Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Voonka Ginseng, Ginkgo ve L-Arjinin İçeren Takviye Edici Gıda 32 kapsül

42345

Markası : Voonka

0 Item Items

Voonka Ginseng, Ginkgo ve L-Arjinin İçeren Takviye Edici Gıda 32 kapsül, Üriner sistem sağlığını desteklemek için kullanılan ginseng, hem fiziksel hem de zihinsel performans için temel bitkisel ürünlerden biridir. 

Daha fazla detay

99.5 TL

Kazanacağınız puan 995 tupara Toplam tutarı: 1.00 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Marka Adı: Voonka

Ürün Adı: Voonka Ginseng, Ginkgo ve L-Arjinin İçeren Takviye Edici Gıda

Ürün Miktarı: 32 Kapsüllük Cam Şişe

Ürün Özellikleri:

-Voonka Ginseng, Ginkgo ve L-Arjinin İçeren Takviye Edici Gıda, üriner sistem sağlığına destek olan ve vücudun enerjisini artırmaya yardım eden özel bir gıda takviyesidir.

-Üriner sistem kısaca, bir geri dönüşüm ve arındırma sistemidir. İhtiyaç olmayan maddelerin vücuttan atılmasını sağlar ve ihtiyaç duyulan mineralleri geri kazandırarak idrar yoluyla vücuttan atılmamasını sağlar.

-Voonka Ginseng, tümüyle ayrıntılı ve uzun bu sürece destek olur.

-Yoğun yaşam temposu, yorucu ve uzun çalışma saatleri, stres ve dış etkenler sebebiyle özel yaşamlar fazlasıyla etkilenebilir. İnsanların cinsel yaşamında bazı sorunların çıkmasına sebep olabilir.

-Voonka Ginseng, Ginkgo ve L- Arginine, bu tür durumlarda ihtiyaç olan desteği sağlamaya çalışacaktır.

-Üriner sistem sağlığını desteklemek için kullanılan ginseng, hem fiziksel hem de zihinsel performans için temel bitkisel ürünlerden biridir.

-Ginseng, vücudun güçlenmesine ve vücut sisteminin dengede olmasına yardım eder.

-Halsizlik ve yorgunluğa karşı etkileri vardır ve vücudun enerji düzeyinin artmasına destek olur.

-Antioksidan özelliği nedeniyle bağışıklık sistemine destek olur.

-Ginkgo biloba ağacının yapraklarında ise 40 farklı bileşen bulunmakla birlikte yaprakların fayda sağlayan etken maddeleri, bitki bazlı antioksidanlar olan flavonoidler ve terpenoidlerdir.

-Hafızayı güçlendirmeye yardım eder. Yorgunluk karşıtı etkileri vardır ve vücudun enerjisinin yükseltmesine katkıda bulunur. Vücut direncinin artmasına yardım eder.

-Yenileyici güçleri nedeniyle “mucize molekülü” olarak da bilinen L-arginine, insanın büyümesi ve gelişmesi dâhil olmak üzere birçok önemli vücut fonksiyonunda destek olur. İnsan vücudunda birçok cinsel ve üreme sorunlarının çözümüne destek olur.

-Vücudun kendini yenilemesine yardım eder. Bağışıklık sisteminin güçlenmesine destek olur.

-Voonka Ginseng, Ginkgo ve L- Arginine, özel bir gıda takviyesine ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda size destek olacaktır.

 

Kullanım Sıklığı: Ürün günlük kullanıma uygundur.

Kullanım Şekli: Yetişkinler için takviye edici gıda olarak, günde 1 defa 1 kapsül kullanılması tavsiye edilir.

 

Voonka markasının ürün çeşitlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa’dan kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler