ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

3 AL 2 ÖDE

3 AL 2 ÖDE

150 TL Üzeri Kargo Bedava

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Voonka 5 HTP Complex 62 Kapsül

42450

Markası : Voonka

0 Item Items

Voonka 5 HTP Complex 62 Kapsül, takviye edici gıda.

Daha fazla detay

120.5 TL

Kazanacağınız puan 1205 tupara Toplam tutarı: 1.21 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
150TL ve üzeri alışverişlerde ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS ve PTT kargo ile 4,95 TL, YURTİÇİ kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Marka Adı: Voonka

Ürün Adı: Voonka 5 HTP Complex 62 Kapsül

Ürün Miktarı: 62 Kapsül

Ürün Özellikleri:

-Voonka 5 HTP Complex, bedenin normal işleyişine katkıda bulunan ve normal psikolojik işleyişe yardım eden bir gıda takviyesidir.

-Yoğun yaşam temposu, yorucu ve uzun çalışma saatleri, stres ve dış etkenler sebebiyle hem fiziksel hem de zihinsel olarak insan fazlasıyla etkilenebilir.

-Bu tür durumlarda bedenin normal işleyişinde ve ruh sağlığında bir takım sorunlar ortaya çıkabilir.

-Voonka 5 HTP Complex, ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda size destek olmak için formüle edilmiş bir gıda takviyesidir.

-İçeriğindeki en önemli aktif maddelerden biri 5 HTP’dir. 5 HTP, açık adıyla 5 hidroksitriptofan, Griffonia Simplicfolica çekirdek ekstresinden elde edilen ve serotonin üretmek için kullanılan bir ara metabolittir.

-Serotonin, beynin normal işleyişine yardım eden çok önemli bir maddedir. 5 HTP, serotonin üretimine katkıda bulunarak bir çok fayda sağlamaktadır.

-5 HTP, uyku kalitesini yükseltmeye ve uykusuzluk sorununa karşı yardım eder. Düşük serotonin seviyesi kaygı bozukluğu gibi ruhsal sorunlara yol açabilir. Bu tür orta ve hafif düzeydeki sorunlara karşı destek olur.

-Daha kontrollü bir beslenme yapılmasına destek olur ve açlık - tokluk hissinin dengelenmesine yardım eder.

-İçeriğinde aktif olarak Valerian, Magnezyum, Melisa Ekstresi, Vitamin B6 ve Vitamin B5 bulunmaktadır.

-Valerian Kökü, uyku kalitesini yükseltmeye ve uykusuzluk sorununa karşı yardım eder. Stres karşıtı etkisi vardır ve insanı sakinleştirmeye ve kasları gevşetmeye destek olur.

-Magnezyum, vücutta enerji dönüşümünün gerçekleşmesine destek olur. Stres karşıt etkisi vardır ve insanı sakinleştirmeye yardım eder. Dolaşım sisteminin normal işleyişine katkı sağlar. Kemik sağlığının korunmasına destek olur.

- Melisa Ekstresi, gerginliği azaltmaya ve sakinleşmeye yardım eder. Yaşlanma karşıtı etkileri vardır ve ciltteki kırışıkları azaltmaya destek olur. Uykusuzluk sorununa karşı yardım eder. Sindirim sisteminin işleyişine destek olur ve hazımsızlığa karşı yardım eder.

-Pantotenik Asit olarak da adlandırılan Vitamin B5, mide ve bağırsak sisteminin normal işleyişine destek olur. Cildin yenilenmesine ve cilt sağlığını korumaya yardım eder.

-Vitamin B6, bedenin normal işleyişine destek olur. Bağışıklık sisteminin güçlenmesine katkıda bulunur. Protein ve karbonhidratların enerjiye dönüşmesine yardım eder.

-Voonka 5 HTP Complex, özel bir gıda takviyesine ihtiyaç duyduğunuz anda size destek olacaktır.

 

Kullanım Sıklığı: Ürün günlük kullanıma uygundur.

Kullanım Şekli: Yetişkinler için takviye edici gıda olarak, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği sonrası günde iki defa birer kapsül olarak kullanılması tavsiye edilir.

 

Voonka markasının ürün çeşitlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa’dan kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler