Filtreleme kriteri
Markalar
more... less
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Göz Altı Kapatıcılar

Birbirinden Çeşitli Göz Altı Kapatıcıları

Makyajınızın mükemmel görünmesi için kullanabileceğiniz kapatıcı çeşitlerinden biri de göz altı morlukları kapatıcı ürünlerdir. Göz altındaki morlukların yanı sıra lekeler, hafif çizgiler ve karartıların mükemmel bir şekilde kapatılması için özel olarak formüle edilen ürünleri hemen şimdi inceleyin ve denemek istediklerinizi online sipariş ile satın alın. Göz makyajının olmazsa olmazı olan göz altı kapatıcı çeşitleri için en düşük fiyatla ödeme yapma imkanı Turuncu Kasa’da!

Göz Altı Kapatıcı Çeşitleri 

Halkalanma, leke ve şişlik kapatıcı olarak da kullanılan göz altı morluk kapatıcı çeşitleri farklı formlarda üretiliyor ve kullanıcılarla buluşuyor. Sitemizden tüm çeşitleri temin edebilir ve en hesaplı fiyatlarla en kaliteli göz altı morlukları için kapatıcı çeşitlerine sahip olabilirsiniz. 

 • Likit Göz Altı Kapatıcı

Sıvı formda olması nedeniyle hızlı ve kolay bir şekilde tüm göz altına dağıtılabilir. Seçtiğiniz markaya bağlı olarak bu ürünler ince ya da kalın formda olabilir. İnce formda olanlar çok daha kolay uygulanır ve cilde daha kolay yayılır. 

 • Krem Göz Altı Kapatıcı

En sık tercih edilenler krem formunda üretilen kapatıcılardır. Kremsi yapıda olmaları nedeniyle çantada kolay taşınır ve akma sıkıntısı yaşanmaz. Cilde uygulamak ve istenen kalınlıkta sürmek mümkündür. Krem formunda olanların kapatıcılık özelliği bir miktar daha fazladır. 

 • Pot Göz Altı Kapatıcı

Küçük ve yuvarlak kap içerisinde kullanıma sunulanlar pot kapatıcılardır. Yoğun bir dokuya sahip olmaları nedeniyle fırça yardımı ile uygulanmaları gerekir. Bu ürünlerin ön plana çıkan özelliği ise nemlendirici yönlerinin de olmasıdır. 

 • Stick Göz Altı Kapatıcı 

Kapatıcı olmasının yanı sıra aydınlatıcı olarak da kullanılan stick kapatıcıların da yapısı yoğundur. Ancak kullanım için ekstra bir malzemeye gerek duyulmaz ve kolayca sürülebilir. Kapatıcılık özelliği ise tercih edilen markaya göre değişebilir. 

 • Kalem Göz Altı Kapatıcı

Kullanımı en kolay olanlar kalem kapatıcılardır. Gayet pratiktir ve doğal bir görünüm elde edilmesini sağlar.  Tüm göz çevresine saniyeler içerisinde dağıtılabilir. 

Göz Altı Kapatıcı Markaları 

Sitemizde sadece belirli bir kalitenin üzerinde üretim yapan ve kullanıcılarda memnuniyet yaratan göz altı kapatıcı markaları ile karşılaşabilirsiniz. Bu markalar arasında tüm dünyada kozmetik ürünleri büyük bir ilgi görenler de var. 

 • Cecile

 • Coverderm

 • Garnier

 • Jane Iredale

 • La Biosthetique

 • Physicians Formula

 • Pupa Milano

Göz Altı Kapatıcı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler 

 • Kapatıcının rengi, göz altı kapatıcı seçerken dikkat edilmesi gerekenler arasında en önemli olanıdır. Eğer aydınlatıcı olarak kullanmak isterseniz, fondöten renginden bir ton açık olanlara yönelmelisiniz. Sadece kapatıcı olarak kullanmayı seçerseniz fondöteniniz ile aynı tonda olanları tercih edin. 

 • Çantanızda sürekli taşımayı düşünüyorsanız akma riskini önlemek için pot ya da stick formda olan kapatıcı çeşitlerini tercih edebilirsiniz. 

 • Kapatıcılar tüm yüze uygulanmaz. Sadece göz altına ve göz çevresine uygulanması için üretilirler. Bu nedenle seçtiğiniz kapatıcının dokusunun fondötenin dokusu ile uyumlu olmasına da dikkat etmelisiniz. Aksi halde iki malzeme arasında nahoş bir fark görünümü ortaya çıkabilir. 

 • Ayırdığınız bütçe ile en yüksek kapatıcılık oranına sahip göz altı kapatıcısını satın almaya özen gösterin. Kaliteden şaşmayın ve daha mükemmel bir görünüm için yüksek performanslı kapatıcılık özelliğine sahip olanlara yönelin. 

Göz Altı Kapatıcı Fiyatları 

Sitemizde en uygun göz altı kapatıcı fiyatları ile karşılaşacaksınız. Makyajınızı daha mükemmel gösterecek olan göz altı kapatıcısı için hesaplı fiyat fırsatlarından şaşmayın. Düşük bir bütçe ile ihtiyacınız olan kaliteli göz altı morluk ve kararma kapatıcı çeşitlerine sahip olabilirsiniz. Ödemenizi ise taksitle yapabilir ve kredi kartı ile ödeme seçeneğini tercih edebilirsiniz. Seçtiğiniz ürünler özenle paketleniyor ve çok kısa bir süre içerisinde adresinize ulaşıyor. Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim