Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Yellow Rose

Yellow Rose, kişisel bakım ürünleri bulunan bir markadır. Yellow Rose, geliştirdiği ürünlerle, cilt sağlığına verdiği önemi kanıtlamıştır. Cilt bakım ürünleri, vücüt bakım ürünleri ve daha pek çok ürün çeşidi bulunmaktadır.

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

Yellow Rose Ürünleri

Yellow Rose, yüz bakımı, el bakımı, vücut bakımı, güneş bakımı, gzö bakımı ürünleri bulunan bir markadır. Nemlendiricileri, jelleri, losyonları, maskeleri, kremleri, losyonları, yağları bulunmaktadır. Yellow Rose, ürünleri ile kişisel bakımın tamamlanmasına yardımcı olmaktadır. Kullanıcıların memnuniyetini önemseyen Yellow Rose, ürünleri ile cilt sağlığına verdiği önemi ortaya koymuştur.

Kadınlar cilt bakımı oldukça önemlidir. Daha genç, sağlıklı, aydınlık ve pürüzsüz bir cilde, tene sahip olabilmek için farklı ürünler denerler. Ancak bu ürünlerin çoğundan istedikleri sonucu alamazlar. Yellow Rose, cilt bakımı konusunda kadınların yanında olmaya çalışmaktadır.

Cilt bakımında dikkat edilmesi gereken en önemli şey, cilt tipine ve ihtiyacına uygun ürünler kullanmaktır. Her cildin sorunu veya ihtiyacı farklıdır. Cilt yapısına uygun ürünler kullanılmadığında, istenmeyen sonuçların elde edilmesi normaldir. Yellow Rose farklı cilt tiplerine uygun ürünler geliştirmektedir.

Kadınlar, her zaman güzel ve ilgi çekici olmak isterler. Güzelliklerini ortaya çıkarabilmek için de makyaj yaparlar. Makyaj, kadınların vazgeçemedikleri alışkanlıklarından biridir. Ancak cildin sağlığı açısından, yapılan makyajın mutlaka temizlenmesi gerekir.

Göz makyajı, makyajın tamamlayıcısıdır. Yapılan makyaj ile gözler ön plana çıkarılır ve belirgin hale getirilir.

Yellow Rose Ürünleri ve Fiyatları

Özellikle göz çevresi çok hassas yapıda olduğundan, doğru ürünlerle temizliğinin yapılması gerekir. Sabun ile göz makyajını temizlemeye çalışmak, gözü ve göz çevresinin kurumasına neden olabilir.

Yellow Rose Eye Make up Remover, hassas göz çevresine uygun bir makyaj temizleyicisidir. Göz çevresine zarar vermeden kiri ve makyaj kalıntılarını temizlemeye çalışır. Ayrıca dudak makyajının temizliğinde de yardımcıdır. Çift fazlı özelliği ile suya dayanıklı makyajın temizliğinde kullanılabilir.

Hafif yapısı ile ciltte yağlı ve rahatsızlık veren bir his bırakmaz. Göz çevresinde nemlenme, ferahlama ve rahatlama sağlamaya yardımcı olur.

Göz makyajının çıkarılmadan uykuya gidilmesi, göze rahatsızlık hissi verebilir, kirpiklerde dökülmeye neden olabilir, göz sağlığı açısından zararlı olabilir. Yellow Rose Göz Makyaj Temizleyicisi ile bir pamuk yardımıyla göz makyajınızı çıkarabilirsiniz.

Yellow Rose ürünlerini, Turuncu Kasa’ da bulabilir ve indirim fırsatlarından yararlanarak sipariş verebilirsiniz.