Bella B Silk & Honey Tüm Vücut İçin Günlük Nemlendirici Krem 226 g

16342

Markası : Bella B

Barkod : 852281000565

0 Item Items

Cildinizdeki kuruluğu gidermek için kullanabileceğiniz, Bella B Silk & Honey Tüm Vücut İçin Günlük Nemlendirici Kremi, bu sayfada bulabilir ve indirimli fiyatı ile sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

99.9 TL

Kazanacağınız puan 999 tupara Toplam tutarı: 1.00 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Bella B Silk & Honey Tüm Vücut İçin Günlük Nemlendirici Krem 226 g

16342

Marka Adı : Bella B

Ürün Adı : Bella B Silk & Honey Tüm Vücut İçin Günlük Nemlendirici Krem

Ürün Miktarı : 226 gr.

Ürün Özellikleri : Hamilelik döneminde oluşan kuruluk sorunu için tasarlanmıştır. Tüm vücudunuzda kullanarak nemlenme sağlayabilir ve cilt kuruluklarını yatıştırabilirsiniz.  Cildin yatışmasını, rahatlamasını ve esneklik kazanmasını ve nemin ciltte tutulmasını sağlamaya yardımcıdır. Yağ bazlı ürün su içermez ve cildinizde ıslaklık hissi bırakmadan etkili bir nemlendirme sağlamaya yardım eder.

Sonuç : Hamilelik döneminde yaşanan cilt kuruluğu için doktor kontrolünde kullanımına uygundur.

Kullanım Şekli : İstenilen sıklıkta kullanılarak vücudun nemlendirilmesi sağlanabilir.

İçerik :Doğal ipek aminoasitleri, avokado, shea yağı, zeytin yağı, gliserin, bal

Anne ve bebek bakımı konusunda doğal ve organik içerikleriyle zenginleştirilmiş ürünler sunan marka anne adayları ve anneler için tüm vücutta nemlendirmeye yardımcı ürün sunmaktadır.

Kuruluk pek çok cilt sorununu da beraberinde getirmektedir.Yeterince nemlenmeyen cilt dokusu, zamanla pul pul dökülür, kızarıklık ve kaşıntılar oluşabilir. Cildiniz zamanla mat ve donuk bir görünüm alır, ciddi cilt rahatsızlıkları gözlemlenebilir.

Bella B Silk & Honey Tüm Vücut İçin Günlük Nemlendirici Krem, Doğal İpek Aminoasitleri,Bal,Avokado, Shea ve diğer bitkisel yağlar, gliserin içerir.

 Kuru cilt koruyucu bariyerlerini yitirdiği için dış etkilerden kolayca etkilenir ve esnekliğini kaybeder. 

Bella B Silk & Honey Tüm Vücut İçin Günlük Nemlendirici Krem yağ bazlı özelliktedir, su içermez ferah kokusuyla nemlenmeye yardımcı olur. Sahip olduğu organik içeriklerde lanolin, petrol ve paraben içermez.

İnce ve hafif yapısı ile cilt tarafından kolayca emilir,yapışkan bir his bırakmadan nemlenmeye yardım eder, cildin esnekliğini arttırmaya yardımcı olur.

Bella B Silk & Honey Tüm Vücut İçin Günlük Nemlendirici Krem, anne adaylarına nemlenmiş ve nemlenerek yatışmış bir cildin konforunu sunmaya yardımcı olur.

Kullanım Şekli:

İhtiyacınız olan sıklıkta kullanabilirsiniz, cildinizde kuruluk hissettiğiniz bölgelere uygulayabilirsiniz.

Bella B Silk & Honey Tüm Vücut İçin Günlük Nemlendirici Krem,özel içeriği ile sitemizde ucuz fiyata satılmaktadır. Bella B kalitesini Turuncu Kasa farkı ile yaşayınız.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.