Voonka One Only Energy Multivitamin 62 Kapsül

Kapıda Ödeme İmkanı

Voonka One Only Energy Multivitamin 62 Kapsül

Markası : Voonka Ürünlerini Gör

42218

Barkod : 8680807008977

5/1
10%
İNDİRİM
94.50 ₺ 85.05 TL

Voonka One Only Energy Multivitamin 62 Kapsül, multivitamin içerikli gıda takviyesi

Adet
458 Kişinin Favorisi
Stok Durumu: Stokta yok

150TL ve üzeri alışverişlerde Sürat Kargo ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS Kargo 7,95TL , Sürat ve PTT kargo ile 7,95 TL dir.
 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Ürün Adı: Voonka One Only Energy Multivitamin 62 Kapsül

Marka Adı: Voonka

Ürün Miktarı: Bir cam şişe içerisinde 62 adet tablet bulunur.

Ürün Özellikleri:

- Düzenli beslenme, sağlıklı bir vücut ve kaliteli bir yaşam için çok önemlidir. Beslenmenize ne kadar önem verirseniz verin bazen vücudumuzun ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri alamayabiliriz. Vitamin ve mineraller vücudun sağlıklı bir şekilde işleyişini sürdürebilmesi için gereklidir.

- Yediklerimize ne kadar dikkat etsekte ihtiyacımız olan vitaminleri doğal yollarla alamayabilir bu durumda da gıda takviyelerine ihtiyaç duyabiliriz. Bazı vitaminler yağda çözünürken bazıları da suda çözünür. Özellikle suda çözünen vitaminler idrar yoluyla kolayca atıldığı için vücutta çok kalmazlar, bu sebeple takviye olarak alınmaları gerekir.

- Voonka markasının üretmiş olduğu Voonka One Only Energy Multivitamin 62 Kapsül, Türkiye'nin en geniş içeriğine sahip multivitaminidir. Birçok vitamin ve minerali bünyesinde barındıran kapsül, ihiyacınız olan takviyenin karşılanması için özel olarak formüle edilmiştir.

- Vitaminlerden herhangi birinin vücuda yeterli miktarda sağlanmaması, ilgili vitaminlerin katıldığı biyokimyasal ve fizyolojik olaylarda aksamaya yol açabilir. One & Only Multivitamin Kapsül, zengin içeriği ile vitamin ve mineral desteği sunmaktadır.

- Potasyum, vitamin C, kalsiyum, magnezyum, vitamin E, vitamin B1, B2, B3, B6, B12, vitamin A, vitamin D, biotin, çinko, demir, folik asit, bakır, selenyum gibi içeriğinde çok sayıda vitamin ve mineral bulunan gıda takviyesi; L karnitin, peynir altı suyu proteini, CoQ10, ginseng, ginkgo biloba, üzüm meyve ekstresi, zerdeçöp kökü tozu, ginseng kök ekstresi ve Lutein desteği ile formüle edilmiştir.

Ginseng: Uzakdoğu ülkelerinde yetişen, 11 türü bulunan, kısa boylu ve büyümesi yavaş olan, kazık köklü, otsu bir bitkidir. Botanik adıyla "Panax" olarak bilinen ginseng, gıda takviyelerinde koruyucu ve destekleyici olarak karşımıza çıkmaktadır.

Koenzim Q10: Vücutta bulunan ve enerji üretiminde büyük rol oynayan en güçlü antioksidanlardan biridir. Vücudumuzda doğal olarak üretilen fakat yaşın ilelemesiyle birlikte azalan; vücudun, zararlı moleküllerin neden olduğu hasarlara karşı korunmasına destek olan vitamin benzeri bir maddedir.

- Voonka One & Only Multivitamin normal beslenmenin yerine geçmez, ihtiyacınız olan mineral ve vitamin desteğinin karşılanması için üretilmiştir.

Kullanım Şekli: Vücudun ihtiyacı olan birçok vitamin ve mineral içeren kapsül, yetişkinlerin kullanımına uygundur.

Kullanım Sıklığı: Günde 1 defa 1 tablet olarak alınması önerilir. Tavsiye edilen miktarın aşılmamasında yarar vardır. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.

Türkiye'nin önde gelen gıda takviyesi üreticilerinden biri olan Voonka'nın, kendinizi daha enerjik ve sağlıklı hissetmenize destek olmak amacıyla üretmiş olduğu 32 kapsülden oluşan One & Only Multivitaminini, uygun fiyatı ile Turuncu Kasa'dan satın alabilir, ürün hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Voonka One Only Energy Multivitamin 62 Kapsül

Voonka One Only Energy Multivitamin 62 Kapsül, multivitamin içerikli gıda takviyesi

Bu kategorinin en çok bakılanları

10%
İNDİRİM
94.50 ₺ 85.05TL
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim