Voonka Milk Thistle Complex 62 Kapsül

Voonka Milk Thistle 62 Kapsül
Kapıda Ödeme İmkanı
  • Voonka Milk Thistle 62 Kapsül

Voonka Milk Thistle Complex 62 Kapsül

Markası : Voonka Ürünlerini Gör

42225

Barkod : 8680807008519

5/1
45%
İNDİRİM
136.50 ₺ 75.08 TL

Voonka Meryem Ana Dikeni Tohum Ekstresi İçeren Takviye Edici Gıda 62 Kapsül, Meryem Ana Dikeni içerikli takviye edici gıda.

Adet
457 Kişinin Favorisi

150TL ve üzeri alışverişlerde Sürat Kargo ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS Kargo 7,95TL , Sürat ve PTT kargo ile 5,00 TL dir.
 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Marka Adı: Voonka

Ürün Adı: Voonka Milk Thistle Complex

Ürün Miktarı: 62 Kapsül

Ürün Özellikleri:

-Voonka Milk Thistle Complex 62 Kapsül, doğal ortamlarında yetiştirilmiş bitkisel içeriğiyle sağlıklı ve düzenli beslenmenize ek olarak destek olan bir gıda takviyesidir.

-Dengeli ve çeşitli beslenme sağlıklı yaşam için önemlidir. Yoğun yaşam temposu sebebiyle istediğimiz şekilde düzenli beslenemeyebiliriz ve vücut ihtiyacı olan bazı besinleri eksik alabilir.

-Gıda takviyeleri asla dengeli ve yeterli beslenmenin yerine geçemez ve her zaman yeterli ve dengeli bir şekilde beslenmeye önem göstermek gerekir. Ama bazı durumlarda vücut desteğe ihtiyaç duyabilir.

-Voonka Milk Thistle Complex, ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda size destek olmak için, bitkisel içerikle formüle edilmiş özel bir gıda takviyesidir.

-Bilimsel adı silybum marianum, yöresel adları devedikeni tohumu, akkız, deve kengeri, kengel, kıbbun, meryem ana dikeni, sütlü kengel, şevkülmeryem, uslu kenger olan bitki, antioksidan olarak kullanılan aktif bileşen silimarin içerir. Ürünün içerisinde %80 oranında silimarin bulunmaktadır.

-Vücudun direnç kazanmasına destek olur ve spor yapan kişilerin kullanımına uygundur.

-Ayrıca içeriğinde, Enginar Ekstresi , Karahindiba Kökü Özü, Turp Kökü Özü, Dulavratotu Kök Özü , Zencefil Kök Özü ve Maydanoz Yaprak Özü bulunmaktadır.

-İçeriğinde en çok meryem ana dikeni ekstresi bulunmaktadır. İçeriğindeki aktif madde olan silimarinin güçlü antioksidan özellikleri vardır ve yaşlanma etkilerine karşı yardım eder.

-Cildi yenilemeye ve canlandırmaya yardım eder. Silimarin aynı zamanda karaciğerle iyi bir uyumu olan aktif bir maddedir.

-Meryem ana dikeni ekstresi, vücudu kuvvetlendirmeye ve direncini artırmaya destek olur.

-Voonka Milk Thistle Complex, besin takviyesidir. Asla asıl beslenmenin yerine tek başına  kullanılmaz. Herhangi bir sorunu teşhis amaçlı ya da daha iyi hale getirme amaçlı kullanılamaz.

-Bu gıda takviyesinin hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez.

 

Kullanım Sıklığı: Ürün günlük kullanıma uygundur.

Kullanım Şekli:

-Yetişkinler için takviye edici gıda olarak, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği sonrası günde iki defa birer kapsül olarak kullanılması tavsiye edilir.

-Tavsiye edilen miktarı aşmayınız.

 

Voonka markasının ürün çeşitlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa’dan kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Voonka Milk Thistle Complex 62 Kapsül

Voonka Meryem Ana Dikeni Tohum Ekstresi İçeren Takviye Edici Gıda 62 Kapsül, Meryem Ana Dikeni içerikli takviye edici gıda.

Voonka Milk Thistle Complex 62 Kapsül