ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50 TL Üzeri Kargo Bedava

Güneş Ürünlerinde İndirimler

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Voonka L-Carnitine CoQ10 Takviye Edici Gıda 32 Kapsül

42212

Markası : Voonka

0 Item Items

Voonka L-Carnitine CoQ10 Takviye Edici Gıda 32 Kapsül, L karnitin, CoQ10, Kafein ve Taurin içerikli takviye edici gıda.

Daha fazla detay

130.89 TL

Kazanacağınız puan 1308 tupara Toplam tutarı: 1.31 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Ürün Adı: Voonka L-Carnitine CoQ10 Takviye Edici Gıda 32 Kapsül

Marka Adı: Voonka

Ürün Miktarı: Bir cam şişe içerisinde 32 adet kapsül bulunur.

Ürün Özellikleri:

- Spor veya diğer fiziksel aktiviteler vücudun zorlanmasına sebep olabilir. Vücut; hazırlanmak, korunmak ve aktivite sonrası toparlanmak için uygun bir sıvı ve besin öğesi alımı sağlayan, özel olarak üretilmiş ürünlere ihtiyaç duyar. Takviye edici gıdaların bazıları, özellikle yoğun fiziksel aktivite yapan kişilerin en önemli beslenme desteğidir.

- Sıkı bir spor antremanı uygulayan kişiler için, enerji ve dayanıklılığın anlamı büyüktür. Yorucu ve uzun süren antremanlarda sporcuların ihtiyacı olan şey enerjik ve dayanıklı olabilmektir. Bu aşamada sağlıklı beslenmenin yanında takviye edici gıdalar devreye girer. Uyarıcı etkisi olan bu ürünler, içeriğinde bulunan yararlı maddeler ve amino asitler sayesinde, enerjinin düzenlenmesine ve yorgunluk belirtilerinin en aza indirilmesine destek olur.

- Voonka markasının üretmiş olduğu L-Carnitine CoQ10 Takviye Edici Gıda 32 Kapsül, spor için motivasyon kaynağı olabilecek nitelikte bir üründür. Markanın anti-aging grubunda yer alan kapsül, performans ihtiyacınız için özel bir formül ile tasarlanmıştır.

- Enerji va dayanıklılık ürünlerinin içeriğinde arjinin, taurin, kafein, enerji, protein, kalsiyum, bir takım vitamin ve karbonhidrat gibi bazı maddeler ile bulunur ve özel olarak formüle edilir. Karnitin, vücudun enerji üretimi ile beynin normal fonksiyonlarına pozitif etkileri bulunan, vitamin benzeri bir antioksidandır. Voonka L-Carnitin Kapsül ise, CoQ10, Kafein, L Karnitin ve Taurin ile zengileştirilmiş bir içeriğe sahiptir.

- L-Karnitine vücut tarafından doğal olarak üretilir ve "yağ oksidasyonu" olarak bilinen bir süreçle, yağın enerjiye dönüşmesinde ekkili bir rol oynar. Taurin ise vücutta metionin ve sistein amino asitlerden üretilen sülfür türevi bir amino asittir.

- Ürünün, normal beslenmenin yerine geçmeyeceği unutulmamalıdır. Yalnızca beslenmenin yanında destek olarak alınmalıdır.

Kullanım Şekli: Yetişkinlerin kullanımına uygun bir gıda takviyesidir.

Kullanım Sıklığı: Günde 1 defa 1 kapsül olarak alınması önerilir. Önerilen miktarın aşılmamasında yarar vardır. Çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz.

Cam şişe içerisinde 32 yumuşak kapsülden oluşan ürün, Voonka tarafından üretilen ve geniş ürün yelpazesinden Anti-aging grubunda yer almaktadır. L-Carnitine CoQ10 Takviye Edici Gıda 32 Kapsül'ü satın almak için Turuncu Kasa'yı tercih edebilirsiniz. Alışveriş için sitemizi tercih ederek hem indirimli fiyata ürün sahibi olur hem de ürünler ve marka hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler