Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Zigavus Pirinç Kepeği Ekstraktlı Şampuan 450ml

11108

Markası : Zigavus

0 Item Items

İndirimli fiyatı ile bu sayfadan alabileceğiniz Zigavus Pirinç Kepeği Ekstraktlı Şampuan 450ml,çevresel etkilerle yıpranmış,sertleşmiş saçlı deriyi besleyerek onarmaya, kepek oluşumlarını azaltmaya yardım eder ve yumuşaklık kazandırır.

Daha fazla detay

60 TL

Kazanacağınız puan 600 tupara Toplam tutarı: 0.60 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Zigavus Pirinç Kepeği Ekstraktlı Şampuan 450ml :

 

Zigavus Pirinç Kepeği Ekstraktlı Şampuan 400ml :

Kozmetik sektörüne 2007 yılında adım atan Zigavus İlaçKozmetik, insanların saçlarla ilgili büyük sorunu olan saç dökülmelerine karşıetkili ürünler piyasaya sunarak memnuniyet kazanmıştır.

Sarımsağın güçlü etkileri uzun yıllardır bilinmekte ve ilaç-kozmetik sanayiinde kullanılmaktaydı ancak kötü kokması nedeniyle tercihedilmemekteydi, Zigavus şampuan öncelikle sarımsağın içinde koku yapanmaddeleri baskılayarak kokusuz sarımsaklı şampuanla adını duyurmuştur.

Bitkilerin ve doğanın gücünü saçlarınıza yansıtan Zigavusserisi, farklı saç tiplerinin ihtiyaçlarını belirleyerek, bu doğrultuda ürünlergeliştirmiştir. Herkesin saç yapısı ve doğal olarak saçların ihtiyaçları dafarklılık göstermektedir.

Zigavus Pirinç Kepeği Ekstraktlı Şampuanın içeriğinde bulunan pirinçkepeği ekstratı, saç ve saçlı cilt üzerinde güçlendirmeye yardım eden bir etkiye sahiptir, güçlü bir vitaminve mineral deposudur. Şampuan, saçların yumuşaklık kazanmasına, ve kepek sorununda yardımcı olur.

Özellikle sertleşerek yıpranmış saçların ipeksi biryumuşaklığa kavuşmasına yardım eder. Boyalı saçlar için uygundur.

Pirinç kepeği şampuanı, düzenli kullanımla saçlı deriyi besleyerek onarmaya ve saçlı deride oluşan ve aslında bir cilt sorunu olan kepek oluşumlarının durdurmaya yardım eder.

             Zigavus Pirinç Kepeği Ekstraktlı Şampuan 400ml :

Çevresel sebeplerle, boya, perma, sık uygulanan fönler gibi kozmetik işlemlerle yıpranmış saçların yeniden canlanmasına yardım eden ürün, saçlarda koruyucu etki göstermeye de yardım eder.

Karoten ve vitaminler tarafından zengin olan pirinç kepeği içeren şampuan, incelmişsaç tellerinde dolgunlaşma etkisi sağlamaya da yardım eder. 

Ph değeri de saç ve saçlı deri ile uyumlu olan ürün, tahrişoluşumlarına da yol açmaz. 450 ml olan formuyla uzun süreli kullanım sağlar.

Kullanım Şekli :

Islak saçınıza masaj yaparak uygulayınız ardındandurulayınız.

Uygulamayı tekrar yaparak saçlarda 2-3 dakika kadarbekletin  ve bol su ile durulayınız.

Düzenli olarak kullanarak etkili sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Zigavus Pirinç Kepeği Ekstraktlı Şampuan 450ml, Turuncu Kasa’dasatılan ve uygun fiyata sahip olan bir şampuandır. Sitemizi inceleyin, indirimfırsatlarını kaçırmayın.

 

 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
05 Tem. 2014
(5/5
Başlık :
ÇOK ETKİLİ
(Zigavus Pirinç Kepeği Ekstraktlı Şampuan 450ml)

 Report abuse

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler