Turuncukasa Blog

Fırsatlar

79Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Voonka Triple Mushroom 32 Kapsül

Kargolanma Süresi: 1 iş günü

42215

Markası : Voonka

2 Item Items

Voonka Triple Mushroom 32 Kapsül, takviye edici gıda.

Daha fazla detay

91.30 TL

45.65 TL

50% indirim

- +

Kazanacağınız puan 456 tupara Toplam tutarı: 0.46 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Ürün Adı: Voonka Triple Mushroom 32 Kapsül

Marka Adı: Voonka

Ürün Miktarı: Bir cam şişe içerisinde 32 adet kapsül bulunur.

Ürün Özellikleri:

- Son dönemlerde gittikçe artmaya başlayan takviye edici gıdalar, normal beslenmeyi destekleyen, vücudun ihtiyacı olan maddelerin doğal yollarla değil de kapsül, tablet veya tek kullanımlık toz paket gibi farklı formlarla alınmasını sağlayan besin takviyeleridir. Genellikle vitamin ihtiyacını karşılamak için alınan bu gıdalar, çeşitli vitamin ve mineralleri kolayca almamıza katkı sağlar.

- Vitaminler bitki veya hayvanlardan doğal olarak elde edilmektedir. Aksi şekilde üretilen vitaminlerin, sağlığa yararı değil zararı dokunabilir.  Bu nedenle gıda takviyeleri kullanımında en önemli detay, vücudunuzda eksik olan vitamin ve minerallerin tespit edilerek, güvenilir markayı tercih etmek ve ürünlerin içerikleri hakkında kapsamlı bilgi edinmektir.

- Vitamin ve mineral bakımından çok çeşitli ürün grubuna sahip olan Voonka markasının üretmiş olduğu Triple Mushroom 32 Kapsül, üç farklı mantar türü içeriği ile yaşam kalitenizin arttırılmasında önemli rol oynamayı hedefleyen bir üründür.

- Triple Mushroom, 3 özel mantar türünün kuru ekstreleri ile mantarların vücutta bulunan en küçük yapı birimlerinin üzerindeki pozitif etkilerden yola çıkarak formüle edilmiştir.

- Takviye edici gıdanın içeriğinde bulunan mantar türleri; Maytake mantarı kuru ekstresi (Grifola frondosa), Reişi mantarı ekstresi (Ganoderma lucidum) ve Shiitake mantarı kuru ekstresi (Lentinula edodes) dir.

Maitake Mantarı: Adını "dans eden mantar" anlamına gelen Maitake'den almıştır. Doğu tıbbında bağışıklık sistemi üzerindeki olumlu etkileriyle bilinir. Özellikle Japonlar tarafından, adaptojen olarak vücudun kimyasal dengesinin korunmasına ve yeniden sağlanmasına destek olmak amacıyla kullanılmıştır.

Reişi Mantarı: Kırmızı reişi mantarı, "ölümsüzlük mantarı" olarak bilinen, geleneksel Çin ve Japon tıbbında kullanılan en eski mantar türüdür. Doğada ender olarak bulunur.

Shiitake Mantarı: Rahatsızlıklara karşı bağışıklık sistemini güçlenmesine destek olan bu mantar türü, grip ve soğuk algınlığı gibi rahatsızlıkların süresini kısaltma özelliği ile bilinir.

- Voonka Triple Mushroom 32 Kapsül'ün normal beslenmenin yerine geçmeyeceği unutulmamalıdır. Sağlıklı beslenmenizin yanında sadece destekleyici olarak alınır.

- Aynı zamanda birden fazla gıda takviyesi kullanılmaması önerilir.

Kullanım Şekli: Cam şişede kapsül formda satılan ürün, yetişkinlerin kullanımına uygundur.

Kullanım Sıklığı: Günde 1 defa 1 kapsül alınması önerilir. Tavsiye edilen günlük miktarın aşılmamasında yarar vardır. Çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz.

Ürünlerini, doğaya ve doğal kaynaklara saygı göstererek üretmeye çalışan ve ürünleri geliştirirken insan sağlığına faydalı olmayı hedefleyen Voonka ürünlerinden biri olan Triple Mushroom Complex 32 Kapsül, markanın üretmiş olduğu özel gıda takviyelerinden biridir. Bu ürünü ve markanın diğer ürünleri en uygun fiyatı ile Turuncu Kasa'dan satın alabilir, ürünler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler