ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50 TL Üzeri Kargo Bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Zigavus Pirinç Kepeği Ekstraktlı Şampuan 450ml

11108

Markası : Zigavus

0 Item Items

İndirimli fiyatı ile bu sayfadan alabileceğiniz Zigavus Pirinç Kepeği Ekstraktlı Şampuan 450ml,çevresel etkilerle yıpranmış,sertleşmiş saçlı deriyi besleyerek onarmaya, kepek oluşumlarını azaltmaya yardım eder ve yumuşaklık kazandırır.

Daha fazla detay

60 TL

Kazanacağınız puan 600 tupara Toplam tutarı: 0.60 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Zigavus Pirinç Kepeği Ekstraktlı Şampuan 450ml :

 

Zigavus Pirinç Kepeği Ekstraktlı Şampuan 400ml :

Kozmetik sektörüne 2007 yılında adım atan Zigavus İlaçKozmetik, insanların saçlarla ilgili büyük sorunu olan saç dökülmelerine karşıetkili ürünler piyasaya sunarak memnuniyet kazanmıştır.

Sarımsağın güçlü etkileri uzun yıllardır bilinmekte ve ilaç-kozmetik sanayiinde kullanılmaktaydı ancak kötü kokması nedeniyle tercihedilmemekteydi, Zigavus şampuan öncelikle sarımsağın içinde koku yapanmaddeleri baskılayarak kokusuz sarımsaklı şampuanla adını duyurmuştur.

Bitkilerin ve doğanın gücünü saçlarınıza yansıtan Zigavusserisi, farklı saç tiplerinin ihtiyaçlarını belirleyerek, bu doğrultuda ürünlergeliştirmiştir. Herkesin saç yapısı ve doğal olarak saçların ihtiyaçları dafarklılık göstermektedir.

Zigavus Pirinç Kepeği Ekstraktlı Şampuanın içeriğinde bulunan pirinçkepeği ekstratı, saç ve saçlı cilt üzerinde güçlendirmeye yardım eden bir etkiye sahiptir, güçlü bir vitaminve mineral deposudur. Şampuan, saçların yumuşaklık kazanmasına, ve kepek sorununda yardımcı olur.

Özellikle sertleşerek yıpranmış saçların ipeksi biryumuşaklığa kavuşmasına yardım eder. Boyalı saçlar için uygundur.

Pirinç kepeği şampuanı, düzenli kullanımla saçlı deriyi besleyerek onarmaya ve saçlı deride oluşan ve aslında bir cilt sorunu olan kepek oluşumlarının durdurmaya yardım eder.

             Zigavus Pirinç Kepeği Ekstraktlı Şampuan 400ml :

Çevresel sebeplerle, boya, perma, sık uygulanan fönler gibi kozmetik işlemlerle yıpranmış saçların yeniden canlanmasına yardım eden ürün, saçlarda koruyucu etki göstermeye de yardım eder.

Karoten ve vitaminler tarafından zengin olan pirinç kepeği içeren şampuan, incelmişsaç tellerinde dolgunlaşma etkisi sağlamaya da yardım eder. 

Ph değeri de saç ve saçlı deri ile uyumlu olan ürün, tahrişoluşumlarına da yol açmaz. 450 ml olan formuyla uzun süreli kullanım sağlar.

Kullanım Şekli :

Islak saçınıza masaj yaparak uygulayınız ardındandurulayınız.

Uygulamayı tekrar yaparak saçlarda 2-3 dakika kadarbekletin  ve bol su ile durulayınız.

Düzenli olarak kullanarak etkili sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Zigavus Pirinç Kepeği Ekstraktlı Şampuan 450ml, Turuncu Kasa’dasatılan ve uygun fiyata sahip olan bir şampuandır. Sitemizi inceleyin, indirimfırsatlarını kaçırmayın.

 

 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
05 Tem. 2014
(5/5
Başlık :
ÇOK ETKİLİ
(Zigavus Pirinç Kepeği Ekstraktlı Şampuan 450ml)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler