Turuncukasa Blog

Fırsatlar

79Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

YoungBlood Baby Buki

ZZ9030

Markası : Youngblood

0 Item Items

Toz mineral pudraları cilde uygulamak için tasarlanmış olan, YoungBlood Baby Buki fırçasını, bu sayfada uygun fiyata bulabilir ve hemen sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

103 TL

0% indirim

Kazanacağınız puan 1030 tupara Toplam tutarı: 1.03 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

YoungBlood Baby Buki :

YoungBlood Baby Buki :

Yüksek kalitede doğal ve sentetik malzemelerden yapılanfırçalar, Youngblood ürünlerini cildinize düzgün bir şekilde uygulamanızayardım eder.

Baby Buki fırça, toz mineral pudraları cilde uygulamak içintasarlanmıştır.

Allık ile kullanmak için biraz serttir ama isteğe görekullanabilirsiniz.

Fondötenin çok iyi bir kapatıcılık sağlamasında yardım eder.

Doğal keçi kılından yapılmıştır ve doğal maddesi ile cilde zarar vermez.

Makyaj, günlük hayatta birçok kadının vazgeçilmez birparçası olmuştur ve haftanın hemen her gününde uzun saatlerini makyajlı birciltle geçirirsiniz, bu sebeple kullanılan ürünlerin kalitesi ve doğallığıoldukça önemlidir.

youngblood baby kabuki

Makyaj uygulamaları doğru şekillerde ve doğru ürünler kullanılarak yapılırsa, etkili sonuçlar vermektedir, aksi halde istenilenetkiyi vermezler.

Güzelleşmek için kullanılan aksesuarlar da oldukçaönemlidir, kullanım ve uygulama kolaylığının yanı sıra, doğal içerikleri ile decildinize dost ürünler olması gerekmektedir.

Keçi kılının yapısı sayesinde mineral içerikli ürünler fırçayüzeyine daha iyi tutunmasına yardım eder, dökülme yapmadığı için ziyan olmaz ve uzun sürekullanım sağlar, mineral içerikli makyaj

malzemelerinin ciltte eşit dağılmasınave ciltte düzgün durmasına yardım eder.

Son derece küçük olan boyu ile kullanım ve taşıma kolaylığı da sağlamaya yardım eder.

Toz ve likit fondöten ve pudraları bu fırça yardımı ile kullanabilirsiniz.

Kısa sapa sahiptir, kolay uygulama sağlamaya yardım eder.

YoungBlood Baby Buki , Turuncu Kasa’da satılan uygun fiyatlıbir üründür. Ucuzluğun yeni rengi Turuncu Kasa.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler