Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Zigavus Kokusuz Extra Plus Sarımsaklı Şampuan 250 ml

30694

Markası : Zigavus

0 Item Items

Zigavus Kokusuz Extra Plus Sarımsaklı Şampuan 250 ml, saç derisiyle uyumlu pH değerine sahiptir ve düzenli kullanımla ile birlikte saç dökülmesinin önüne geçmeye çalışır.

Daha fazla detay

49.9 TL

- +

Kazanacağınız puan 498 tupara Toplam tutarı: 0.50 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Zigavus Kokusuz Extra Plus Sarımsaklı Şampuan 250 ml

Marka Adı: Zigavus

Ürün Adı: Zigavus Kokusuz Extra Plus Sarımsaklı Şampuan

Ürün Miktarı: 250 ml

Ürün Özellikleri: Tüm saç tiplerinin kullanımına uygun saç şampuanıdır. Saç dökülmesini azaltmaya yardımcı olur. Düzenli ve sürekli kullanım ile daha etkili sonuçlar elde etmek mümkündür. Saç derisinde biriken ölü derileri temizler ve kepek oluşumunun önüne geçmeyi hedefler. Sarımsak ekstresi içerir ve sarımsak kokusu içermez. Saç ekim yöntemini denemiş kişiler de rahatlıkla kullanabilirler. Saça sağlıklı bir gelişim ortamı hazırlamayı amaçlar. Saça sağlıklı, dirençli ve canlı bir görünüm sunmaya yardım eder. pH değeri saç derisiyle uyumlu özelliktedir.

Sonuç: Saçları güçlendirmeye yardımcı şampuandır.

Kullanım Şekli: Bir miktar şampuan, ıslatılmış saç derisine masaj yapılarak uygulanır ve daha sonra durulanır. Aynı şekilde tekrar uygulama yapılır ve 2-3 dakika beklettikten sonra durulanır. Zigavus Ekstra Plus Şampuanın etkisini gözlemleyebilmek için başka bir ürün kullanmamanınız tavsiye edilmektedir.

İçerik: Provitamin B5, Beta-karoten, çinko ve kalsiyum açısından zengin sarımsak ekstresi içerir.

 

Çeşitli sebeplerle saçlarda görülen dökülme sorunu, kişinin moralini bozabilir. Oysa güçlü, sağlıklı ve hacimli görünen saçlara sahip olmak için pek çoğumuz farklı ürünler deneriz. Saçımızın yapısına ve ihtiyacına uygun olmayan ürünleri kullanmak ise saçların zarar görmesine neden olabilir.

 

Zigavus Kokusuz Extra Plus Sarımsaklı Şampuan 250 ml, düzenli ve sürekli kullanım ile birlikte saç dökülmesinin önüne geçmeye çalışır.

Saça sağlık, canlılık ve güç kazandırmaya yardım eder. Sarımsak ekstresi içerir ancak sarımsak kokusu içermez. Saça hacimli bir görünüm sunmaya çalışır.

Saç derisi ile uyumlu pH değerine sahiptir.

Zigavus Ekstra Şampuanı kullanırken başka ürünler kullanmamanız önerilir. Böyle şampuanın etkisini gözlemleyebilirsiniz.

 

Zigavus Kokusuz Extra Plus Sarımsaklı Şampuan 250 ml, Turuncu Kasa’ da indirimli fiyata satılan bir üründür.Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler