Turuncukasa Blog

Fırsatlar

79Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

YoungBlood Eye Duo Pencil Sharpener - Kalemtıraş

30238

Markası : Youngblood

0 Item Items

YoungBlood Eye Duo Pencil Sharpener – Kalemtıraş, iki farklı kalınlıktaki makyaj kalemlerini açmak için tasarlanmış olan makyaj aksesuarı olarak bu sayfada indirimli fiyata satılmaktadır.

Daha fazla detay

87 TL

Kazanacağınız puan 870 tupara Toplam tutarı: 0.87 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

YoungBlood Eye Duo Pencil Sharpener – Kalemtıraş :

 YoungBlood Eye Duo Pencil Sharpener – Kalemtıraş :

Marka Adı : YoungBlood

Ürün Adı : YoungBlood Eye Duo Pencil Sharpener – Kalemtıraş

Ürün Miktarı : 1 adet kalemtraş

Ürün Özellikleri : Makyaj kalemlerinizin uçlarını açmaya yardımcı kalemtıraştır. İki büyüklükte açma bölmesine sahiptir hem kalın hem de standart kalınlıktaki kalemleri düzgün şekilde açabilmenize yardım eder.

Sonuç : Makyaj kalemlerinin uçlarını sivriltmeye yardımcı kalemtıraştır.

Kullanım Şekli : Kapağı çıkartarak uçladığınız kalem artıklarını dökebilirsiniz.

 

    YoungBlood Eye Duo Pencil Sharpener – Kalemtıraş :

Makyaj kalemlerinin uçları son derece yumuşaktır bu nedenle sıradan kalemtıraşlarla ucunun açılması zordur. Ancak kullandıkça küçülen ve kalınlaşan uç kısımların inceltilmesi ya da çıkartılması gerekmektedir bu nedenle de makyaj kalemlerinin uygun kalemtıraşlar kullanılarak açılması gerekmektedir.

Makyaj kalemleri, göz ya da dudak makyajı için farklı renklere sahiptir, ancak bu kalemleri sıradan kalemtıraşlar ile açmak istediğinizde uçları kopabilir ve yeteri kadar inceltemezsiniz. Ancak güzel bir makyaj için özellikle de eyeliner uygulamaları için kalemlerin uçlarının ince olması önemlidir. YoungBlood Eye Duo Pencil Sharpener – Kalemtıraş, iki farklı kalınlıktaki kalemi açabilmeniz için tasarlanmıştır. Kalın makyaj kalemlerini de açmanıza yardımcı olur. Üst kısımdaki kapak açılarak içinde biriken kalem artıkları dökülebilir.

Pek çok farklı özellikte, son derece saf ve kaliteli içeriklere sahip makyaj malzemeleri tasarlayan marka kadınların güzelliklerini ortaya çıkartarak daha iyi hissetmelerini hedeflemektedir. Makyaj malzemeleri kadar bunları uygularken kullanmaya ihtiyaç duyabileceğiniz aksesuarlarda da aynı kalite ve özeni gösteren marka, tüm bunları bütün olarak düşünmektedir.

Aksesuarların doğru seçimi ile makyajınızın daha düzgün ve güzel görünmesini sağlamak çok daha kolay olacaktır.

Jane Iredale Kalemtraş da makyaj kalemlerinizi sivriltmeniz için yardımcı olacaktır.

YoungBlood Eye Duo Pencil Sharpener – Kalemtıraş, Turuncu Kasa’da ucuz fiyata satıla bir üründür.

 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler