Voonka Vonvia For Men 62 Kapsül
  • Voonka Vonvia For Men 62 Kapsül

Voonka Vonvia For Men 62 Kapsül

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

42223

Barkod : 8680807008588

₺129,50
₺116,55 10%
Vergi dahil

Voonka Vonvia For Men 62 Kapsül, takviye edici gıda.

Adet
Kullanılabilirlik: Stokta yok

 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Ürün Adı: Voonka Vonvia For Men 62 Kapsül

Marka Adı: Voonka

Ürün Miktarı: Bir cam şişe içerisinde 62 adet yumuşak kapsül bulunur.

Ürün Özellikleri:

- Yaşın ilerlemesiyle beraber metabolik faaliyetler eskisi gibi aktif olamaz. Her ne kadar dengeli ve sağlıklı beslensek de, spor yapsak da strese bağılı yıpranmalar nedeniyle belli yaşlardan sonra gıda takviyelerine ihtiyaç duyulabilir. Kadınlar kadar erkeklerin de vitamin ve mineral desteği konusunda kendilerine gereken önemi vermeleri gerekir.

- Özellikle 40 yaş ve üzeri erkeklerin eninde sonunda yaşam kalitesini yükseltmek için bazı tedbirleri alması gerekecektir. Uzun süre ayakta kalabilmek için besin takviyelerini beslenmeye dahil etme ihtiyacı duyulabilmektedir. Doğru beslenmenin yanında tercih edeceğiniz doğru besin takviyeleri ile; bağışıklık sisteminizi, enerjinizin artmasını, cinsel hayatınızın düzelmesini destekleyebilir, kalbinizi geliştirebilirsiniz.

- Voonka markasının erkek sağlığını desteklemek için özel olarak formüle ettiği Vonvia For Men 62 Kapsül, tamamen doğal içeriklere sahip, vücudun ihtiyacın olan takviyenin sağlanması için üretilmiş gıda takviyesidir.

- Ürün, yüzyıllardır geleneksel olarak kullanılan kırmızı ginseng ekstraktı, epimedium, tribulus terrestris, nar meyve kabuğu ekstresi ve çakşırotu kökü yağı içeren zengin bileşenlerle formüle edilmiştir.

- İçeriğinde karabiber ekstresi, L-arjinin, soya lesitini, çoban çökerten ekstratı, alıç ekstresi, çinko, buğday rüşeym yağı, ginkgo ekstratı bulunan takviye edici gıda, kandaki normal testeron düzeyinin korunmasına ve erkeklerin yaşam kalitesinin yükselmesine destek olur.

- Eczacıbaşı güvencesiyle özel olarak formüle edilmiş olan ürün, düzenli kullanımında cinsel enerjinin artmasını destekleyerek erkeklerin yaşam kalitesinin yükselmesine, ereksiyon sorunlarının azalmasına katkı sağlamaktadır. Kısacası erkeklerin cinsel sağlığına destek olamak amacıyla üretilmiştir.

- Vonvia For Men Kapsül, C vitamini, kalsiyum, fosfor, demir ve potasyum gibi mineraller bakımından da oldukça zengindir.

- Voonka Vonvia For Men 62 Kapsül, normal beslenmenin yerine geçmez, beslenmenin yanında takviye besin olarak alınmalıdır.

Kullanım Şekli: Cam şişe içerisinde satışta olan kapsül yetişkinlerin kullanımına uygundur. Sadece ihtiyacınız olan içeriğe sahip gıda takviyeleri tercih edilmelidir.

Kullanım Sıklığı: Tercihen yemeklerden sonra tercih edilen gıda takviyesi, günde 2 defa 1'er kapsül alınması önerilir. Tavsiye edilen günlük miktarın aşılmamasında yarar vardır. Çocukların ulaşılamayacağı yerde muhafaza ediniz.

Vitamin-Mineral bakımından çok geniş ürün grubuna sahip olan Voonka'nın, özel ürünler ve beauty serisinde yer alan, erkek sağlığı düşünülerek üretilmiş olan Vonvia For Men 62 Kapsül, uygun fiyatı ile Turuncu Kasa'da satılmaktadır. Ürünü sitemizden satın alarak ürün hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

42223

Özel Referanslar

Yorumlar

No customer reviews for the moment.

Write your review

Voonka Vonvia For Men 62 Kapsül

Voonka Vonvia For Men 62 Kapsül, takviye edici gıda.

Write your review

kategorideki diğer ürünler: 16