Voonka Vitamin D İçeren Takviye Edici Gıda 102 Kapsül
  • Voonka Vitamin D İçeren Takviye Edici Gıda 102 Kapsül

Voonka Vitamin D İçeren Takviye Edici Gıda 102 Kapsül

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

42224

Barkod : 8680807008359

₺59,50
₺38,68 35%
Vergi dahil

Voonka Vitamin D İçeren Takviye Edici Gıda 102 Kapsül, vitamin D içerikli takviye edici gıda.

Adet

 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Ürün Adı: Voonka Vitamin D İçeren Takviye Edici Gıda 102 Kapsül

Marka Adı: Voonka

Ürün Miktarı: Bir cam şişe içerisinde 102 adet yumuşak kapsül bulunur.

Ürün Özellikleri:

- D vitamini, fosfor ve kalsiyum emilimine katkısı olan önemli bir vitamindir. Dışardan besin yoluyla alındığı gibi güneş ışınları yardımıyla da vücutta üretilebilir. Halsizlik, yorgunluk, kas ağrıları, kaslarda oluşan kramplar ve bağışıklık sisteminde meydana gelen değişiklikler D vitamini eksiliğinin sebepleri olabilmektedir.

- Vücutta önemli görevleri olan D vitamini, yağda çözünen bir vitamindir. Sağlıklı kemik gelişimi ve özellikle çocukların sağlıklı büyüme ve gelişmeleri için oldukça gereklidir. Bazı vitaminlerin eksikliği diğerlerinden daha çok görülür. Mesela D vitamini çok az gıdada bulunduğu için eksikliği oldukça yaygındır. Gerekli tahliller yapıldıktan sonra vücutta D vitamini eksikliği varsa takviye besinler ile vücudun ihtiyacı karşılanmalıdır.

- Ürünlerini doğadan ilham alarak formüle eden Voonka markasının üretmiş olduğu, Vitamin D İçeren Takviye Edici Gıda, vücudunuzun ihtiyacı olan vitaminin karşılanmasına destek olur. Ürünü tercih ederek bağışıklık sisteminin foksiyonuna katkıda bulunabilirsiniz.

- Ürün, D vitamini kaynağı olan kolikalsiferol içeren gıda takviyesidir. Yapılan araştırmalara göre D vitamininin kemik sağlığına olumlu etkileri görülmüştür.

- Voonka Vitamin D 102 Kapsül, kalsiyum ve fosforun normal kullanımına, normal kan kalsiyum düzeyine, normal kas fonksiyonunun ve normal dişlerin korunmasına katkıda bulunan etkili bir gıda takviyesidir.

- Genel sağlığımız için oldukça önemli olan D vitaminini güneşten veya besinlerden yeteri kadar karşılanamıyorsa mutlaka takviyelerle karşılanması gerekir. Markanın üretmiş olduğu bu kapsül yüksek oranda D vitamini içeriği ile vücudun ihtiyacını karşılamak için tasarlanmıştır.

- Bütün takviye edici gıdalarda olduğu gibi bu kapsülün de normal beslenmenin yerine geçmeyeceği unutulmamalıdır. Aynı zamanda birden fazla takviye edici gıda birarada kullanılmamalıdır.

Kullanım Şekli: 1 yumuşak kapsülde 24,8 mcg D vitamini içeren ürün yetişkinlerin kullanımına uygundur ve yalnızca destek amaçlı alınmalıdır.

Kullanım Sıklığı: Günde 1 defa 1 yumuşak kapsül alınması önerilir. Tavsiye edilen miktarın aşılmamasında yarar vardır. Çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz.

Besin takviyeleri konusunda oldukça geniş bir ürün grubuna sahip olan Voonka, ihtiyacınıza göre vitamin ve mineral destekleri üretmektedir. 102 kapsülden oluşan Vitamin D İçerikli Takviye Edici Gıda'yı veya ihtiyacınız olan takviye besinini uygun fiyata Turuncu Kasa'da bulabilmeniz mümkün. Sitemizi tercih ederek hem ürünleri indirimli fiyata satın almış olur hem de ürünler hakkında kapsamlı bilgi edinebilirsiniz.

 

42224

Özel Referanslar

Yorumlar

No customer reviews for the moment.

Write your review

Voonka Vitamin D İçeren Takviye Edici Gıda 102 Kapsül

Voonka Vitamin D İçeren Takviye Edici Gıda 102 Kapsül, vitamin D içerikli takviye edici gıda.

Write your review

kategorideki diğer ürünler: 16