Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Voonka Calcium Ossis 62 Tablet

Saat 15:00'a kadar sipariş verirseniz bugün kargoda

42205

Markası : Voonka

4 Item Items

Voonka Calcium Ossis 62 Tablet, takviye edici gıda.

Daha fazla detay

103.43 TL

72.4 TL

30% indirim

- +

Kazanacağınız puan 724 tupara Toplam tutarı: 0.72 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Ürün Adı: Voonka Calcium Ossis 62 Tablet

Marka Adı: Voonka

Ürün Miktarı: Bir kutu içerisinde 62 adet tablet bulunur.

Ürün Özellikleri:

- Vitamin, mineral, protein, amino asit, bitki, enzim, lif ve yağ asidi gibi besin öğeleri kullanılarak farklı formlarda hazırlanan takviye edici gıdaların, herhangi bir rahatsızlığı geçirici etkisi yoktur. Genellikle, adından anlaşılacağı gibi, doğal beslenmenin yerine geçmeyen ancak beslenmede eksiklik varsa onları tamamlayan destek ürünleridir.

- Takviye edici gıda ürünleri; tablet, kapsül, saşe, sıvı veya toz içecek formunda satışa sunulmaktadır. Gıda takviyelerinde dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan biri kullanım şekli ve günlük alınması gereken miktarıdır. Takviye gıdaların kullanımında belirtilen günlük dozun aşılmaması ve maksimum fayda sağlamak için düzenli olarak kullanılması gerekir.

- Voonka markasının üretmiş olduğu Calcium Ossis 62 Tablet, kalsiyum, magnezyum, vitamin D ve vitamin K gibi önemli vitamin ve mineralleri bünyesinde barındıran takviye edici gıdadır.

- Güçlü ve sağlıklı kemiklerin desteklenmesinde kalsiyum, D vitamini ve magnezyumun yanında K2 vitaminin de gerekli olduğu belirtilmektedir. Markanın üretmiş olduğu tablet, özellikle Türkiye'nin K2 vitamini içeren tek kompleks formülüdür.

- K1 ve K2 vitamini, sıklıkla birbirine karıştırılan iki farklı K vitamini formudur. K1 vitamini kanın pıhtılaşmasındaki rolü ile bilinir. K2 vitamini ise; kemik yapımı ve kemiğin sağlamlığını sürdürebilmesi için kalsiyumun kemiklerde depolanmasıyla bilinir.

- Kalsiyum, normal enerji oluşum metabolizmasına, kas fonksiyonuna katkıda bulunan, normal kemiklerin ve dişlerin korunması için gerekli olan önemli bir elementtir. Voonka Calcium Ossis 62 Tablet ile vücudunuzun ihtiyacı olan kalsiyumun karşılanmasına destek olabilirsiniz.

- Markanın üretmiş olduğu Calcium Ossis Tablet de diğer gıda takviyeleri gibi normal beslenmenin yerine geçmez.

Kullanım Şekli: Cam şişe içinde 62 tablet bulunan takviyenin yemeklerden sonra 1'er tablet kullanılması tavsiye edilir.

Kullanım Sıklığı: Günde 2 defa kullanılması uygundur. Tavsiye edilen miktarın aşılmaması gerekir. Çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz.

Voonka ürünleri, uluslararası hammadde tedariği sağlayan güvenilir kuruluşlardan alınan etken maddeler ile üretilmektedir. Yoğun kalsiyum kullanımında oluşabilecek risklerin azaltılması için, kalsiyumun kemiklerde depolanmasını sağlamanın önemli olduğunu düşünen markanın üretmiş olduğu Voonka Calcium Ossis 62 Tablet'i, indirimli fiyata Turuncu Kasa'dan satın alabilir, ürün hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler