Voonka Calcium Ossis 62 Tablet

Voonka Calcium Ossis 62 Tablet
Kapıda Ödeme İmkanı
  • Voonka Calcium Ossis 62 Tablet

Voonka Calcium Ossis 62 Tablet

Markası : Voonka Ürünlerini Gör

42205

Barkod : 8680807008489

5/1
10%
İNDİRİM
120.50 ₺ 108.45 TL

Voonka Calcium Ossis 62 Tablet, takviye edici gıda.

Adet
909 Kişinin Favorisi
Stok Durumu: Stokta yok

150TL ve üzeri alışverişlerde Sürat Kargo ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS Kargo 7,95TL , Sürat ve PTT kargo ile 7,95 TL dir.
 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Ürün Adı: Voonka Calcium Ossis 62 Tablet

Marka Adı: Voonka

Ürün Miktarı: Bir kutu içerisinde 62 adet tablet bulunur.

Ürün Özellikleri:

- Vitamin, mineral, protein, amino asit, bitki, enzim, lif ve yağ asidi gibi besin öğeleri kullanılarak farklı formlarda hazırlanan takviye edici gıdaların, herhangi bir rahatsızlığı geçirici etkisi yoktur. Genellikle, adından anlaşılacağı gibi, doğal beslenmenin yerine geçmeyen ancak beslenmede eksiklik varsa onları tamamlayan destek ürünleridir.

- Takviye edici gıda ürünleri; tablet, kapsül, saşe, sıvı veya toz içecek formunda satışa sunulmaktadır. Gıda takviyelerinde dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan biri kullanım şekli ve günlük alınması gereken miktarıdır. Takviye gıdaların kullanımında belirtilen günlük dozun aşılmaması ve maksimum fayda sağlamak için düzenli olarak kullanılması gerekir.

- Voonka markasının üretmiş olduğu Calcium Ossis 62 Tablet, kalsiyum, magnezyum, vitamin D ve vitamin K gibi önemli vitamin ve mineralleri bünyesinde barındıran takviye edici gıdadır.

- Güçlü ve sağlıklı kemiklerin desteklenmesinde kalsiyum, D vitamini ve magnezyumun yanında K2 vitaminin de gerekli olduğu belirtilmektedir. Markanın üretmiş olduğu tablet, özellikle Türkiye'nin K2 vitamini içeren tek kompleks formülüdür.

- K1 ve K2 vitamini, sıklıkla birbirine karıştırılan iki farklı K vitamini formudur. K1 vitamini kanın pıhtılaşmasındaki rolü ile bilinir. K2 vitamini ise; kemik yapımı ve kemiğin sağlamlığını sürdürebilmesi için kalsiyumun kemiklerde depolanmasıyla bilinir.

- Kalsiyum, normal enerji oluşum metabolizmasına, kas fonksiyonuna katkıda bulunan, normal kemiklerin ve dişlerin korunması için gerekli olan önemli bir elementtir. Voonka Calcium Ossis 62 Tablet ile vücudunuzun ihtiyacı olan kalsiyumun karşılanmasına destek olabilirsiniz.

- Markanın üretmiş olduğu Calcium Ossis Tablet de diğer gıda takviyeleri gibi normal beslenmenin yerine geçmez.

Kullanım Şekli: Cam şişe içinde 62 tablet bulunan takviyenin yemeklerden sonra 1'er tablet kullanılması tavsiye edilir.

Kullanım Sıklığı: Günde 2 defa kullanılması uygundur. Tavsiye edilen miktarın aşılmaması gerekir. Çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz.

Voonka ürünleri, uluslararası hammadde tedariği sağlayan güvenilir kuruluşlardan alınan etken maddeler ile üretilmektedir. Yoğun kalsiyum kullanımında oluşabilecek risklerin azaltılması için, kalsiyumun kemiklerde depolanmasını sağlamanın önemli olduğunu düşünen markanın üretmiş olduğu Voonka Calcium Ossis 62 Tablet'i, indirimli fiyata Turuncu Kasa'dan satın alabilir, ürün hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Voonka Calcium Ossis 62 Tablet

Voonka Calcium Ossis 62 Tablet, takviye edici gıda.

Bu kategorinin en çok bakılanları

120.50 ₺ 108.45TL
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim