Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Voonka Tween Omega 3 Multivitamin 150ml

42232

Markası : Voonka

0 Item Items

Voonka Tween Omega 3 Multivitamin 150ml, DHA beynin normal gelişimi ile göz ve sinir sisteminin gelişimine yardımcı olur.

Daha fazla detay

56.18 TL

- +

Kazanacağınız puan 561 tupara Toplam tutarı: 0.56 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Marka Adı: Voonka

Ürün Adı: Voonka Tween Omega 3 Multivitamin

Ürün Miktarı:

Ürün Özellikleri:

-Voonka Tween Omega 3 Multivitamin, çocukların sağlıklı gelişimine destek olmak üzere formüle edilmiş ve özenle hazırlanmış bir gıda takviyesidir.

-Nefis portakal lezzetiyle, çocuklarınıza içirmekte zorlanmayacağınız ve çocuklarınızın yaşam kalitesine yatırım yapacağınız güvenilir bir üründür.

-Unutmayın DHA beynin normal gelişimi ve göz sisteminin gelişimine yardım eder.

-Balık yemeyi sevmeyen çocuklar için veya düzenli balık tüketmeyen çocuklar için zengin Omega 3 içeriğiyle, vücudun Omega 3 ihtiyacına bir takviye olarak destek olacaktır.

-Ayrıca zengin Omega 3 içeriğinin yanı sıra çocukların sağlıklı gelişimine katkı sağlayan vitaminlerle güçlendirilmiştir.

-Omega 3, EPA ve DHA’dan oluşmaktadır. EPA ve DHA, Omega 3 yağ asitlerinin kısaltılmış biçimidir. Ve her ikiside vücuda önemli katkılarda bulunabilmektedir.

-Hafızayı güçlendirmeye ve konsantrasyonu artırmaya destek olurlar. Göz sağlığına katkıda bulunan etkileri vardır. Vücudun direncini artırmaya ve güçlendirmeye katkıda bulunurlar. Dengeli bir ruh haline destek olurlar.

-C Vitamini, vücut direncini artırmaya yardım eder ve soğuk algınlığına karşı destek olur. Antioksidan özelliği nedeniyle vücudu zararlı maddelerden arındırmaya katkı sağlar. Göz sağlığına katkıda bulunur. Diş ve diş eti sağlığını korumaya yardım eder. Cildin yenilenmesine destek olur.

-Çinko, cildin yenilenmesine yardım eder. Vücut direncini artırmaya yardım eder ve soğuk algınlığına karşı destek olur. Sindirim sistemine destek olan özellikleri vardır.

-Bunların yanı sıra içeriğinde Vitamin B1, Vitamin B2, Vitamin B6, Vitamin B12, Vitamin E, Vitamin A ve Vitamin D bulunmaktadır.

-Yoğun içerikli vitamin desteğiyle çocukların daha sağlıklı büyümelerine katkı sağlar ve bağışıklık sisteminin güçlendirilmesine yardım eder.

-Voonka Tween Omega 3 Multivitamin, nefis portakal lezzetiyle ve kolay kullanımıyla ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda destek olmak için özenle hazırlanmıştır.

 

Kullanım Sıklığı: Ürün günlük kullanıma uygundur.

Kullanım Şekli: Çocuklar için takviye edici gıda olarak sabahları kahvaltı sonrası günde bir defa, bir ölçek şeklinde kullanılması tavsiye edilir.

 

Voonka markasının ürün çeşitlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa’dan kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler