Filtreleme kriteri
Markalar
more... less
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev mutfak Ürünleri

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Bioderma Atoderm Ürünleri

BİODERMA ATODERM ATOPİK CİLT BAKIM ÜRÜNLERİ

Atoderm ürünleri, Bioderma tarafından; kuru, çok kuru ve aşırı kuru cilt tipleri için özel olarak geliştirilmiş özel bir seridir. Cildin aşırı kuruluğunu, kuruluğa bağlı oluşan cilt problemlerini hafifletmeye, cildi sağlıklı bir yapıya kavuşturmaya yardımcı olmaya çalışır.

Kuru, çok kuru ve yoğun kuru ciltler diğer cilt tiplerine oranla çok daha hassastırlar. Çevresel faktörlere, hava şartlarına, kullanılan kozmetik ürünlere çok çabuk tepki gösterir, çok çabuk yıpranır, hasar alırlar.

Cilt kuruluğu birçok cilt problemini de beraberinde getirir. Kuruluğa bağlı şiddetli kaşıntılar oluşabilir, cilt tahriş olabilir, ciltte açılmalar, çatlamalar oluşabilir. Çatlakların oluşması durumunda bu çatlakların doğrudan ya da dolaylı olarak neden olduğu çeşitli sağlık problemleri ortaya çıkabilir. Cildin kuruluğu doğru ürünler kullanılarak giderilmediği takdirde birçok problemi de beraberinde getirmektedir.

Atoderm ürünleri, Bioderma dermatologları tarafından, doğrudan ‘kuruluk’ problemi merkeze alınarak, bu problemin çözümü üzerine geliştirilmiştir. Seri, Skin Barrier Therapy ve Ecodéfensine patentiyle geliştirilmiştir. Cildin kuruluğunu gidermeye, cildin yoğun nem ihtiyacını gidermeye, cilde uzun süreli rahatlama sağlamaya yardım eder. Kuruluğundan ve kuruluğa bağlı olarak ortaya çıkmış olan problemlerinden arınmış, sağlıklı ve canlı bir cilde kavuşulmasını amaçlar.

Bioderma Atoderm ürünleri, kuru, çok kuru ve yoğun kuruluk problemi yaşayan cilt tiplerinin güvenle kullanabileceği özel bir seridir.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim