ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

3 Al 2 Öde Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Kampanyalar

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

YoungBlood Ultimate Concealer Kapatıcı Fırçası

9038

Markası : Youngblood

0 Item Items

Sentetik yapısıyla, göz çevresi ve burun kenarlarında kullanıma uygun olan, YoungBlood Ultimate Concealer Kapatıcı Fırçayı, bu sayfada bulabilir ve indirimli fiyatı ile sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

80 TL KDV DAHİL

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 800 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 800 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.80 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

YoungBlood Ultimate Concealer Kapatıcı Fırçası :

YoungBlood Ultimate Concealer Kapatıcı Fırçası :

Göz kenarları, burun kenarları ve gözaltında kullanılmak için tasarlanmış olan bir fırçadır.

Sentetik yapıda olan bu fırça, özellikle gözaltı morluklarını ve kusurlarını kapatabilmek için kullanım sağlamaya yardım eder.

Kadınların daha güzel görünebilmek için başvurdukları uygulamalardan biri olan makyaj uygulamaları, güzelliğinizi ortaya çıkartmak vedaha çarpıcı görünebilmeniz için size yardımcı olacak olan aksesuar ve kozmetikürünler ile yapılır. Bu uygulamalarda doğru ürünlerle kullanılacak doğru vekaliteli aksesuarlar size daha düzgün bir görünüm sunmaya yardım eder.

YoungBlood Ultimate Concealer Kapatıcı Fırçası ile ciltte oluşan istenmeyen leke, morhalkalar, gözaltı şişlikleri kolaylıkla ve doğal bir görüntü ile kapatılmasının sağlanmasıyla daha güzel ve düzgün bir görünüm elde etmenize yardımcı olacaktır.

YoungBlood Ultimate Concealer Kapatıcı Fırçası :

Islak ve kuru olarak kullanmanıza uygundur.

Bu fırça, kapatıcı uygulamalarını kolayca ve düzgün bir şekilde yapabilmenize yardım eder.

Sentetik olarak tasarlanmış olan kapatıcı fırça,göz altlarınızda arzuladığınız aydınlık ve daha genç bir görünüm elde etmek vekusurları kapatabilmek için yardımcı olacak makyajaksesuarıdır.

Youngblood serisi, kadınların makyaj uygulamalarında en büyükyardımcıları olacaktır. Çeşitli, mineral içerikli kozmetik malzemeleri vemakyaj aksesuarları ile daha düzgün ve doğal görünümlü makyaj uygulamaları gerçekleştirebilirsiniz.

YoungBlood Ultimate Concealer Kapatıcı Fırçası , TuruncuKasa’da satılan, fiyatı uygun olan bir üründür.