Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50 TL Üzeri Kargo Bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Zigavus Biber Ekstraktı Şampuan 450ml

11094

Markası : Zigavus

0 Item Items

Bu sayfadan indirimli fiyata satın alabileceğiniz Zigavus Biber Ekstraktı Şampuan 450ml, saç derisindeki kepek, kir ve ölü katmanları temizlemeye yardım eder.

Daha fazla detay

59.9 TL

- +

Kazanacağınız puan 599 tupara Toplam tutarı: 0.60 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Zigavus Biber Ekstraktı Şampuan 450ml

Zigavus Biberli Şampuan 450ml

2007’de İzmir’de Zigavus İlaç Kozmetik hizmet vermeyebaşlamıştır. 2008 yılında Türkiye'nin tamamına yayılmıştır. Sonraki yıllarda Almanya,İngiltere, Yunanistan başta olmak üzere birçok ülkede de satışa başlamıştır.Her türlü saç yapısına ve farklı saç sorunlarına yönelik çözümler sunanşampuanlar geliştirmiştir.

Günlük hayatta sıklıkla karşılaşılan saç sorunlarındanbirisi de kepektir. Kepek bulaşıcı değildir, ancak saçta ve özellikle koyu renkgiysilerde kötü görüntüye sebep olur. Kişinin sosyal ve ruhsal yapısınıetkiler. Saçı uygun şampuan ile düzenli yıkamak, bu sorunu gidermeye yardımcıolur.

Zigavus Biber Ekstraktı Şampuan 450ml, kepeğe karşı etkili şampuan.

Silica biberlerinin içindeki saponinlerin ve atkuyruğu bitkisinin toprak üstü kısımlarındaki maddelerin etkisinden yararlanarak elde edilmiştir.

Biber içerisindesilica (silisik asit) bulunmaktadır.

Saç derisindeki kepek, kir ve ölü katmanları temizleyerek, saçı arındırmaya yardım eder.

İçeriğinde biber ekstresi, atkuyruğu bitki ekstresi,potasyum tuzları, calcium, tanen, alkoloit bulunan şampuan, saçın ihtiyacı olan vitamin vemineralleri karşılamaya yardım eder.

Saç derisinin pH değeriyle uyumludur, sağlıklı saçlar içinuygun ortam hazırlar, saç dökülmelerini azaltmaya yardım eder.

Biber ekstresindeki C ve E vitaminleri içeren şampuan, saçlardakimitokondriyi uyarmaya, saçı besleyerek ve güçlendirmeye yardımcı olur.

Boya nedeniyle yıpranan saç uçlarını onarmaya yardımcıdır.

150ml ve 450ml boyları bulunur.

Kullanım Şekli:

Her gün bir miktar şampuanı ıslak saç derisine masajlauygulayın, bol suyla durulayın. Aynı işlemi tekrar yapıp 3 dakika beklediktensonra durulayın.

Zigavus Biberli Şampuan 450ml, kampanyalı fiyatıyla ucuzlukve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan satın alabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
06 Tem. 2014
(5/5
Başlık :
etlili
(Zigavus Biber Ekstraktı Şampuan 450ml)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler