Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Zorah

Zorah markasına ait bitkisel özellikli, argan yağı ile zenginleştirilmiş ürün çeşitleri ile cilt bakımınızı tamamlayabilir ve çarpıcı dudaklara kavuşabilirsiniz.

16 ürün var.

Zorah Ürünleri

Melissa Harvey 2003 senesinde Fas'da Argan yağını ve etkilerini keşfederek pek çok kozmetik ve ilaç sanayiinde kullanıldığını tespit etmiştir. Argan yağı ağaçta yetişen bir meyveden çıkarılan, doğal yağdır ve Zorah markasındaki ürünlerde kullanılmıştır.

Melissa Harvey ve Richard Morin Çevre bilinci ve doğa sevgisi ile Ekolojik hammaddeler kullanarak ürünleri tasarlamaya başlamıştır. Ürünlerin çevre için zararlı etkileri bulunmaması konusunda da titiz davranan Zorah markası kalitesi ve etkileri ile beğenilmektedir.

Zorah markası tasarlamış olduğu ürünleri ile kişisel bakım ve güzelliğiniz için çalışmaktadır. Doğal içerikler kullanarak formüle ettiği ürünleri dünyada olduğu gibi ülkemizde de beğenilerek kullanılmaktadır. Cildin en iyi bakımı hak ettiği prensibi ile ürünlerini tasarlayan firma pek çok ihtiyacınız için çözümler üretmek için çalışmaktadır. Zorah Kullananlar ürünleri doğallığı ve kalitesi ile tercih etmektedirler.

Bitkilerin gücü ile formüle edilmiş olan pek çok ürün çeşidine sahip olan Zorah bakım ve güzelliğinizi düşünerek çalışmaktadır.

Zorah Dzhari 100 ml, cidi yenilemeye, yumuşaklık vermeye yardımcı bir üründür. Tüm cilt tipine sahip olan kişiler kullanabilirler.

İçeriğinde portakal yağı, rose butter, lavander oil, argan özü ve zefir yaprağı özü gibi bitkisel formüller bulunan Dzhari sprey formu ile cilde anında bir serinleme, ferahlama hissi de kazandırmaya yardımcı olur.

Plajda, spordan sonra, güneşlendikten sonra, cilt bakımlarının ardından cildinizde ihtiyaç duyabileceğiniz ferahlık hissini sağlamaya yardımcı olan sprey, hızlı bir rahatlama ve yumuşaklık etkisi de vermeye yardım eder. Cildin beslenerek güçlenmesine yardımcı olurken erkekler tarafından tıraş sonrasında da cildi yatıştırmak için kullanılabilir.

Zorah Ürünleri ve Fiyatları

Zorah Etna Renksiz Dudak Balsamı 5 ml, doğal içeriklerle tasarlanan dudak balsamıdır, içinde bulunan bitkilerin içeriğinde %57 organik tarım bulunmaktadır.

Zorah Lea Kışkırtıcı Kırmızı Renkli Dudak Balsamı 5ml, saf mineral pigmentler içeren dudak bakım ürünüdür, dudaklara harika bir parlaklık ve bakım sunmaya yardımcı olur. Dudaklara çarpıcı renk vermeye yardımcı ürün aynı zamanda dudaklarınızı besler ve korur.

Dudak balsamı çeşitlerinin pek çok renk seçeneği de bulunmaktadır. Doğal içeriklerle formüle edilmiş olan dudak balsamları yazın güneşin sıcağından kışın soğuk ve rüzgarlı havalardan dudaklarınız korumaya yardımcı olur, kuruluklara ve çatlamalara karşı koruyucudur.

Zorah Pure Argan BBB Cream Beauty Balm 40ml - Pinkish Beige BBB Krem, cildinize nem vermeye leke ve kızarıklık oluşumlarını gidermeye de yardımcı olur. Açık renkli tonu ile de cildinizde eşitlenmiş bir cilt rengi sağlamaya ve daha pürüzsüz ve düzgün bir cilt görünümü elde etmenizi sağlamaya yardım eder. Gözenek görünümlerinde sıkılaşma da sağlamaya yardımcı olan ürün, cilt bakımı ve düzgün görünümü renkli formülü ile bir arada sunmaya yardımcıdır. Ürün tüm cilt tiplerinde kullanıma uygundur. Farklı cilt tonları için tasarlanmış değişik renk seçenekleri bulunmaktadır.

Zorah Ora 30 ml, göz çevresinde oluşan ince çizgilerin görünümlerini hafifletmeye yardımcı olan ürün aynı zamanda koyu renkli halkalanmalarda da aydınlık etki sağlamaya ve nem vermeye de yardım eder.

Zorah Xfoliambre Argan yağı ve Amber içeren yüz peelingi 120 ml, beyaz kil, argan oil, rose oil, lavander oil, amber özü gibi içeriklerle formüle edilen ürün tüm ciltleri derinlemesine temizleyerek, pürüz, kir, yağ fazlası ve ölü hücrelerden arındırmaya yardımcı bir üründür. Cildi temizleyerek nefes almasını ve canlanmasını sağlamaya yardımcı olurken ardından kullanabileceğiniz ürünlerin daha iyi etki sağlamasına da yardımcı olur.

Turuncu Kasa’da Zorah markasında bulunan ürün çeşitlerine ulaşabilirsiniz.