Voonka Collagen Active Men Şase 7'li

Markası : Voonka

0 Item Items

Voonka Collagen Active Men Şase 7'li

Daha fazla detay

119.5 TL

0% indirim

Array ( [1] => Array ( [group_name] => Seçenek [name] => Seçenek [group_type] => select [default] => 2882 [attributes] => Array ( [2882] => Kakao Aromalı [2879] => Yeşil Elma Aromalı ) [attributes_quantity] => Array ( [2882] => 0 [2879] => 0 ) ) ) 1

Kazanacağınız puan 1195 tupara Toplam tutarı: 1.20 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Marka Adı: Voonka

Ürün Adı: Voonka Collagen Active Men Şase 7'li

Ürün Miktarı: 7 Saşelik Paket

Ürün Özellikleri:

- Voonka Collagen Active Men Şase, erkekler için formüle edilmiş, şeker içermeyen takviye edici gıdadır.

- Yeşil elma aroması ve Kakao aroması çeşitleriyle beğeninize sunulmuştur.

- Gıda takviyeleri asla dengeli ve yeterli beslenmenin yerine geçemez ve her zaman yeterli ve dengeli bir şekilde beslenmeye önem göstermek gerekir. Ama bazı durumlarda vücut desteğe ihtiyaç duyabilir.

- Voonka Collagen Active Men Şase, ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda size destek olmak için formüle edilmiş bir gıda takviyesidir.

- Voonka Collagen Active Men Şase’nin içeriğindeki aktif bileşenler, Hidrolize Kollajen, L-Arjinin, L-Karnitin, Maca Kökü Tozu, Rhodiola Tozu, Taurin, Vitamin C, Kafein, Vitamin B3, Çinko, Vitamin B6, Vitamin B12 ve Biotindir.

- Hidrolize Kollajen, cildin sıkılık ve esneklik kazanmasına destek olur. Saç ve tırnakların yenilenmesine ve güçlü bir görünüme kavuşmasına katkı sağlar. Cildin doğal görünümüne kavuşmasına katkıda bulunur.

- L-Arjinin, yenileyici güçleri nedeniyle “mucize molekülü” olarak da bilinen L-Arjinin, insanın büyümesi ve gelişmesi dâhil olmak üzere birçok önemli vücut fonksiyonlarında destek olur. 

- İnsan vücudunda birçok cinsel ve üreme sorunlarının çözümüne destek olur. Bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkı sağlar.

- L-Karnitin, kemiklerin ve kasların desteklenmesine katkı sağlar. Bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna destek olur.

- Maca Kökü Tozu, yorgunluk ve bitkinliğin azaltılmasına katkı sağlar; normal enerji oluşum metabolizmasına destek olur.

- Voonka Collagen Active Men Şase’nin menşe ülkesi Türkiye’dir. (Ana bileşenlerin menşei, ürünün menşe ülkesinden farklıdır.)

- Voonka Collagen Active Men Şase, Kollajen, L-Arjinin, Rodiola ve Maca Kökü (Lepidyum) içeren takviye edici gıdadır.

 

Kullanım Sıklığı: Ürün günlük kullanıma uygundur.

Kullanım Şekli:

- Yetişkinlerin takviye edici gıda olarak tercihen yemeklerden sonra günde 1 defa 1 saşeyi 250 ml su ile tüketmesi tavsiye edilir.

- Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.

 

Voonka markasının ürün çeşitlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa’dan kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.