Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50 TL Üzeri Kargo Bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Zigavus Saç Dökülmesine Karşı Kür Ampül 4x5ml

42321

Markası : Zigavus

0 Item Items

Zigavus Saç Dökülmesine Karşı Kür Ampül 4x5ml, saç problemi yaşayan kişiler için saç dökülmesine karşı Bitkisel & Yoğun Terapi Serumunu geliştirmiştir.

Daha fazla detay

59.9 TL

Kazanacağınız puan 599 tupara Toplam tutarı: 0.60 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Marka Adı: Zigavus

Ürün Adı: Zigavus Saç Dökülmesine Karşı Kür Ampül

Ürün Miktarı: 4 x 5 ml

Ürün Özellikleri: 

-Zigavus Saç Dökülmesine Karşı Kür Ampül, saçların beslenmesine yardım ederek saç dökülmesini azaltmaya destek olan saç bakım ürünüdür.

-Saç dökülmesine karşı yardım eden bitkisel maddelerle geliştirilen formülasyon, en son teknolojiler kullanarak modernize etmiştir.

-Bileşimindeki maddeler, saçın ve saçlı derinin beslenmesi ve gelişimi esnasında ihtiyaç duyacağı temel yapılar baz alınarak seçilmiş olup, doğal özellikleri korunmuştur.

-Zigavus serum içeriğindeki aktif maddeler insan vücudu ile uyumlu olup saç sağlığı için gereklidir.

-Zigavus Saç Dökülmesine Karşı Kür Ampül, saç dökülmesinin azaltılmasına ve sağlıklı saç gelişimine yardım eder.

-Saçların beslenmesine ve sağlıklı saçlara kavuşulmasına destek olur.

-Saçların canlı ve parlak bir görünüme kavuşmasına yardım eder.

-Saçların direncini artırmaya yardım eder ve saçlara etkili bir bakım yapılmasına destek olur.

-İçeriğindeki Allium Sativum (Sarımsak), saç gövdesi ve derisi için gerekli birçok vitamin, mineral ve amino asitleri içermektedir. Saç için önemi herkes tarafından bilinir ve kanıtlanmış etkilere sahiptir.

-Kepek oluşumunu karşı yardım eder. Saç derisinin korunmasına ve yenilenmesine destek olur. Kırılma ve kopmalara karşı saçın korunmasına katkıda bulunur. Yağ dengesinin düzenlenmesine yardım eder.

-İçeriğindeki Biotin, saç için ciddi önem taşıyan bir vitamindir. Yaşa ve diğer olumsuz dış etkenlere karşı saçları korumaya yardım eder. Saçların derinlemesine beslenmesine destek olur.

-İçeriğindeki Keratin, saçların doğal yapısında bulunmaktadır. Saçlarda nemi tutarak, saç kurumasına karşı yardım eder.

-Saçın dayanıklı olmasına ve kolay şekil almasına katkıda bulunur. Olumsuz dış etkenler sebebiyle saç zamanla yıpranır. Saça eski doğallığını ve parlaklığını kazandırmaya destek olur.

-Zigavus Saç Dökülmesine Karşı Kür Ampül, saç dökülmesine karşı yardım eden ve saçları kökten uca beslemeye destek olan özel bir saç bakım ürünüdür.

 

Kullanım Sıklığı: Haftada 2-3 kez uygulayınız.

Kullanım Şekli:

-Zigavus Şampuan ile saçlarınızı yıkadıktan sonra nemli kalacak şekilde havlu ile kurulayınız.

-Nemli ve temiz saça tercihen saç dökülmesinin yaşandığı bölgeye ve tüm saç derisine 2-3 dakika boyunca dairesel masaj yaparak uygulayınız.

-Saç üzerinde tortu, koku ve leke bırakmadığı için durulamayınız.

-Haftada 2-3 kez uygulayınız.

-Etkin sonuç için Zigavus Şampuan ile beraber 3 ay düzenli kullanınız.

 

Zigavus markasının ürün çeşitlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa’dan kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler