ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Kampanyalar

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Youngblood Crease Brush Gölge İçin Far Fırçası

9396

Markası : Youngblood

7 Item Items

Göz makyajı yaparken kullanabileceğiniz, Youngblood Crease Brush Gölge İçin Far Fırçasını, bu sayfada indirimli fiyatı ile bulabilir ve hemen sahip olmak için, sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

120.00 TL KDV DAHİL

90 TL KDV DAHİL

25% indirim

- +

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 900 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 900 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.90 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Youngblood Crease Brush Gölge İçin Far Fırçası

Youngblood Crease Brush Gölge İçin Far Fırçası

Marka Adı: Youngblood
Ürün Adı: Youngblood Crease Brush Gölge İçin Far Fırçası
Ürün Miktarı: 1 adet fırça
Ürün Özellikleri: Hassas ve kolay bir kullanım sağlar. Cilt üzerinde kalıntı bırakmadan göz makyajı yapabilmenizi saplar.
Sonuç: Makyajınızı kusursuz bir biçimde uygulamanıza yardımcıdır.
Kullanım Şekli: Far uygulamanızı istediğiniz gibi yapabilirsiniz.
Çoğu kadın makyaj yapar. Doğru ürünlerle yapılan makyaj, kişinin daha bakımlı ve güzel görünmesine yol açabilir.
Makyaj malzemelerinin en önemli parçasını makyaj fırçaları oluşturur. fırçalar, makyaj uygulamalarını kolay hale getirir. Kaliteli makyaj malzemeleri kullanmak ne kadar önemliyse, doğru fırçalar kullanmak da o denli önemlidir.
Hangi makyaj fırçasının ne işe yaradığını bilmek, işimizi kolaylaştırır.
Youngblood Crease Brush Gölge İçin Far Fırçası
Youngblood Crease Brush, far uygulamalarını kolay hale getirmek için tasarlanmıştır. Göz çevresini belirginleştirmeye yardımcıdır. Cilt üzerinde kalıntı bırakmaz.
Kusursuz bir makyaj uygulaması için, Youngblood Crease Brushfar fırçası kullanılır. Gölgeli bir göz makyajı yapmanızı sağlayabilir.
Makyaj fırçalarının, makyaj uygulamalrındaki önemi büyüktür. Doğru seçilen fırçalarala, kusursuz makyaj uygulamaları yapmak mümkündür.
Youngblood Crease Brush Gölge İçin Far Fırçası, Turuncu Kasa' da indirimli fiyata satılmaktadır. Hemen satın alarak, göz makyajı uygulamalarında deneyebilirsiniz.