Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Vitasure

Vitasure ürünleri, iştahsız, yemek seçen ya da dengeli beslenme gerçekleştiremeyen çocuklar için geliştirilmiş gıda takviyelerinden oluşur. Ürünleri katkı maddesi içermez ve hoş aromalı bir tada sahiptir.

Vitasure Ürünleri

Vitasure, iştahsız, zayıf, yeteri kadar beslenemeyen çocuklar için gıda takviyesidir.

Bazı çocuklar iştahsız olur, yemek istemezler. Yeterli beslenemedikleri için çok çabuk hastalanırlar. Vitasure mamaları, vücudun ihtiyacı olan temel bileşimlerin alımına yardımcıdır. Vitasure takviye edici gıdaları, çocukların kilo almasına yardımcı olur, sağlıklı ve normal seyrinde gelişim sağlar.

Vitasure toz mamaları vanilya ve çikolatalı aromalıdır.

Vitasure Vanilya Aromalı, vanilya aromalı gıda takviyesidir. 1-10 yaş arası çocukların kullanımına uygundur. 14 vitamin, 14 mineral, protein, balık yağı içerir. Çocuğun iştahsız olduğu, sebze-meyve yemediği durumlarda kullanılabilir. Çocukların damak lezzetine uygun, sevebileceği ve içebilecekleri şekilde üretilmiştir. Çocukların büyüme sürecini desteklemeye yardımcıdır, yemek seçen çocuklarda ve hastalıkta iyileşme sürecinde kullanılabilir. Laktoz alerjisi olan çocuklarda da kullanıma uygundur. İçeriğindeki protein, vitamin ve mineraller çocuğun gelişimi ve sağlıklı büyümesini sağlar. FOS (fruktooligosakkarit), probiyotik ve probiyotik gelişimini sağlayan prebiyotiktir, gastrointestinal sistemi destekler, besinlerin kolay emilimini sağlar, bağışıklık sistemini güçlendirmede yardımcıdır.

Vitasure Ürünleri ve Fiyatları

Vitasure Çikolata Aromalı,çikolata aromalı bir gıda takviyesidir. 1-10 yaş arası çocuklar için idealdir. 190 ml soğuk suya, 5 ölçek ekleyip karıştırılır. Günde 2 bardak yemeklerde veya yemek aralarında kullanılabilir.

Çocuğun büyüme ve gelişme döneminde ihtiyaç duyduğu beslenmeyi sağlaması, ileriki dönemlerde ortaya çıkabilecek rahatsızlıkları önlemeye yardımcı olur. Çocuğun dengeli ve sağlıklı beslenmesi, sağlıklı bir yaşama adım atmasını destekler.

Bebeklik döneminden itibaren gıdaların en önemli işlevi, büyümeye ve gelişmeye yardımcı olmaktır. Ancak bazı çocuklar yemek seçerler ya da eksik beslenirler. Vitasure ürünleri tam yeterli beslenmeye yardımcı olmak üzere geliştirilmiş, gıda takviyeleridir. Her bir bardak Vitasure’ nin içinde; omega3, omega 6, 14 vitamin ve 14 mineral bulunmaktadır. Koruyucu katkı maddesi içermeyen bir formüle sahiptir.

Dünya Sağlık Örgütüne göre, bebek ve çocukların sağlıklı beslenmesi, iyi bakım almasının göstergesidir. Çocukların sağlıklı gelişiminde etkili olan temel besin maddeleri, çocuğun büyüme ve gelişimini destekler, enerji sağlar, organlarının gelişimini ve korunmasını sağlar.

Vitasure ürünleri, çocuğunuzun beslenmesini destekler. Ancak, doğru beslenme alışkanlığını çocuğunuza sizin aşılamanız gerekir. Örneğin sağlıklı besinleri, çocuğunuzun yanında iştahla yiyebilirsiniz. Yemek yeme davranışı, çocukları sosyalleştirir. Çünkü yemek zamanları, insanları bir araya getirir.

Çocuğunuzun beslenmesine ek gıda olarak kullanabileceğiniz Vitasure ürünlerine, Turuncu Kasa’ dan ulaşabilirsiniz. İndirimli fiyat seçeneklerinden yararlanarak sipariş verbilirsiniz.