Vichy Neovadiol Contours GF Göz ve Dudak Kremi 15 ml

Kargolanma Süresi: 1 iş günü

4067

Markası : Vichy

Barkod : 3337871322083

5 Item Items

Vichy Neovadiol Contours GF, menapoz dönemlerindeki kişiler için, göz ve dudak çevresinde sıkılık sağlamaya yardım eden bir üründür, bu sayfada ucuz fiyata satılmaktadır.

Daha fazla detay

209.90 TL

157.43 TL

25% indirim

- +

Kazanacağınız puan 1574 tupara Toplam tutarı: 1.57 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Vichy Neovadiol Contours GF 15 ml :

vichy neovadiol

Marka Adı : Vichy

Ürün Adı : Vichy Neovadiol Contours GF

Ürün Miktarı : 15 ml.

Ürün Özellikleri : Hassas ve ince yapıdaki göz ve dudak çevresinde özellikle menopoz döneminde oluşan çizgiler ve kırışıklıklar için tasarlanmış olan bir bakım kremidir. Kırışıklık ve sarkmalar oluşmuş göz ve dudak çevresinde yoğunluk ve dolgunluk sağlamaya yardım eder. Serinletici özel başlığı ile uygulama sırasında daha iyi etki, ferahlık ve rahatlama vermeye yardım eder. Vichy termal suyu içermektedir. Cildin rahatlamasına, yatışmasına ve pürüzsüzlük kazanmasına yardım eder. Paraben içermez. Uzmanlar tarafından dermatolojik ve oftalmolojik testlerden geçirilmiştir. Hasarlanan cilt dokusunda yeniden yapılandırma sağlamaya yardım eder.

Sonuç : Menopoz dönemindeki kadınlar için göz ve dudak çevresinde kırışıklık karşıtı bakım sağlamaya ve yoğunluk kazandırmaya yardımcı bakım.

Kullanım Şekli :Gece ve gündüz göz, dudak çevrenize parmak uçlarınızla hafifçe vurarak yediriniz. Her gün kullanmaya özen gösteriniz.

İçerik :Proxylane maddesi, Proteic-gf, Vichy termal suyu içermektedir.

Yüzümüz sürekli içten olduğu kadar birçok dış etkinin kuşatması altındadır. Hem içten hem dıştan gelen düşmanlarıyla savaşmak zorundadır. Özellikle göz ve dudak çevresi daha ince ve deformasyona uğramayadaha müsaittir.

Özellikle menopoz döneminde artan, yoğunluk kayıpları nedeniyle oluşan göz çevresindeki kırışıklıklar, gözaltı şişkinlikleri; dudak çevresindeoluşan ince ve derin kırışıklıklar için yardımcı olacak Vichy Neovadiol Contours GF paraben içermez,

Kırışıklıklarınoluşum şekilleri, derinlikleri, yapıları incelenmiş ve çeşitli denemelerden geçirilmiştir.

İçeriğinde, Amazon ormanlarının derinliklerinde bulunan sert bir ağaçtan elde edilen Epiruline maddesi etkisini güçlendirmeye yardımcıdır.

Menapoz döneminde de gözlemlenen göz ve dudak çevresi kırışıklıklarında da kullanılabilir.

İçeriğinde Proxylane maddesi, Proteic-gf bulunur.

Vichy Neovadiol Contours GF, dudak ve göz çevresine parlak, sıkıbir görünüm kazandırmaya yardımcı olurken,cilde yoğunluk, pürüzsüz etki vermeyeyardım eder.

Kırışık, halkalanma ve şişliklerde yenilerinin oluşumunu engellerken, eski oluşumları da gidermeye yardımcıdır. Tüm cilt tiplerine uygun bir üründür.

Kullanımı:

Gece ve gündüz göz, dudak çevrenize başlığı ile uygulayınız, parmak uçlarınızlahafifçe vurarak yediriniz. Her gün kullanmaya özen gösteriniz.

Vichy NeovadiolContours GF’ye ucuz fiyatlarıyla birlikte kolay ulaşımı da sitemizdensağlayabilirsiniz. Sitemizi takip etmeyi unutmayın.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
15 May. 2014
(5/5
Başlık :
annem kullanıyor o alamadığı için ben aldım buradan. Fİyat çok iyi
(Vichy Neovadiol Contours GF Göz ve Dudak Kremi 15 ml)

 Report abuse
05 Mar. 2014
(5/5
Başlık :
anneme hediye olarak vichy ürünlerinden set yaptım :)
(Vichy Neovadiol Contours GF Göz ve Dudak Kremi 15 ml)

 Report abuse
13 Kas. 2013
(5/5
Başlık :
istediğim ürünü kapıda ödeyerek rahatca alıyorum. turuncu kasa güvenilir kasa. teşekkürler
(Vichy Neovadiol Contours GF Göz ve Dudak Kremi 15 ml)

 Report abuse