Turuncukasa Blog

Fırsatlar

79Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Zigavus Pirinç Kepeği Ekstraktlı Şampuan 150ml

ZZ11107

Markası : Zigavus

0 Item Items

Bu sayfadan, indirimli fiyata sipariş verebileceğiniz Zigavus Pirinç Kepeği Ekstraktlı Şampuan 150ml, dış etkiler ve kozmetik işlemlerle yıpranmış saçların yeniden canlanmasına, kepek oluşumunun önlenmesine yardım eder.

Daha fazla detay

20.00 TL

17 TL

15% indirim

Kazanacağınız puan 170 tupara Toplam tutarı: 0.17 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Zigavus Pirinç Kepeği Ekstraktlı Şampuan 150ml :

Zigavus Pirinç Kepeği Ekstraktlı Şampuan 150ml :

İnsanlar yüzyıllardır doğanın güçlü iyileştirici, onarıcı,güçlendirici, koruyucu etkilerini çeşitli ürünlerle sağlık, saç ve cilt bakımlarıiçin kullanarak etkili sonuçlar elde etmişlerdir.

Zigavus markası da 2007 yılından bu yana doğada bulunan pekçok vitamin ve mineral kaynağı bitkilerle güzel ve sağlıklı görünüme sahipsaçlar sunmak için ürünler geliştirmekte, farklı saç tiplerinin ihtiyaçlarınıbelirleyerek değişik çözümler sunmaktadır.

Saçlar, kadınların güzellik simgesidir, sağlıklı, gür,parlak ve yumuşak saçlara sahip olmak her kadının hayalidir. Zigavus ilehayalleriniz gerçek olacak, sağlıklı ve güzel saçlara, sağlıklı ve güçlü birsaçlı deriye sahip olmanıza yardım eden ürünleri ile kendi ihtiyacınıza uygunolan ürünü seçerek düzenli olarak kullanınız, doğanın gücünü siz de hissedebilirsiniz.

  Zigavus Pirinç Kepeği Ekstraktlı Şampuan 150ml :

Zigavus Pirinç Kepeği Ekstraktlı Şampuanın  sahip olduğu güçlü etken maddde, pirinç kepeği ekstratı saç cilt üzerinde olumlu etkilere sahiptir, güçlü bir vitaminve mineral deposudur. Saçların güçlenerek yumuşaklık kazanmasına, kepeğinengellenmesine yardımcı olur.

Özellikle sertleşmiş saçların yumuşayarak ipeksi biryumuşaklığa kavuşmasını hedefler. Şampuan düzenli bir kullanımla kepekoluşumlarının önlenmesine yardım eder. Boyalı ve işlem görmüş saçlarda kullanıma uygundur.

Çevresel sebeplerle, dış etkilerle, boya, perma gibikozmetik işlemlerle yıpranmış saçların yeniden canlanmasına yardım eden ürünsaçlarda koruyucu etki de gösterir.

Karoten ve vitaminler tarafından zengin olan pirinç kepeği içeren şampuan, incelmiş saç tellerinde dolgunlaşma sağlamaya yardım eder. Saçlara yoğun nemkazandırır.

Ph değeri de saç ve saçlı deri ile uyumlu olan ürün, tahrişoluşumlarına da yol açmaz.

Kullanım Şekli :

Islak saçınıza masaj yaparak uygulayınız ardındandurulayınız.

Uygulamayı tekrar yaparak saçlarda 2-3 dakika kadarbekletin  ve bol su ile durulayınız.

Düzenli olarak kullanarak etkili sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Zigavus Pirinç Kepeği Ekstraktlı Şampuan 150 ml, TuruncuKasa’da satılan ve uygun fiyata sahip olan bir şampuandır. Sitemizi inceleyin,indirim fırsatlarını kaçırmayın.

 

 

 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
05 Tem. 2014
(5/5
Başlık :
fiyatı cazip
(Zigavus Pirinç Kepeği Ekstraktlı Şampuan 150ml)

 Report abuse

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler