Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

YoungBlood Small Kabuki Brush

Kargolanma Süresi: 1 iş günü

9317

Markası : Youngblood

1 Item Items

Doğal keçi kılından üretilmiş olan, çantanızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz, YoungBlood Small Kabuki Brush ürününü, bu sayfada indirimli fiyatı ile bulabilir ve sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

279.00 TL

195.3 TL

30% indirim

- +

Kazanacağınız puan 1953 tupara Toplam tutarı: 1.95 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

YoungBlood Small Kabuki Brush :

YoungBlood Small Kabuki Brush :


Doğal kıllardan üretilmiş olan fırçalar küçük ve büyükolarak iki çeşittir.

YoungBlood Small Kabuki Brush , küçük olan fırçadır ve tozmineral fondöten ve mineral rice setting pudralarının kullanımlarında idealölçüde kapatıcılık sağlamaya yardım eder.

Makyaj, günlük hayatta birçok kadının vazgeçilmez bir parçasıolmuştur ve haftanın hemen her gününde uzun saatlerini makyajlı bir ciltle bütünleştiren bu sebeple kullanılan ürünlerin kalitesi ve doğallığı oldukçaönemlidir.

Makyaj uygulamaları doğru şekillerde ve doğru ürünlerkullanılarak yapılırsa, etkili sonuçlar vermektedir, aksi halde istenilenetkiyi vermezler.

Güzelleşmek için kullanılan kozmetikler kadar, aksesuarlarda oldukça önemlidir, kullanım ve uygulama kolaylığının yanı sıra, doğaliçerikleri ile de cildinize dost ürünler olması gerekmektedir.

YoungBlood Small Kabuki Brush :

YoungBlood Small Kabuki Brush, çantanızda da kolaylıklataşıyabileceğiniz gibi küçüktür ve sapı uzun olmadığından kullanımı da kolaydırve fondötenin ciltte uygulanmasını kolaylaştırmaya yardım eder.

Doğal keçi kılından üretilmiş olan bu fırça ile kolay ve cilde zararsız uygulamalar yapabilirsiniz.

Eşit ve doğal uygulama sağlamaya yardım ederek, ciltteki pürüzlerin, renktonundaki farklılıkların kapatılması için kullanabileceğiniz mineral içeriklifondöten ve pudraların ciltte istenilen kapatıcılığı ve etkiyi sağlayabilmesiiçin yardımcı olan bu fırça, doğal kılları ile de pek çok kadının veprofesyonel makyaj uzmanlarının tercih ettiği bir aksesuar olmuştur.

YoungBlood Small Kabuki Brush , Turuncu Kasa’da satılan ucuzfiyata sahip olan bir üründür. İnceleyin, indirim fırsatlarını yakalayın.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler