Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Youngblood Göz Makyaj Kiti-Kahve

ZZ9019

Markası : Youngblood

0 Item Items

Youngblood Göz Makyaj Kiti-Kahve ürününü fotoğraflarını inceleyerek en uygun fiyata satın alabileceğiniz alışveriş sitesi.

Daha fazla detay

99 TL

Kazanacağınız puan 990 tupara Toplam tutarı: 0.99 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Youngblood Göz Makyaj Kiti-Kahve

Youngblood Göz Makyaj Kiti-Kahve

Göz makyajı, bakışları ve göz yapısını-rengini vurgulamakiçin yardımcıdır. Makyaj, günlük hayatta bayanların vazgeçilmez uygulamasıdır. Makyajınetkili, uzun süreli ve kalıcı olması için doğru ürünler kullanarak, doğruyöntemlerle yapılması gerekir.

Bakışlarımızın çekici, etkileyici olması için göz makyajınıniyi yapılması önemlidir. Jel Eyeliner, Kalem ve Fırçadan oluşan set, gözmakyajını eksiksiz yapma fırsatı sunmaya yardımcıdır.

Youngblood, fondöten, allık, mineral pudra, fırça, ruj, gözkalemleri, farlar, maskara, dudak kalemi ve dudak parlatıcısı zengin ürünseçenekleriyle, bayanlara daha doğal ve güzel bir görünüm kazandırmaya yardım eder. Makyajmarkaları arasında çok tercih edilen markalardan olmayı başarmıştır.

Youngblood Göz Makyaj Kiti-Kahve

Youngblood Göz Makyaj Kiti-Kahve, Jel Eyeliner, Kalem veFırçadan oluşan set.

Mürdüm, lacivert ve kahve renk seçenekleri bulunur.

Jel Eyeliner:

Dağılmadan uzun süre etkisini koruyan ve doğaliçerikli yapısıyla çarpıcı bakışlara kavuşabilirsiniz. Hassas olan göz ve gözçevresine uygun olarak üretilmiştir. İçeriğindedemiroksitler, metikon, E vitamini bulunmaktadır, kalıcı ve yumuşaklık vermeye yardımcı etkiye sahiptir.

Uygulaması kolayjel eyeliner, gözlerin güzelliğini ortaya çıkarmaya yardım eder. Mineraliçerikli kozmetikler, Kimyasal içerikliürünlerden daha sağlıklıdır.

Kalem:

Yumuşak yapısıyla sürülmesi kolaydır. Göz makyajınıtamamlayıcı, akmayan ve dağılmayan üründür. Eyeliner olarak kullanmak içinucunu sivri açabilirsiniz. Dumanlı göz makyajı için dağıtarakkullanabilirsiniz. İçeriğindetitanyum dioksit ve demir oksit,kandelila mumubulunmaktadır.

Fırça:

Ürünün kolay uygulanmasına yardımcı olur, daha etkilisonuçlar sunar. Topaklanmadan, birikmeden, ürünün her yere eşit dağılmasınısağlar.

Youngblood Göz Makyaj Kiti-Kahve, uygun fiyatıyla ucuzluk vekalitenin adresi Turuncu Kasa’dan satın alabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler