Filtreleme kriteri
Kategoriler
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Yaz kampanyası ile güneş kremlerindeki fırsatı kaçırma

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Bioderma

Bioderma markasında farklı cilt tiplerinin temizliği, bakımı ve korunması için pek çok ürün seçeneği bulunmaktadır. Çocuklara yönelik bakım ürünleri de çeşitlilik göstermektedir.

Bioderma Ürünleri

Birçok ülkede satışı yapılan Bioderma; ürünlerinin çeşitliliği, kalitesi ve etkileri sayesinde her geçen gün hızla büyümekte ve gelişmektedir.

Markanın, uzman doktorlar, dermatoloji uzmanları, bilim adamları tarafından çalışmalar yapan dermatoloji laboratuvarları bulunmaktadır.

Bioderma, yaptığı çalışmalarla farklı cilt tiplerinin bakımlarına yönelik ürünler geliştirmektedir. 60'tan fazla ülkede satışı olan Bioderma ürünleri, kullanıcıların sorunlarının çözümlenmesini ve memnuniyetlerini hedeflemektedirler. Bioderma etkinliği ve güvenliği dermatolojik olarak kabul edilen bileşenleri ve maddeleri titizlikle seçer. Ürünlerini yenilenen ve sürekli gelişen formüllerle tasarlamakta ve her zaman daha iyi sonucu elde edebilmenizi sağlamaya yardımcıdır.
Bioderma markası, farklı cilt tiplerinin pek çok ihtiyacı olduğunu gözlemleyerek buna uygun ürün çeşitliliği sunmakta ve böylelikle en iyi sonucu elde etmeyi hedeflemektedir, ayrıca insanların cilt tiplerini tanımalarına da olanak yaratmaktadır.

Bioderma Sensibio serisi, hassas cilt yapısına sahip olan kişiler için tasarlanmıştır. Düşük toleransa sahip ciltlerde kullanabileceğiniz seride cildin temizlenmesi, nemlendirilmesi, daha düzgün ve sağlıklı görünmesini sağlamaya yönelik ürünler bulunmaktadır. Özellikle cildin rahatlatılarak daha fazla güçlenmesi hedeflenmektedir. Bioderma Sebium AI Correcteur; cilt tonunu dengelemeye yardım eden renkli bakım kremidir. Cilt kusurlarınızı gizleyerek daha düzgün ve eşitlenmiş bir cilt tonu elde etmenize yardımcıdır. Ciltte oluşan kızarıklıklar, akne ve sivilce lekeleri üzerinde kapatıcı etki sağlamaya yardımcı, nemlendirici bakım kremidir.

Bioderma Sensibio H2O, hassas yapıda olan ciltleri temizlemeniz için tasarlanmış bir misel solüsyondur. Ciltteki yağ fazlası, kir ve makyajı nazik bir şekilde temizlemeye ve cildi yatıştırmaya yardım eder. Makyaj temizleyicidir.

Bioderma Sensibio Ar Cream, hassasiyetin yanı sıra buna bağlı kızarıklık sorunu yaşayan ciltler için tasarlanmıştır. Parfüm içermeyen formülü ile hassasiyeti rahatlatarak cildi nemlendirmeye ve kızarıklıklarda yatışma sağlamaya yardımcıdır.

Bioderma Sebium serisinde yer alan ürünler de akneye eğilimli, yağlı ve karma ciltlerde temizleme ve bakım sağlamaya yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Bioderma Ürünleri ve Fiyatları

Bu tip ciltlerin bakımıda oldukça zordur, yanlış kullanılan ürünler cilt problemlerine neden olabilir. Sebium serisi ciltteki doğal yağlanmayı dengelemeye yardımcı olur ve cilde canlılık, berraklık vermek için çalışır.

Bioderma Sebium Foaming Gel, Sabun ve renklendirici içermeyen ürünün rengi doğal olarak elde edilmiştir. Yağlı ve karma cildi kir, yağ fazlası ve makyajdan yumuşak bir şekilde temizlemeye yardım eder. Cildinizi kurutmadan temizleyerek denge sağlamaya ve cildin nefes alarak canlanmasına yardım eder.

Bioderma Sebium Global, akne ve sivilce sorunu görülen yağlı ciltler için tasarlanmış, ciltte yağ dengesi sağlamaya yardımcı bir kremdir. Siyah noktalarda ve kızarıklıklarda düzelme sağlamaya yardımcıdır. Ciltteki yağ kalitesini düzgünleştirmeye yardımcıdır. Makyaj tabanı olarak kullanıma da uygundur. İçerisinde AHA esterleri, Çinko Glukonat ve Enoksolon bulunur. Yağlı, akneli, siyah nokta sorunu olan ciltlerde kullanılarak cildi yatıştırmanıza, cildin sorunlarından arınmasına destek olur.

Ciltte peeling etkisi göstererek ölü hücreleri arındırır ve pürüzleri, siyah noktaları gidermeye yardım eder. Cildinizde yeniden sağlıklı ve düzgün görünüm sağlamanız için yardım eder.

Bioderma Photoderm Serisi, de yine cilt tipinize yönelik seçebileceğiniz güneş öncesi ve sonrası bakım ürünlerinden oluşmaktadır. Yağlı ve karma ciltlerin kullanabileceği güneş ürünleri ile kuru ve atopik ciltlerin kullanabileceği güneş ürünleri farklı özelliklerdedir. Çocukların kullanımına uygun Bioderma güneş ürünleri de bulunmaktadır.

Bioderma Photoderm Kid Mousse Solaire Sun Foam Spf 50+; çocuk cildine yüksek koruma sağlamaya yardımcı olmak üzere geliştirilmiştir.  Hassas çocuk cildini güneşin zararlı ışınlarından korumaya çalışır. Hem vücut hem de yüz bölgesinde kullanım için ideal bir güneş koruyucudur. Peptid C ile güçlendirilmiş bir formüle sahiptir.

Bioderma güneş kremi genellikle kuru ciltler için kullanıma uygundur. Yağlı ve karma ciltler için ise Emülsiyon tarzında ürünler tercih edilmelidir. Yüz ve vücut bölgesi için farklı özellikler de güneş ürünler bulunmaktadır. Ayrıca güneşlendikten sonra kullanılmak üzere de yatıştırıcı ve cildi nemlendirici özellikte Apres Soleil güneş sonrası ürünler tasarlanmıştır.

Cildinizin yapısına uygun olarak seçebileceğiniz güneş koruyucular cildinizi zararlı güneş ışınlarından korurken, cilt sorunlarınıza karşı etki sağlamaya da yardım eder. Renkli forma sahip olan ürünler aynı zamanda cildinizin daha düzgün görünmesini de destekler.

Bioderma White Objective serisinde yar alan ürünler, leke sorunu yaşayan ciltlerde aydınlanma ve bakım etkisi sağlamaya yardımcıdır. Lekeli ciltlere özel temizleme ürünleri, nemlendirici, güneş koruyucu içeren kremler, serumlar bulunmaktadır.

Bioderma markasının ürün çeşitlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa'dan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim