Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Voonka Sambucus Nigra 32 Çiğneme Tableti

Kargolanma Süresi: 1 iş günü

42342

Markası : Voonka

11 Item Items

Voonka Sambucus Nigra 32 Çiğneme Tableti, Kara Mürver ekstresinin yanında C Vitamini, Çinko ve CoQ10 içerir. Karamürverin bitkisinin hem çiçeğinden hem de meyvelerinden elde edilen ekstreler kullanılmıştır.

Daha fazla detay

46.20 TL

32.8 TL

29% indirim

- +

Kazanacağınız puan 327 tupara Toplam tutarı: 0.33 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Marka Adı: Voonka

Ürün Adı: Voonka Sambucus Nigra 32 Çiğneme Tableti

Ürün Miktarı:  32 Çiğneme Tabletlik Cam Şişe

Ürün Özellikleri:

-Voonka Sambucus Nigra Çiğneme Tableti, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunan; yorgunluk ve bitkinliğin azaltılmasına destek olan bir gıda takviyesidir.

-Dengeli ve yeterli beslenme sağlıklı yaşam için önemlidir. Yoğun yaşam temposu sebebiyle istediğimiz şekilde düzenli beslenemeyebiliriz ve vücut ihtiyacı olan bazı besinleri eksik alabilir.

-Gıda takviyeleri asla dengeli ve yeterli beslenmenin yerine geçemez ve her zaman yeterli ve dengeli bir şekilde beslenmeye özen göstermek gerekir. Ama bazı durumlarda vücut desteğe ihtiyaç duyabilir.

-Voonka Sambucus Nigra Çiğneme Tableti, ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda size destek olmak için formüle edilmiş bir gıda takviyesidir.

-Voonka Sambucus Nigra Çiğneme Tableti, Kara Mürver ekstresinin yanında C Vitamini, Çinko ve CoQ10 içerir. Kara mürver bitkisinin hem çiçeğinden hem de meyvelerinden elde edilen ekstreler kullanılmıştır.

-Kara Mürver ekstresi, cildi yenilemeye ve tahrişi gidermeye yardım eder. Vücut direncini artırmaya ve vücudu rahatlatmaya destek olur. İdrar ve balgam söktürmeye katkıda bulunur.

-C Vitamini, vücut direncini artırmaya yardım eder ve soğuk algınlığına karşı destek olur. Antioksidan özelliği nedeniyle vücudu zararlı maddelerden arındırmaya katkı sağlar. Cildin yenilenmesine destek olur.

-Çinko, cildin yenilenmesine destek olur. Vücut direncini artırmaya yardım eder ve soğuk algınlığına karşı katkıda bulunur. Sindirim sistemine destek olan özellikleri vardır.

-CoQ10, vücudumuzda doğal olarak bulunan bir enzimdir ve güçlü bir antioksidan etkisi vardır. Yaşlanmanın vücutta yarattığı olumsuz etkilerin yavaşlatılmasına katkıda bulunur .

-Bağışıklık sisteminin normal işleyişinin güçlendirilmesine destek olur. Yorgunluk ve bitkinliğe karşı katkıda bulunur. Vücudun direncini artırmaya yardım eder.

-Voonka Sambucus Nigra Çiğneme Tableti, yorgunluk ve bitkinliğin azaltılmasına destek olan bir gıda takviyesidir.

 

Kullanım Sıklığı: Ürün günlük kullanıma uygundur.

Kullanım Şekli: Yetişkinler için takviye edici gıda olarak, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği sonrası günde iki defa birer çiğneme tableti kullanılması tavsiye edilir.

 

Voonka markasının ürün çeşitlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa’dan kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler