Voonka Saw Palmetto Complex 92 Kapsül

Kargolanma Süresi: 1 iş günü

42221

Markası : Voonka

Barkod : 8680807008342

38 Item Items

Voonka Saw Palmetto Complex 92 Kapsül, takviye edici gıda.

Daha fazla detay

129.50 TL

66.04 TL

49% indirim

- +

Kazanacağınız puan 660 tupara Toplam tutarı: 0.66 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 5,95 TL dir.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Ürün Adı: Voonka Saw Palmetto Complex 92 Kapsül

Marka Adı: Voonka

Ürün Miktarı: Bir cam şişe içerisinde 92 adet yumuşak kapsül bulunur.

Ürün Özellikleri:

- Besin takviyesi adı altında, beslenme desteği ya da doğal sağlık ürünleri olarak piyasada birçok ürün yer almaktadır. Genellikle sporcular aktivite sonrası normal öğünlerine ek olarak yağ ve protein ihtiyacına yönelik ürünler tercih ederler. Sporcular dışında yaşlı ve çocuklar da beslenme destekleriyle protein, yağ, vitamin ve mineral ihtiyaçlarını dışardan karşılayabilmektedir.

- Vücudun düzgün bir şekilde çalışabilmesi için normal beslenmenin yetersiz kaldığı durumlarda farklı formlara sahip gıda takviyeleri ile ihtiyaç duyulan besinler sağlanabilir. Yoğun iş temposu nedeniyle fast food beslenme tarzı insan sağlığınında olumsuz etki oluştururken, sağlık için gerekli olan vitamin-mineral ihtiyacı karşılanamamaktadır. Bu aşamada da devreye gıda takviyeleri girmektedir.

- Voonka tarafından üretilmiş olan Saw Palmetto Complex 92 Kapsül de, içeriğinde çinko bulunan takviye edici gıdadır. Eczacıbaşı laboratuvarlarında özel olarak geliştirilmiş ürünlerinden biri olan gıda takviyesi ile vücudun ihtiyacı olan çinkonun karşılanmasını destekleyebilirsiniz.

- Saw Palmetto, Kuzey Amerika kökenli, küçük boylu bir palmiye türüdür. "Serenoa repens" olarak adlandırılan bitkisel etken maddenin kaynağı olan ürün, çoğunlukla erkeklerde yaşam kalitesinin arttırılması için tüketilir.

- Saw Palmetto Complex içeriğinde çinko dışında cüce palmiye ekstresi ve bal kabağı tohum yağı bulunmaktadır. Özel bir formüle sahip olan kapsülün kaplaması ise sığır jelatinindendir.

Cüce palmiye: Bitkiler arasında şifa özelliği fazla olan bir bitkidir. Ekeklerde yaşlılıkla gelen yetersizliğin azaltılmasına destek olmasıyla bilinen Saw Palmetto bitkisi, bağışıklık sisteminin güçlenmesinde etkilidir. Özellikle erkeklerde karşılaşılan sağlık sorunları için oldukça yararlıdır.

- Renklendirici, koruyucu ve tatlandırıcı içermeyen gıda takviyesi normal beslenmenin yerine geçmez. Beslenmenin yanında takviye olarak alınmalıdır.

Kullanım Şekli: Yetişkinlerin kullanımına uygun olan ürünün tercihen yemeklerle beraber bol su ile alınması önerilir. Birden fazla gıda takviyesinin alınmaması oldukça önemlidir.

Kullanım Sıklığı: Günde 3 defa 1'er yumuşak kapsül alınması tavsiye edilir. Günlük tavsiye edilen miktarın aşılmamasında yarar vardır. Çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz.

Gıda takviyesi konusunda geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Voonka markasının, geleneksel ürünler grubunda yer alan Saw Palmetto Complex 92 Kapsül'ü, indirimli fiyatı ile Turuncu Kasa'dan satın alabilirsiniz. Ürünü almak için sitemizi tercih ederek ürün içeriği hakkında detaylı bilgiye de ulaşabilirsiniz.

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.