Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Youngblood

Saf ve doğal içerikli ürünlerden oluşan Younblood markası, güzelliğin ve bakımın bütünsel olduğunu göz önünde bulundurmuştur. Kadınların daha güzel görünmelerine yardımcı olabilecek farlar, göz kalemleri, pudraları, fondötenleri, rujları ve daha bir çok ürünü bulunmaktadır. Youngblood markasında sadece makyaj malzemelerinin kalitesine değil, makyaj yaparken kullanılacak aksesuarların kalitesine de önem verilmektedir. Youngblood, dünyaca ünlü makyaj malzemeleri markaları arasında yerini alır.

52 ürün var.

Youngblood Ürünleri

Pauline Youngblood Soli, Youngblood markasını, saf ve doğal içerikli makyaj serisi geliştirme hayaliyle ortaya çıkarmıştır. Pauline Youngblood, kadınların güzel görünmesinin öncelikli hedefi olacağını belirtmiştir.

Youngblood, dünyaca ünlü makyaj malzemesi markaları arasında yer alır. Ürünleri mineral ve doğal içeriklidir. Youngblood ürünleri, bayanlara daha doğal ve güzel bir görünüm kazandırmaya yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Fondöten, allık, mineral pudra, fırça, ruj, göz kalemleri, farlar, maskara, dudak kalemi ve dudak parlatıcısı ile zengin ürün çeşidine sahiptir.

Kadınların çoğu, cilt kusurlarını kapatmak için veya daha güzel ve kusursuz görünmek için makyaj yaparlar. Yani makyaj yapmak, çoğu kadının vazgeçemediği bir alışkanlıktır. Makyaj uygulaması ancak doğru ürünlerle yapıldığında istenilir sonuçlar elde edilebilir.

Makyaj malzemelerinin kalitesi ve içeriği kadar, makyaj yaparken kullanılacak aksesuarların da çok önemi vardır. Çünkü makyaj uygulaması bu aksesuarlarla yapılır.

Youngblood Likit Mineral Fondöten, cildin kusursuz görünmesine yardımcıdır. Okyanus mineralleri ve bitkisel maddeler içerir. Değişik cilt tonları için hazırlanmış renk seçenekleri mevcuttur. Cilde kadifemsi bir görünüm sunmaya çalışır. Normal ve normalden kuruya yönelik ciltlerin kullanımı için idealdir. Cilt tonunda eşitlenmiş bir görünüm sunmaya çalışır.

Youngblood fondöten, toz mineral ve likit mineral çeşitleri bulunur. Youngblood Toz Mineral Fondöten,ciltteki lekeler, çizgiler, kırışıklıklar, sivilce-akne ve izleri gibi istenmeyen kusurları kapatmada yardımcıdır. Tüm ciltlerin kullanımına uygundur. Fondöten, pudra ve kapatıcı olarak kullanılır. Farklı renk seçenekleriyle her türlü cilt tonuna uygundur.

Youngblood Ürünleri ve Fiyatları

Youngblood pudra, uzun süre kalıcı ve mat makyaj sağlamaya yardımcı mineral sabitleyici pudradır. Talk içermeyen, hafif ve şeffaf yapıya sahiptir ve ürün aşırı yağı emme ve makyajı sabitlemeye yardımcı özelliktedir.

Youngblood Concealer, kapatıcı fırça ve compact mineral kapatıcı çeşitleri bulunur. Youngblood Ultimate Concealer Compact Mineral Kapatıcı, yoğun kremsi kıvamda kapatıcıdır. Göz çevresindeki halkalanmalar, şişmeler, morluklar ve ciltteki lekelenmeleri kapatmaya yardım eder. Açık, orta ve koyu renkli olmak üzere üç farklı renk seçeneği vardır.

Kusursuz bir makyaj, bütünsel olandır. Makyajın tamamlayıcı unsurlarından biri de allık kullanımıdır. Allık yapılan makyaja ve cilde renk katar. Youngblood Krem Mineral Allık, krem formülü ile cilde renk verirken aynı zamanda yumuşaklık hissi sağlamaya yardımcıdır. Elmacık kemiklerinizi ya da yüzünüzde ön plana çıkarmak istediğiniz yerleri, belirginleştirmenize yardımcıdır. Ciltte uzun süre kalıcılık gösterir.

Youngblood allık, Toz Mineral Allık Sherbet, koyu pembe şeftali tonunda allıktır. Renk pigmentleri içermektedir ve ürün yanaklara sağlıklı, canlı, güzel ve doğal serisi kazandırmaya yardım eder. Bacalı kapağı ürünün eşit dağılmasını sağlamayı kolaylaştırır.

Kadınlar, genellikle gözlerini ön plana çıkarmak isterle. Gözlere derinlik katmayı, anlam katmayı arzularlar. Ancak her ürün göz çevresinde kullanıma uygun değildir. Youngblood Gel Eyeliner, belirgin ve çarpıcı bakışlara sahip olmanıza yardımcı olur. Farklı renk seçenekleri mevcuttur. Göz güzelliğinizi ortaya çıkarmaya çalışan ürünü, jel formu sayesinde kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

Youngblood ürünleri ile ilgili detaylı bilgilere ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan ulaşabilirsiniz.