizlik yaşayan ciltler için hyalüronik asit ile nemlendirmeye destek olur.

Adet

 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Marka Adı: Vichy

Ürün Adı: Vichy Liftactiv Hyalu Mask Hyalüronik Asit İçeren Cilt Bakım Maskesi

Ürün Miktarı: 50 ml

Ürün Özellikleri: 

- Vichy Liftactiv Hyalu Mask Hyalüronik Asit İçeren Cilt Bakım Maskesi, cildi etkili bir şekilde nemlendirmeye ve yaşlanma belirtilerine karşı savaşmaya destek olan cilt bakım maskesidir.

- Vichy Liftactiv Hyalu Mask Hyalüronik Asit İçeren Cilt Bakım Maskesi, tüm cilt tiplerinin kullanımı için uygundur.

- Liftactiv Serisi, kadınların yaşlanma belirtileri, kırışıklıklar, sıkılık kaybı ve soluk cilt tonu ile savaşmasına destek olmak için yaratılmıştır.

- Vichy Laboratuarları tarafından özel olarak oluşturulan Liftactiv, yaşlanmaya karşı cildi güçlendirmeye destek olmak için bitkisel bir şeker olan ramnoz ve doğal adenozin içerir.

- Vichy Liftactiv Hyalu Mask Hyalüronik Asit İçeren Cilt Bakım Maskesi, cildin esnekliğini ve nemini korumaya destek olmak için formüle edilmiştir.

- Zamanla ortaya çıkan esneklik kaybı, nemsiz cilt ve yorgunluk izleri belirtilerine karşı destek olması için kullanılabilir.

- Cildin sıkılık kazanmasına ve pürüzsüz bir görünüme kavuşmasına katkıda bulunur.

- Tazelenmiş ve sağlıklı bir cilt görünümüne kavuşulmasına destek olur.

- Cildin esneklik kazanmasına ve cildin yenilenmesine katkı sağlar.

- Vichy Liftactiv Hyalu Mask’ın içeriğinde Doğal Kaynaklı Hyalüronik Asit, Mavi Agave Ekstresi, Meyan Kökü Ekstresi ve Vichy Mineralli Termal Suyu yer almaktadır.

- Doğal Kaynaklı Hyalüronik Asit, cilde yoğun nem verilmesine çalışır ve ciltteki nem kaybının önüne geçilmesine destek olur.

- Mavi Agave Ekstresi, cildin yenilenmesine ve canlı bir görünüme ulaşmasına katkı sağlar. Zengin antioksidan içeriğe sahiptir ve cildi derinlemesine nemlendirmeye destek olur. Yaşlanma karşıtı etkileriyle cildin sıkı bir görünüme ulaşmasına katkıda bulunur. Cildi yatıştırmaya ve rahatlatmaya destek olur.

- Meyan Kökü Ekstresi, antioksidan etkisinden dolayı cildin yenilenmesine ve güçlenmesine katkı sağlar. Cildin yatışmasına ve nemlenmesine destek olur.

- Vichy Mineralli Termal Suyu, cildin yatıştırılmasına ve rahatlamasına destek olur. Cildin güçlenmesine ve yenilenmesine katkı sağlar. Ağırlık yapan bir his oluşturmadan cildin ferahlamasına destek olur ve cilt tarafından hızlıca emilimi sağlanır.

- Vichy Liftactiv Hyalu Mask, cildin canlanmasına ve tazelenmesine destek olan cilt bakım maskesidir.

- Dermatolojik kontrol altında test edilmiştir ve hipoalerjeniktir.

 

Kullanım Sıklığı: Ürün haftada birkaç kez kullanıma uygundur.

Kullanım Şekli:

- Temizlenmiş ve kurulanmış cilde ince bir tabaka halinde uygulayınız. 5 dakika cildinizde beklettikten sonra nemli pamuk aracılığıyla fazla kalıntıları cildinizden temizleyiniz.

- Su ile durulamayınız. Haftada 3 gün kullanımı tavsiye edilir. Uygulama sırasında göz ve dudak çevresiyle temastan kaçınınız.

- Göz ile temasında derhal bol miktarda ılık su ile yıkayınız. Sadece harici kullanım içindir.

- Serin ve kuru bir yerde doğrudan güneş ışığından uzak bir şekilde muhafaza ediniz. Çocukların göremeyeceği, erişemeyeceği yerlerde ve ambalajında saklayınız.

 

Vichy markasının ürün çeşitlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa’dan kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

 

 

43499

Özel Referanslar

Yorumlar

No customer reviews for the moment.

Write your review

Vichy Liftactiv Hyalu Mask Hyalüronik Asit İçeren Cilt Bakım Maskesi 50 ml

Vichy Liftactiv Hyalu Mask Hyalüronik Asit İçeren Cilt Bakım Maskesi 50 ml, nemsizlik yaşayan ciltler için hyalüronik asit ile nemlendirmeye destek olur.

Write your review

kategorideki diğer ürünler: 16