Vichy Neovadiol Contours GF Göz ve Dudak Kremi 15 ml (Miad 01-2024)

Kapıda Ödeme İmkanı Kargo Bedava

Vichy Neovadiol Contours GF Göz ve Dudak Kremi 15 ml (Miad 01-2024)

Markası : Vichy Ürünlerini Gör

4067 Barkod : 3337871322083

5/1
15%
İNDİRİM
299.90 ₺ 254.92 TL
Sepette %10 İndirim 229.43 TL

Vichy Neovadiol Contours GF, menapoz dönemlerindeki kişiler için, göz ve dudak çevresinde sıkılık sağlamaya yardım eden bir üründür, bu sayfada ucuz fiyata satılmaktadır.

456 Kişinin Favorisi
Stok Durumu: Stokta

Bu ürün sepetinizde varsa Sürat Kargo ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
150TL ve üzeri alışverişlerde Sürat Kargo ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz Yurtiçi Kargo 9,95TL , Aras, Sürat ve PTT kargo ile 7,95 TL dir.
 
 
 
 

Vichy Neovadiol Contours GF 15 ml :

vichy neovadiol

Marka Adı : Vichy

Ürün Adı : Vichy Neovadiol Contours GF

Ürün Miktarı : 15 ml.

Ürün Özellikleri : Hassas ve ince yapıdaki göz ve dudak çevresinde özellikle menopoz döneminde oluşan çizgiler ve kırışıklıklar için tasarlanmış olan bir bakım kremidir. Kırışıklık ve sarkmalar oluşmuş göz ve dudak çevresinde yoğunluk ve dolgunluk sağlamaya yardım eder. Serinletici özel başlığı ile uygulama sırasında daha iyi etki, ferahlık ve rahatlama vermeye yardım eder. Vichy termal suyu içermektedir. Cildin rahatlamasına, yatışmasına ve pürüzsüzlük kazanmasına yardım eder. Paraben içermez. Uzmanlar tarafından dermatolojik ve oftalmolojik testlerden geçirilmiştir. Hasarlanan cilt dokusunda yeniden yapılandırma sağlamaya yardım eder.

Sonuç : Menopoz dönemindeki kadınlar için göz ve dudak çevresinde kırışıklık karşıtı bakım sağlamaya ve yoğunluk kazandırmaya yardımcı bakım.

Kullanım Şekli :Gece ve gündüz göz, dudak çevrenize parmak uçlarınızla hafifçe vurarak yediriniz. Her gün kullanmaya özen gösteriniz.

İçerik :Proxylane maddesi, Proteic-gf, Vichy termal suyu içermektedir.

Yüzümüz sürekli içten olduğu kadar birçok dış etkinin kuşatması altındadır. Hem içten hem dıştan gelen düşmanlarıyla savaşmak zorundadır. Özellikle göz ve dudak çevresi daha ince ve deformasyona uğramayadaha müsaittir.

Özellikle menopoz döneminde artan, yoğunluk kayıpları nedeniyle oluşan göz çevresindeki kırışıklıklar, gözaltı şişkinlikleri; dudak çevresindeoluşan ince ve derin kırışıklıklar için yardımcı olacak Vichy Neovadiol Contours GF paraben içermez,

Kırışıklıklarınoluşum şekilleri, derinlikleri, yapıları incelenmiş ve çeşitli denemelerden geçirilmiştir.

İçeriğinde, Amazon ormanlarının derinliklerinde bulunan sert bir ağaçtan elde edilen Epiruline maddesi etkisini güçlendirmeye yardımcıdır.

Menapoz döneminde de gözlemlenen göz ve dudak çevresi kırışıklıklarında da kullanılabilir.

İçeriğinde Proxylane maddesi, Proteic-gf bulunur.

Vichy Neovadiol Contours GF, dudak ve göz çevresine parlak, sıkıbir görünüm kazandırmaya yardımcı olurken,cilde yoğunluk, pürüzsüz etki vermeyeyardım eder.

Kırışık, halkalanma ve şişliklerde yenilerinin oluşumunu engellerken, eski oluşumları da gidermeye yardımcıdır. Tüm cilt tiplerine uygun bir üründür.

Kullanımı:

Gece ve gündüz göz, dudak çevrenize başlığı ile uygulayınız, parmak uçlarınızlahafifçe vurarak yediriniz. Her gün kullanmaya özen gösteriniz.

Vichy NeovadiolContours GF’ye ucuz fiyatlarıyla birlikte kolay ulaşımı da sitemizdensağlayabilirsiniz. Sitemizi takip etmeyi unutmayın.

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Vichy Neovadiol Contours GF Göz ve Dudak Kremi 15 ml (Miad 01-2024)

Vichy Neovadiol Contours GF, menapoz dönemlerindeki kişiler için, göz ve dudak çevresinde sıkılık sağlamaya yardım eden bir üründür, bu sayfada ucuz fiyata satılmaktadır.

15%
İNDİRİM
299.90 ₺ 229.43TL
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim