ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

150 TL Üzeri Kargo Bedava

3 Al 2 Öde

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Kredi Kartı Hakkında

Vichy Liftactiv Supreme Cream Kuru Ciltler için Kofre - Purete Thermale Temizleyici 200ml Hediye

ZZ30686

Markası : Vichy

0 Item Items

Vichy Liftactiv Supreme Cream Kuru Ciltler için Kofre - Purete Thermale Temizleyici 200ml Hediyesi ile birlikte sipariş verebilir ve cilt bakımınızda kullanabilirsiniz.

Daha fazla detay

114 TL

0% indirim

Kazanacağınız puan 1140 tupara Toplam tutarı: 1.14 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
150TL ve üzeri alışverişlerde ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS ve PTT kargo ile 4,95 TL, YURTİÇİ kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Vichy Liftactiv Supreme Cream Kuru Ciltler için Kofre - Purete Thermale Temizleyici 200ml Hediye

Vichy Liftactiv Supreme Cream Kuru Ciltler için Kofre - Purete Thermale Temizleyici 200ml Hediye Marka Adı: Vichy Ürün Adı: Vichy Liftactiv Supreme Cream Kuru Ciltler için Kofre - Purete Thermale Temizleyici 200ml Hediye Ürün Miktarı: Vichy Purete Thermale Temizleyici 200ml; Vichy Liftactiv Supreme Cream Kuru Ciltler için 50 ml Ürün Özellikleri: : *Vichy Purete Thermale Temizleyici 200ml; cildi temizlemeye yardımcı süt form sahip bir üründür. Cildi makyajdan arındırmaya yardım eder. Tonik olarak kullanımı ile ciltte sıkılaşma sağlamaya çalışır. Göz makyajının temizliği için de idealdir. Ciltte ferahlama, yatışma ve yumuşaklık sağlamaya yardımcı olur. Vichy Termal suyu ile güçlendirilmiş formüle sahiptir. Paraben içermez. * Vichy Liftactiv Supreme Cream 50 ml; cilde aydınlık ve dinlenmiş bir görünüm sağlamaya yardımcı olur. Düzenli kullanım ile birlikte kırışıklıkların görünümüne hafifleme sağlamayı hedefler. Cildi sıkılaştırma ve nemlendirme konusunda etki sağlamaya çalışır. Sonuç: Kuru ciltlerin cilt bakımına yardımcı kofredir. Kullanım Şekli: Ürünlerin nasıl kullanıldığı ile ilgili bilgiye aşağıdaki geniş açıklamalarda yer verilmiştir.  Cilt temizliği ve nemlendirilmesi en önemli cilt bakım aşamalarındandır. Temizlenen cilt diğer bakım aşamalarına hazır hale gelir. Cilt bakımlarına özen gösterilmesi ve dikkat edilmesi, sağlıklı bir cilde sahip olmak için gereklidir.  *Vichy Purete Thermale Temizleyici 200ml;  Cilt temizliğinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Süt formundaki ürün cildi nazikçe temizlemeye yardım eder. Ciltte tonik olarak kullanılması cildin sıkılaşmasına yardımcı olur. Hassas ciltler için uygundur ve paraben içermez. İçeriğinde Vichy Termal Suyu bulunur.  Makyajın ciltten arındırılmasında da kullanılabilir. Göz çevresindeki makyajın çıkarılmasında da ideal bir üründür. Cildi ferahlatmaya, yenilemeye ve yumuşaklık sağlamaya yardım eder. Kullanımı: Bir pamuk ya da ped yardımıyla cildinizi bastırmadan temizleyebilirsiniz.  * Vichy Liftactiv Supreme Cream 50 ml;  Kırışıklık sorunu yaşayan ciltlere gündüz bakımı sağlamak amacıyla geliştirilmiştir. Paraben içermeyen bir formüle sahiptir. Cildi sıkılaştırmaya ve dinlenmiş bir görünüm sağlamaya yardımcı olur.  Düzenli kulanım ile birlikte kırışıklık görünümlerinde hafifleme sağlamayı amaçlar. Etkisini gün boyu sürdürmeye çalışır. Cilde canlanmış bir görünüm sunmaya yardım eder. Kullanımı: Temizlenmiş cilde, yüz ve boyun bölgesine uygulama yapılır.  Vichy Liftactiv Supreme Cream Kuru Ciltler için Kofre - Purete Thermale Temizleyici 200ml Hediyesiyle birlikte Turuncukasa.com’da uygun fiyata satılmaktadır.


Marka Adı: Vichy

Ürün Adı: Vichy Liftactiv Supreme Cream Kuru Ciltler için Kofre - Purete Thermale Temizleyici 200ml Hediye

Ürün Miktarı: Vichy Purete Thermale Temizleyici 200ml; Vichy Liftactiv Supreme Cream Kuru Ciltler için 50 ml

Ürün Özellikleri: *Vichy Purete Thermale Temizleyici 200ml; cildi temizlemeye yardımcı süt form sahip bir üründür. Cildi makyajdan arındırmaya yardım eder. Tonik olarak kullanımı ile ciltte sıkılaşma sağlamaya çalışır. Göz makyajının temizliği için de idealdir. Ciltte ferahlama, yatışma ve yumuşaklık sağlamaya yardımcı olur. Vichy Termal suyu ile güçlendirilmiş formüle sahiptir. Paraben içermez.

* Vichy Liftactiv Supreme Cream 50 ml; cilde aydınlık ve dinlenmiş bir görünüm sağlamaya yardımcı olur. Düzenli kullanım ile birlikte kırışıklıkların görünümüne hafifleme sağlamayı hedefler. Cildi sıkılaştırma ve nemlendirme konusunda etki sağlamaya çalışır.

Sonuç: Kuru ciltlerin cilt bakımına yardımcı kofredir.

Kullanım Şekli: Ürünlerin nasıl kullanıldığı ile ilgili bilgiye aşağıdaki geniş açıklamalarda yer verilmiştir.

 

Cilt temizliği ve nemlendirilmesi en önemli cilt bakım aşamalarındandır. Temizlenen cilt diğer bakım aşamalarına hazır hale gelir.

Cilt bakımlarına özen göstermek ve dikkat etmek, sağlıklı bir cilde sahip olmak için gereklidir.

 

*Vichy Purete Thermale Temizleyici 200ml;

Cilt temizliğinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Süt formundaki ürün cildi nazikçe temizlemeye yardım eder. Ciltte tonik olarak kullanılması cildin sıkılaşmasına yardımcı olur. Hassas ciltler için uygundur ve paraben içermez.

İçeriğinde Vichy Termal Suyu bulunur.

Makyajın ciltten arındırılmasında da kullanılabilir. Göz çevresindeki makyajın çıkarılmasında da ideal bir üründür. Cildi ferahlatmaya, yenilemeye ve yumuşaklık sağlamaya yardım eder.

Kullanımı: Bir pamuk ya da ped yardımıyla cildinizi bastırmadan temizleyebilirsiniz.

 

* Vichy Liftactiv Supreme Cream 50 ml;

Kırışıklık sorunu yaşayan ciltlere gündüz bakımı sağlamak amacıyla geliştirilmiştir. Paraben içermeyen bir formüle sahiptir. Cildi sıkılaştırmaya ve dinlenmiş bir görünüm sağlamaya yardımcı olur.

Düzenli kulanım ile birlikte kırışıklık görünümlerinde hafifleme sağlamayı amaçlar. Etkisini gün boyu sürdürmeye çalışır. Cilde canlanmış bir görünüm sunmaya yardım eder.

Kullanımı: Temizlenmiş cilde, yüz ve boyun bölgesine uygulama yapılır.

 

Vichy Liftactiv Supreme Cream Kuru Ciltler için Kofre - Purete Thermale Temizleyici 200ml Hediyesiyle birlikte Turuncukasa.com’da uygun fiyata satılmaktadır.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler