Filtreleme kriteri

Markalar
more... less
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev mutfak Ürünleri

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Bioderma Güneş Ürünleri

BIODERMA GÜNEŞ ÜRÜNLERİ

Bioderma Photoderm Güneş Ürünleri, güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı cildin korunmasını sağlamaya yardımcı olmak üzere geliştirilmiş bir seridir. Güneş kaynaklı cilt hasarının önüne geçmeye, cildin sağlıklı yapısının korunmasını sağlamaya yardımcı olur.

Güneş ışınları cilt için faydalı bir kaynak olsa da doğrudan güneş ışınlarına maruz kalmak bu faydayı fazlasıyla zarara dönüştürebilir. Ozon tabakasında meydana gelmiş olan yırtılmalar nedeniyle güneşe ait Ultraviole (UV) ışınları dünyaya süzülmeden girmeye başlamış ve sonuç olarak da insan cildini ve yaşamını tehdit eden önemli bir unsur olarak hayatımızdaki yerini almıştır. Günümüzde birçok cilt hastalığının temelinde UV ışınlarının yattığı bilinmektedir.

Güneş ışınları, korumasız cilde doğrudan temas ettiğinde ciltte acı veren kızarıklıkların oluşmasına, cildin tahriş olmasına, cilt yüzeyinin ciddi oranda zarar görmesine neden olabilir. Bunların yanında ciltte leke oluşumu, foto yaşlanma, derin kırışıklıklar gibi estetik cilt problemlerinin oluşmasına da sebep olabilir. Hem güneş ışınlarının cilt üzerindeki yıpratıcı bir etkilerinden korunmak hem de güneşin faydalarından yararlanabilmek için yapılması gereken temel şey, cildin doğru ürünlerle güneş ışınlarına karşı korunmasını sağlamak.

Bioderma Güneş Ürünleri, cildi güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı etkili şekilde korumaya, cildin sağlıklı dokusunun güneş kaynaklı yıpranmasının, güneş kaynaklı cilt problemlerinin oluşmasının önüne geçmeye yardımcı olur. Bioderma laboratuarlarında özenle geliştirilmiş olan seri; cilt tipine, mevsim koşullarına, coğrafi koşullara göre çeşitlilik gösteren geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Cilt tipinize ve bulunduğunuz hava koşullarına göre en uygun ürünü bulmanıza olanak sağlayarak üst düzey koruma sunmaya çalışır.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim