Turuncukasa Blog

Fırsatlar

79Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

kargo bedava Voonka Squalene 32 Kapsül
BU ÜRÜNÜN OUTLETİ VAR
Outlet Fiyatı: 75.46 TL

Voonka Squalene 32 Kapsül

Saat 15:00'a kadar sipariş verirseniz bugün kargoda

42217

Markası : Voonka

10 Item Items

Voonka Squalene 32 Kapsül, takviye edici gıda.

Daha fazla detay

188.65 TL

147.15 TL

22% indirim

- +

Kazanacağınız puan 1471 tupara Toplam tutarı: 1.47 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Ürün Adı: Voonka Squalene 32 Kapsül

Marka Adı: Voonka

Ürün Miktarı: Bir cam şişe içerisinde 32 adet yumuşak kapsül bulunur.

Ürün Özellikleri:

- Cilt sağlığıyla beslenme arasında yakın bir ilişki vardır. Hava şartlarından, beslenme değişikliğinden, stres ve yoğun yaşam şartlarından yıpranan cildinizi besinlerle daha sağlıklı hale getirebilirsiniz. Aldığımız tüm besinler; cildin yağ ve nem oranından genel savunma sistemine, hafızadan gözlerimize, saç ve tırnaklarımızdan sindirim sorunlarına kadar oldukça etkilidir.

- Hayat tarzında yapılacak değişimlerin yanında, yapılan araştırmalara göre belli vitamin ve antioksidanların cildinizi sağlıklı tutmaya destek olacağını göstermektedir. Doğru beslenmenin yanında özel içeriklerle üretilmiş takviye edici gıdalar ile cilt ve vücut sağlığınızı destekleyebilirsiniz.

- Voonka Squalene 32 Kapsül, ürettiği vitamin ve mineral destekleriyle sektöre başka bir boyut kazandırmayı hedefleyen markanın, cilt sağlığını düşünerek formüle ettiği özel içeriğe sahip gıda takviyelerinden biridir.

- Ürün, açık denizlerde yaşayan squalid cinsi köpekbalıklarının karaciğerinden özel yöntemlerle elde edilmiştir. Bu nedenle her köpek balığı karaciğer yağı skualen değildir. Squalene kapsül, 1000mg köpek balığı karaciğer yağı ve 900mg skualenden oluşur.

- Cildimizin sebumunda doğal olarak bulunan Squalene'nin ana bileşeni İzoprenoid'dir. İzoprenoid, vücudun korunmasına destek olan etkili özelliklere sahip bir antioksidandır. Bu özelliği sayesinde vücudun temel yapı taşının yenilenmesinde ve cildin canlı kalmasında rol oynar. Doğadaki en iyi nemlendiricilerden biridir.

- Voonka markasının omegalar grubunda yer alan kapsülünü tercih ederek, cildinizin canlı kalmasını ve yenilenmesini destekleyebilir, antioksidan görevi sayesinde yaşlanma sürecinin yavaşlamasına katkıda bulunabilirsiniz.

- Cilde olumlu etkileri olduğu görülen Skualen, 1906 yılında Japon bilim adamları tarafından keşfedilen bir bileşendir ve günümüzde birçok kozmetik ürünlerinin formülünde de kullanılır.

- Voonka Squalene 32 Kapsülün de diğer besin takviyeleri gibi normal beslenmenin yerine geçmeyeceği unutulmamalı, daha sağlıklı bir cilt görünümü için beslenmenin yanında destekleyeci olarak alınmalıdır.

Kullanım Şekli: Yetişkinlerin kullanımına uygun olan ürünün bol su ile alınması önerilir.

Kullanım Sıklığı: Günde 1 defa 1 yumuşak kapsül olarak alınması tavsiye edilir. Tavsiye edilen günlük miktarın aşılmamasında yarar vardır. Çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz.

Eczacıbaşı güvencesiyle üretilmiş olan Voonka ürünleri, insanlara daha sağlıklı ve doğal bir yaşam sağlama amacıyla özel içeriklerle formüle edilmiştir. Vitamin ve mineral desteği bakımından çok sayıda ürün grubuna sahip olan markanın Squalene 32 Kapsül'ünü ve diğer ürünlerini uygun fiyatı ile Turuncu Kasa'dan satın alabilir, ürünler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler