Ürün Filtresi

Seçiminiz

Markalar

Seçimi sıfırla

Kategoriye Göre

ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Sonbahar

3 Al 2 Öde

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Bebek Giyim Kategorisi

Kampanyalar

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Kredi Kartı Hakkında

İnceleme ve Oylar :
Bioderma

Ortalama: 5 / 5
Marka durumu 346 oy ve 338 kullanıcı incelemesi.

Bioderma markasında farklı cilt tiplerinin temizliği, bakımı ve korunması için pek çok ürün seçeneği bulunmaktadır. Çocuklara yönelik bakım ürünleri de çeşitlilik göstermektedir.

245 ürün bulunmaktadır
245 parçadan 1 - 23 arası gösteriliyor.
Bioderma

Bioderma


Dünyada 60'tan fazla ülkede satışı yapılan Bioderma, ürünlerinin çeşitliliği, kalitesi ve etkileri sayesinde her geçen gün hızla büyümektedir.


Fransa Lyon'da merkezi bulunan firma, uzman doktorlar, dermatoloji uzmanları, bilim adamları tarafından çalışmalar yapılan dermatoloji laboratuvarlarına sahiptir.


60'tan fazla ülkede satışı olan Bioderma ürünleri, kullanıcıların sorunlarının çözümlenmesini ve memnuniyetlerini hedeflemektedirler. Ürünlerini yenilenen ve sürekli gelişen formüllerle tasarlamakta ve her zaman daha iyi sonucu elde edebilmenizi sağlamaya yardımcıdır. Bioderma kullananlar da ürünlerden memnun kaldıklarını ifade etmektedirler.


Markanın, uzman doktorlar, dermatoloji uzmanları, bilim adamları tarafından çalışmalar yapan dermatoloji laboratuvarları bulunmaktadır.


Bioderma, yaptığı çalışmalarla farklı cilt tiplerinin bakımlarına yönelik ürünler geliştirmektedir. Her cilt tipinin ihtiyacının farklı olduğu, buna bağlı olarak temizlenmesi, korunması ve cildin düzgün, sağlıklı görünmesi için de değişik bakımlara ihtiyaç duyduğu temel alınarak ürünler tasarlanmaktadır.


Bioderma markası, farklı cilt tiplerinin pek çok ihtiyacı olduğunu gözlemleyerek buna uygun ürün çeşitliliği sunmakta ve böylelikle en iyi sonucu elde etmeyi hedeflemektedir, ayrıca insanların cilt tiplerini tanımalarına da olanak yaratmaktadır.


Bioderma Sensibio serisi, hassas cilt yapısına sahip olan kişiler için tasarlanmıştır. Bu tip ciltler farklı bir temizleme, bakım, nemlendiren ve korumaya ihtiyaç duyarlar ve uygun olmayan ürünler kullanıldığında cilt ciddi hasar oluşumlarına maruz kalabilir. Düşük toleransa sahip ciltlerde kullanabileceğiniz seride cildin temizlenmesi, nemlendirilmesi, daha düzgün ve sağlıklı görünmesini sağlamaya yönelik ürünler bulunmaktadır. Özellikle cildin rahatlatılarak daha fazla güçlenmesi hedeflenmektedir.


Bioderma Sensibio H2O, hassas yapıda olan ciltleri temizlemeniz için tasarlanmış bir misel solüsyondur. Ciltteki yağ fazlası, kir ve makyajı nazik bir şekilde temizlemeye ve cildi yatıştırmaya yardım eder. Makyaj temizleyicidir.


Bioderma Sensibio Ar Cream, hassasiyetin yanı sıra buna bağlı kızarıklık sorunu yaşayan ciltler için tasarlanmıştır. Parfüm içermeyen formülü ile hassasiyeti rahatlatarak cildi nemlendirmeye ve kızarıklıklarda yatışma sağlamaya yardımcıdır.


Bioderma Sebium serisinde yer alan ürünler de akneye eğilimli, yağlı ve karma ciltlerde temizleme ve bakım sağlamaya yardımcı olmak için tasarlanmıştır.


Bu tip ciltlerin bakımıda oldukça zordur, yanlış kullanılan ürünler cilt problemlerine neden olabilir. Sebium serisi ciltteki doğal yağlanmayı dengelemeye yardımcı olur ve cilde canlılık, berraklık vermek için çalışır.


Bioderma Sebium Foaming Gel, Sabun ve renklendirici içermeyen ürünün rengi doğal olarak elde edilmiştir. Yağlı ve karma cildi kir, yağ fazlası ve makyajdan yumuşak bir şekilde temizlemeye yardım eder. Cildinizi kurutmadan temizleyerek denge sağlamaya ve cildin nefes alarak canlanmasına yardım eder.


Bioderma Sebium Global, akne ve sivilce sorunu görülen yağlı ciltler için tasarlanmış, ciltte yağ dengesi sağlamaya yardımcı bir kremdir. Siyah noktalarda ve kızarıklıklarda düzelme sağlamaya yardımcıdır. Ciltteki yağ kalitesini düzgünleştirmeye yardımcıdır. Makyaj tabanı olarak kullanıma da uygundur. İçerisinde AHA esterleri, Çinko Glukonat ve Enoksolon bulunur. Yağlı, akneli, siyah nokta sorunu olan ciltlerde kullanılarak cildi yatıştırmanıza, cildin sorunlarından arınmasına destek olur.


Bioderma Sebium Serum, yağlı ve karma ciltte yerleşmiş cilt kusurları, siyah noktalar üzerinde yoğun etki sağlamaya yardım eder.


Ciltte peeling etkisi göstererek ölü hücreleri arındırır ve pürüzleri, siyah noktaları gidermeye yardım eder. Cildinizde yeniden sağlıklı ve düzgün görünüm sağlamanız için yardım eder.


Bioderma Photoderm Serisi, de yine cilt tipinize yönelik seçebileceğiniz güneş öncesi ve sonrası bakım ürünlerinden oluşmaktadır. Yağlı ve karma ciltlerin kullanabileceği güneş ürünleri ile kuru ve atopik ciltlerin kullanabileceği güneş ürünleri farklı özelliklerdedir. Çocukların kullanımına uygun Bioderma güneş ürünleri de bulunmaktadır.


Bioderma güneş kremi genellikle kuru ciltler için kullanıma uygundur. Yağlı ve karma ciltler için ise Emülsiyon tarzında ürünler tercih edilmelidir. Yüz ve vücut bölgesi için farklı özellikler de güneş ürünler bulunmaktadır. Ayrıca güneşlendikten sonra kullanılmak üzere de yatıştırıcı ve cildi nemlendirici özellikte Apres Soleil güneş sonrası ürünler tasarlanmıştır.


Cildinizin yapısına uygun olarak seçebileceğiniz güneş koruyucular cildinizi zararlı güneş ışınlarından korurken, cilt sorunlarınıza karşı etki sağlamaya da yardım eder. Renkli forma sahip olan ürünler aynı zamanda cildinizin daha düzgün görünmesini de destekler.


Bioderma White Objective serisinde yar alan ürünler, leke sorunu yaşayan ciltlerde aydınlanma ve bakım etkisi sağlamaya yardımcıdır. Lekeli ciltlere özel temizleme ürünleri, nemlendirici, güneş koruyucu içeren kremler, serumlar bulunmaktadır.


Turuncu Kasa’da Bioderma markasının farklı ürünlerine kolayca ulaşabilirsiniz.